Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Dziewczyny chyba zwaiuję ze strachu :O Mam nadzieję,że za tydz. najpóxniej sie odezwe. Zazdroszczę wam wczasowania się :) Ja w tym roku nie wiem , co to wakacje... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wyjazd był udany:) Aniu co u Was - mam nadzieję że już w domku :) Eli a zkąd wróciłaś i jak było ??? Kasika :) Wercia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam już z wolnego i uporałam się w pracy z zaległościami wiec mam chwilę. Na urlopie za specjalnie nie wypoczęłam bo Młody zaczął chodzić samodzielnie i musiałam go ciągle asekurować bo wiadomo jak to jest przy tych pierwszych krokach szczególnie że upodobał sobie wchodzenie po schodach Po za tym to bardzo ruchliwe i wszystkim zaciekawione dziecko i trudno przy nim złapać oddech. Asia miała mnóstwo koleżanek do których wybiegała już po śniadaniu więc przy niej specjalnie roboty nie było. Piszcie dziewczyny bo nie było mnie ponad dwa tygodnie a na forum taka marna ilość wpisów jakby mnie dwa dni nie było. Czekam na wiadomość od Ani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Wróciliśmy cali i zdrowi Napiszę jutro coś więcej bo teraz rozpakowujemy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Wróciłam w pon. ze szpitala :) Nasz synuś jest już z nami, jestem przeszczęsliwa :) Ściskam was mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu wielkie gratulacje - buziaki dla Was 👄 napisz w wolnej chwil coś więcej :) Serek witaj po urlopie i gratki dla Mikołajka :) Wercia witaj po urlpoiku - czekamy na wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Nie mogę dodać zdjęć na fotosika, muszę wykupić abonament, skasowałam kilka zdjęć starych ale i tak gówno :( Ania 🌼 gratulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My też już w domu:) Fajnie byłó w bieszczadach. Aniu gratulacje i czekamy na fotki juniora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezanki szanowne:) ania Tobie serdeczne gratulacje My tez już po urlopie nad morzem było cudownie, szkoda tylko, że tak krótko. chyba udało się nam sprzedać mieszkanie, ale nie chce wiecej szczegółów pisac by nie zapeszyć, trzymajcie kciuki aby posżło po naszej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki za gratulacje :) Nasze kwietniowe szkraby to już duże dzieci, odwykłam od takiego maleństwa jakie dopiero co się pojawiło i wywołało rewolucję w nszym życiu.... Kubuś jest słodziutki, tylko spac nam w nocy nie daje i padam na nos codziennie.Milenka zazdrosna troszkę, ale to było do przewidzenia. zazdroszczę wam wypoczynku nad morzem :) Fajnie,że wypoczęłyście :) Pozdrawiam mocno, jak tylko zgram zdjęcia na kompa to na pewno coś wkleję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia, Kasika , Asmanka -witajcie wczasowiczki :) Aniu czekamy na fotki Kubusia :) Elizabet znowu gdzieś wyjechałaś ?? Wczoraj pojechaliśmy po Matiego do eks-bratówki :) tak więc od wczoraj rodzinka w komplecie :) a już za tydzień do szkoły :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna gratulacje i wszystkiego naj naj naj dla Ciebie i Kubusia Wpadłam w wir pracy. Dwa tygodnie mnie nie było to się nazbierało. Szef o dziwo miły jak nigdy. Aż trudno mi uwierzyć, że tak się o mój urlop pokłóciliśmy na ostro. Nie pamiętam już czy Wam o tym pisałam czy nie. Dla odmiany za to mój chłop jest ostatnio (to ostatnio to już trwa z miesiąc) nie do przejścia. Codziennie się na mnie i na dzieciaki wścieka, potem przeprasza i tak w kółko. Od dzisiaj do końca tygodnia ma pracować po 12 godzin i aż mi głupio przyznać ale jak mi o tym powiedział to się ucieszyłam bo go mniej w domu będzie a jak wróci zmęczony to może już mu się czepiać nie będzie chciało. W weekend byliśmy z dzieciaczkami w zoo i na basenie. Widać że koniec wakacji bo dużo ludzi było. Dziewczyny zaintrygowałyście mnie i pożyczyłam od koleżanki „zmierzch jestem mniej więcej w połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek nie pisałaś o kłótni z szefem ;) z facetami tak już jest - swoje niepowodzenia w pracy itp przenoszą na rodzinę :(tak mi się przynajmniej wydaje że to może być przyczyna :( Miłego czytanka - jestem pewna że Ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny co jest? Zamiast wrócić z wczasów wypoczęte i chętne do pogaduszek to siedzą cicho. Ja już po lekturze. Zmierzch czyta się fajnie i szybko. W pracy siedzę w papierach. Za oknem leje. Już jestem po drugiej kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak się zaczytałam w ostatnich mcach ciązy w Zmierzchu i reszcie ;) naoglądałam wszystkich częsci , że dłuuugo byłam pod wrażeniem. Nawet mąż się skusił i przeczytał "Przed Świtem" i był na zacmieniu ze mna. Teraz mały Kubuś gryzie mnie ciagle po tzytzach a mąz na to: "Trzeba było więcej o wampirach w ciązy czytac i oglądac" :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wczoraj teściowa miała wstawiane bajpasy a dziś mija 11 rocznica naszego ślubu , wyczytałam że to rocznica Stalowa ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas jesiennie... szkoda tego lata. Słoneczko gratulACJE, 11 lat małżeństwa to kawał czasu, to życze następnych wielu lat w szczęsciu i względnym spokoju:P My się przygotowujemy powoli do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika my też przygotowujemy się do przedszkola. Milenka już nie może się doczekac.Ciekawe czy tak ochoczo będzie chodziła.... Słoneczko gratulacje :) Za nami dopiero 6 latek po ślubie :) Bo parą jestesmy tez właśnie od 11 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu u nas to samo, codziennie pyta czy już może iść do przedszkola. Zobaczymy na jak długo wystarczy tego entuzjazmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Byliśmy dziś na urodzinkach u Marty , imprezka była świetna chociaż jeszcze mi huczy w głowie bo było 11 dzieci w przedziale od 1,5- 5 lat ;) Kasika dzięki ❤️ Aniu dzięki ❤️ <stopka> ❤️Mateuszek 18-11-1999 godz.12:25❤️ ❤️Martynka 28-04-2006 godz.12:05❤️ "Chciałam otrzymać wszystko by cieszyć się życiem , a otrzymałm życie by cieszyć się wszystkim "</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×