Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

upal faktycznie niemilosierny, a ja dzis mialam ostatni dzien polkolonii, wczoraj bylismy w bawilandii, a dzis dzieciaki wspinaly sie na sciance wspinaczkowej, tez sie odwazylam i musze powiedziec ze bylo super:)) bede musiala to jeszcze raz zrobic, super uczucie jak sie jest tak na gorze:) ide sie polozyc troche, milego dnia. e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) Oskar czuje się dobrze , nawet nie miał wysokiej gorączki, już w basenie się pluskał wchodził na 5 minut. Czytam codziennie ale jakoś nie mam siły do pisania przez te upały dzisiaj chłodniej się zrobiło ma padać deszcz ale jakoś nic nie pada z nieba a przydałby się. Erni mówił mi że w całym mieście pokończyły się wiatraki u niego w sklepie tez nie ma, a jak przyszło 200 sztuk to w ciągu 2 godzin już nie było. Anna 🌼 na kiedy masz termin? słoneczko 🌼 zlituj się nad nami deszczu !!!! :) :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wercia bardzo proszę u nas od 18 mała burza z dużym deszczem :D na dodatek brak prądu :D powietrze zajebiste ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Słoneczko 🌼 tylko postraszyła , pobłyskiwało się pogrzmiewało i tyle było burzy nawet kropla deszczu nie spadła.Dzisiaj wiaterek delikatny wieje ale nadal duszno. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U nas też upały, po 33 stopinie w cieniu uffff Dziecviaki dostały w nocy po 40 stopni gorączki i rano skoczyłam na pogotowie, oczywiście angina:( A tu taki upał... Ania80 współczuje ci, moja końcówka ciąży też wypadła w lecie i wspominam to koszmarnie. Pochwale się jeszcze, moja dieta powoli przynosi rezultaty, mam 5 kilo w dół, jeszcze 7:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas od rana chłodek upragniony :) i deszczyk pada -jest super , podobno od jutra znowu upały ale taki jeden chłodny dzionek to mały odpoczynek :) wczoraj jedna burza się skończyła i o 23 się następna zaczęła -pstrykali fotki na okrągło ;) Wercia może i do Was dotrze od nas chłodek i deszczyk ;) Kasika zdrówka dla dzieci , Tynia od rana pokasłuje ale mam nadzieje że nic się nie wykluje z tego , Gratulacje zrzucenia kilogramków :) trochę deszczu ;) ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też wreszcie chłodniej:) Wercia- dieta MŻ:) czyli mniej żreć:D a tak poważnie to odstawiłam pieczywo, makarony, słodkie alkohol. Jem mniej, a częsciej, wcinam wase i biorę linee, no i oczywiście rowerek i skakanka. Póki co pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Wreszcie chłodniej : Kasika 🌼 ja pije aquaslim codziennie i ćwiczę 6 i brzuszki jak na razie kilo, też mało jem.A ile dziennie bierzesz linee ?i od kiedy? może i ja przejdę na nią Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj chłodniej. W piątek była taka mini burza, która nie przyniosła chłodu. Najcieplejszy dzień to mieliśmy w sobotę. Byliśmy u znajomych za miastem siedzieliśmy w cieniu i moczyliśmy nogi w bali i jakoś przeżyliśmy. Kasika szybkiego powrotu do zdrowia dla dzieciaków i gratuluję efektów odchudzania Wera 2 kg to już coś tylko z tego co pamiętam to ty chudzina jesteś. Anna trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek 🌼 no co ty ja chudzina ważę 62 kilo a chciałabym 56 tak jak przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek 🌼 no co ty ja chudzina ważę 62 kilo a chciałabym 56 tak jak przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja przemilczę moja obecną wagę :O Już nie mogę się doczekac kiedy wrócę do w miarę normalnej wagi, niedługo tez będę pewno na etapie dietek ;) u nas tez miły chłodek, pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja przemilczę moja obecną wagę :O Już nie mogę się doczekac kiedy wrócę do w miarę normalnej wagi, niedługo tez będę pewno na etapie dietek ;) u nas tez miły chłodek, pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Z Tynia idę po popołudniu do lekarza , kicha strasznie oczka jej łzawią ,katar niby jest ale go nie ma no i kaszel :( co do wago to też pozostawia wiele do życzenia , mi by przydało się zrzucić jakieś 10 kilo ale jakoś mam za mało samozaparcia :D Kasika fajna nazwa tej Twojej diety ;) Wercia gratuluje 2 kilo :) Serek :) Aniu w twoim stanie każda waga jest "dozwolona" więc się nie martw - na pewno po porodzie szybko zgubisz zbędne kilogramki :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko no i jak Tynia? Zgubic pewnie zgubię, tylko kiedy to będzie??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko no i jak Tynia? Zgubic pewnie zgubię, tylko kiedy to będzie??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tynia ma początek oskrzeli, robimy inhalacje z atroventu i pulmicortu sorki ale chyba czas na wymiane klawiatury bo mi chwilami fiksuje Aniu :) Wercia ale z Oskarka duży facet :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas znowu upały. słoneczko 🌼 zdrówka dla Tyni, śniłaś mi się że odwiedziłam Was :) anna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Przeczytałam spóźnionych kochanków - fajna tylko trochę jestem zaskoczona zakończeniem ;) zaczełam czytać "Opowieści z MoulinDu Bruit" to ta o młynie -Eli :) u Martyni widać poprawę :) i kolejny bardzo upalny dzień u nas pozdrawiam Was chłodniutko ale tylko dlatego że jest gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko 🌼 dziękuję, będziemy w Darłówku ale może jak coś nam odbije to nic nie wiadomo może zajedziemy i do Gdańska także być może się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek, ale z ciebie laseczka :) Słonko fajnie,że z Tynią lepiej. My dzis idziemy na testy do alergologa. Wercia zazdroszczę wypoczynku :) Pozdrawiam i uciekam przed wiatrak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli czytałaś może http://allegro.pl/item1152257584_wampiry_z_morganville_ksiega_1_caine.html Wampiry z Morganville Księga 1 Caine Rachel Wampiry z Morganville Księga 2 Caine Rachel Wampiry z Morganville Księga 3 Caine Rachel Wampiry z Morganville Księga 4 Caine Rachel Wampiry z Morganville Bal umarłych dziewczyn Caine Rachel Wampiry z Morganville Maskarada szaleńców Caine RachelWampiry z Morganville Nocna aleja Caine Rachel Wampiry z Morganville. Przeklęty dom Caine Rachel włśnie wylukałam to na allegro - jestem ciekawa czy to kopia sagi czy może coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek super masz dzieciaczki a Ty laseczka że hoho , żadna dietka ci nie potrzebna :) Wercia fajnie by było :) Aniu daj znać po wizycie u alergologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się wczoraj spisałam do Was i mi wszystko gdzieś wcięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Oskar ma zapalenie gardła :( , dopiero co skończył brać antybiotyk a tu znowu, ale on tak ma jak jest ciepło to częściej mi choruje Asmanka 🌼 witaj kochana gdzieś ty się podziewała?Co u Was jak dziewczynki? Słoneczko 🌼 a u nas upał że ledwo da się wytrzymać 35 stopnii Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×