Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

hej Eli dzięki , teraz Adaś ma mi w pracy wydrukować :) Serek głowa do góry tak to już jest :) a u mnie wczoraj była kuzynka z 9 miesięcznym słodziakiem Ziemusiem a dziś kuzynka z też słodkim Stasinkiem i buntownicza Martusia , w ogóle Marta i Martyna to takie obie młode gniewne - hehehe tak więc spędziłam 2 super miłe popołudnia :) miłego wieczorku a kogo obstawicie Niemców czy Hiszpanów ?? ja chciałbym aby Hiszpanie weszli do finału ale pewno Niemcy przejdą i będzie finał Niemcy -Holandia i Niemcy pewno wygrają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eli dzięki , teraz Adaś ma mi w pracy wydrukować :) Serek głowa do góry tak to już jest :) a u mnie wczoraj była kuzynka z 9 miesięcznym słodziakiem Ziemusiem a dziś kuzynka z też słodkim Stasinkiem i buntownicza Martusia , w ogóle Marta i Martyna to takie obie młode gniewne - hehehe tak więc spędziłam 2 super miłe popołudnia :) miłego wieczorku a kogo obstawicie Niemców czy Hiszpanów ?? ja chciałbym aby Hiszpanie weszli do finału ale pewno Niemcy przejdą i będzie finał Niemcy -Holandia i Niemcy pewno wygrają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko ja obstawialam niemcow, niestety przegrali:( ide zaraz z iga, moja przyjaciolka i kubusiem na ogrodek, taka ladna pogoda:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no i mamy finał Holandia - Hiszpania :) wytypowane przez mojego Mateusza :) Eli może następnym razem (za 4 lata);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko moze:) ech wiem juz ze jestem skazana na final moj chlop byl i jest za hiszpania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też kibicowałam Hiszpanii :) Byłam nareszcie wczoraj w kinie:) Jupiii!:) Fajny ten Edward..... ;) Eli zaraz sprawdzę pocztę. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli dzięki za maila. Już zaczęłam czytać w pracy. Ja wczoraj wieczorem prasowałam i dzięki temu z żelazkiem w ręku obejrzałam drugą połowę meczu. Podobała mi się gra Hiszpanów. A mój synek jutro kończy 10 miesięcy. Słodki z niego urwisek. Zasuwa już na kolankach i po wszystkim się wspina, chodzi przy pchaczu i uwielbia robić Aśce mentlik w zabawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eli wczoraj wieczorkiem zaczęłam czytać Drugie życie Bree Tanner:)fajnie się czyta , jestem już za połową :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko:)) ja zeby troche odpoczac od czytania sagi przezucilam sie na Jane Austen i przerobilam w tym tygodniu dume i uprzedzenie i rozwazna i romantyczna:) potem poogldalam sobie do tego serial z Coline Firthem , potem przeczytalam cala bridget joans i zeby dopelnic dziela znowu puscilam sobie filmy. Wiekszosc nie lubi czytac tego samego kilka razy, ja niestety uwielbiam i wiekszosc ksiazek przeczytalam nawet po kilkanascie razy. wyslalam znowu do tvn pogoda zdjecia tym razem kwiatkow, jestem ciekawa czy je puszcza:). ostatnie dni lenistwa, w poniedzialek zaczynam polkolonie i trzeba bedzie znowu troche popracowac. Iga w ciagu tych 2 tygodniu w domu przeszla zmiane jesli chodzi o rysowanie, do niedawa rysowala same sloneczka i jakies kulfony a ostatnio to rysuje juz nie glowongi tylko ludziki i da sie rozroznic chlopca od dziewczynki, robi postepy:) musze skoczyc dzis jeszcze do wydzialu edukacji, kolezanka ma egzamin, a potem hop na ogrodek poplewic troche:)) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eli dziś skończyłam drugie życie bt - fajna tylko troche nie lubie czytać książek których znam zakończenie ale i tak fajnie si.ę czytało a przy okazji mi kuzynka ma podrzucić Paulo Coelho - "Alchemik" podobno fajna :) brawo dla Igi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko alchemika czytalam 10 lat temu, fajne, potem kupilam kolejne nad rzeka jakas tam usiadalam i plakalam, weronika postanawia umrzec, piata gore i tp, a ostatnio wszystkie oddalam do biblioteki w szkole, bo to byly ksiazki do ktorych nie wrocilam wiecej. A czytalas Wahrtona ???, mam nawet ksiazke z autografem, polecam ci Johnatana Carolla, tez sie fajnie czyta. e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane.U nas po staremu. Oskar ma zapalenie migdałków, a już 9 miesięcy nie chorował i był spokój , mam nadzieję że mu szybko przejdzie. Całe dnie spędzamy na dworze ale dzisiaj to w domku, ma stan podgorączkowy to nie wychodzimy chyba że w cieniu siedzimy. Poczytam później Gorąco pozdrawiam pa i duże buziaczki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eli mnie to naszło na czytanie krótko przed 30-stką . wcześniej to tylko lektury lub gazety :D szkoda że nie mieszkasz bliżej to byś mi robiła za bibliotekę :) nie czytałam tego Wahton(to tytuł)?? a ten Johnatan Caroll to jego autor czy namieszałam ;) Wercia zdrówka dla Oskarka :) właśnie rozmawiałam dziś z eks-bratówka i jej Wiktor (3l)też ma stan podgorączkowy i zastanawia się skąd ta gorączka ?? miłej sobottki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko William Wharton polecam w pierszej kolejnosci ptaska, w ksiezycowa jadna noc, werniks, spoznieni kochankowie, stado, al to kontynuacja ptaska ale juz nie tak dobra, a dom na sekwanie to mam wrazenie instrukcja remontu barki, potem byla tez ksiazka o mlynie ale juz jej nie pamietam za dobrze i tato jest jest niezle. u nas bardzo polulany byl w latach 90, zaczelam czytac bo babka z fizyki w liceum polecila spoznionych kochankow, to o staruszcze (niewidomej) ktora ma romans z mlodszym mezczyzna- troche to uproscilam, co do ptaska to jest na tej podstawie film z nicolasem cage'm. A co do Carolla to wklejam ci z wikipedii jego dziela wiekszosc czytalam, czutajac zastanawiasz co jest rzeczywistoscia co fikcja, snem taki odlot Seria powieści "Answered Prayers" Kraina Chichów (The Land of Laughs, 1980) Głos naszego cienia (Voice of Our Shadow, 1983) Kości księżyca {Bones of the Moon, 1987) Śpiąc w płomieniu (Sleeping in Flame, 1988) Dziecko na niebie (A Child Across the Sky, 1989) Muzeum Psów (Outside the Dog Museum, 1991) Poza ciszą (After Silence, 1992) Na pastwę aniołów (From the Teeth of Angels, 1993) Zakochany duch (Ghost in love, 2007) Trylogia Crane's View: Całując ul (Kissing the Beehive, 1997) Zaślubiny patyków (The Marriage of Sticks, 2000) Drewniane morze (The Wooden Sea, 2001) Zbiory opowiadań; Upiorna dłoń (The Panic Hand, 1989) Czarny koktajl (Black Cocktail, 1990) Cylinder Heidelberga (The Heidelberg Cylinder, 2000)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jak bys tak byla bardziej zaiteresowana b to jeszcze o moim ukochanym autorze: Isaac Bashevis Singer- dla mnie bomba, szumowiny , szosza- wiekszosc jego dziel dzieje sie w polsce, szosza w warszawie i szumowiny tez, potem wyemigrowal i mieszkal w NY, szkoda ze tak malo sie o nim pisze, ale wiekszosc zna napewno sztukmistrz z lublina. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że o książkach mowa :D Nie odzywałam się 2 dni, bo po obejrzeniu Zacmienia tak się wczytałam w "Przed Świtem", że nawet nie włączałam kompa ;) Boskie.W środę film, w czw. i pi. ksiązka i efekt był taki ,ze przez 2 noce śniły mi się wampirki :) Słoneczko no Jacob fajny bez koszulki ;) ale ja mimo wszystko zostaję fanką Edwarda :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eli dzięki za rozpiskę .np pewno skorzystam :) a Twój pewno zadowolony z wczorajszego wyniku meczyku ??:) Aniu normalnie zazdroszczę snów ;) wiesz dziś chyba z chęcią skorzystałabym z ciałka Edwarda - te upały;) A my jutro idziemy na Shrek Forever w 3D - Tynia to normalnie fanka - nawet je monte bo tam są tatuaże i teraz parauduje na jednej ręce Shrek a na drugiej Fiona :) a jeszcze małe pytanie kto chce zgubić kilka kg lub cm. tu i ówdzie ???? Darmowe - wystarczy skosić kilka trawników :D - nie wiem czy dam rade ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z książek Williama Whartona to najbardziej polecam: „W księżycową jasną noc i „Tato. Te dwie pozycje najbardziej utkwiły mi w głowie. Jonatana Carolloa to chyba na początek najlepiej sięgnąć po „Kostki księżyca Paulo Coelho czytałam bo był modny. Nie przemawia do mnie. Ja polecam jeszcze książki autorstwa Isabel Alende fajnie się czyta. Z tych znanych pisarzy to jeszcze wspomniałabym Johna Irwinga (moja ulubiona książki tego autora: Hotel New Hamshire) i oczywiście Stephena Kinga - oj dużo on napisał - ja wolę te mniej horrorowate (super jest wg mnie „Zielona Mila) Ja mam zupełnie odwrotnie niż Słoneczko. Czytałam bardzo dużo przed trzydziestką kiedy jeszcze nie było dzieciaków i tylu obowiązków. Wera dużo zdrówka dla Oskara. Choroba w taki upał współczuję. Moja Aśka to tylko abstrakcje rysuje. Jak szła do przedszkola to lepiej rysowała niż teraz. W przedszkolu to się ścigały dzieci które prędzej skończy rysować i w efekcie przynosiła do domu same „dzieła sztuki - jak nazywała swoje prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko ja w ósmym mcu to nie wyrabiam juz na tych upałach, a faktycznie taki lodowaty Edzio ;) :D to byłby cud- miód na dziś ;) :D Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie skosiłam trawkę i, wzięłam zimny prysznic i muszę dokończyć obiadek i będę odpoczywać bo jestem padnięta 2, 5 godziny w największym słońcu- makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko:) uwazaj ze slonkiem:), ja sie wczoraj zaprawilam tez kosilam trawe a potem okazalo sie ze sie przy okazji za mocno spieklam:) a ty chyba taka blada twarz jak ja , co? moj pierwszy dzien polkolonii za mna, fajnie bylo przyjechala pani z teatru lalek i robilismy z dzieciakami lalki:)) ide odpoczac. e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Idę dzisiaj do pracy pasażem Rubinsteina i słyszę końcówkę rozmowę dwóch lasek wcale nie nastoletnich. - nie wiem kto to taki ten Rubinstein ja to znam tylko kosmetyki Heleny Rubinstein. Ale upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko bardzo ladnie:) kolejny dzien polkolonii z glowy, dzis bylismy w parku na placu zabaw, a jutro wycieczka!!!! po poludniu skoczylysmy z kolezanka na ogrodek, poplewilam sobie, podlalam kwiatki, ale parno chyba bedzie burza. przydaloby sie tak troche wilgoci. serek tato W.W jest super no i zgadzam sie z ksiezycowa jasna noc, zreszta tematyka wojenna jest ciekawa, z podobnej pozycji ale Remarqua to moge dorzucic na zachodzie bez zmian. ach jak bym miala wybierac to cala jego tworczosc moglabym polecic. moj konik to literatura niemiecka:) Nawet mojego mezczyzne przekonalam do Durenmatta:) Nie mam z kim pogadac o ksiazkach w sumie, moja przyjaciolka przestala czytac, nie moglam jej nawet zachecic do sagi zmierzch , za to julka moja przeczytala zmierzch i ksiezyc w nowiu:) ide z psem a potem sobie dychne:) do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to swojego czasu miałam układ w bibliotece i kobitki zostawiały dla mnie zakupione nowości. Zresztą miałam zapędy zostać bibliotekarką i wybrałam się nawet na bibliotekoznawstwo ale miałam różne zawirowania życiowe i ostatecznie tego kierunku nie skończyłam i może i dobrze bo studia okazały się nudne a praca po nich niskopłatna. Teraz jak powrotem po przeprowadzce wróciłam na stare śmieci musze odnowić te biblioteczne kontakty. Teraz jestem strasznie do tyłu w lekturze bo ani Kalicińskiej nie czytałam ani żadnej części zmierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i znowu upalny dzień a we wtorek tak ślicznie popadało :) byliśmy na tym Shreku - dzieciakom się podobało , nam w sumie też ale nie ma jak pierwsza część :) potem pojechaliśmy do kuzynki na kawkę , j podrzuciłam kuzynce Drugie życie Brre Tanner w odwecie kuzynka pożyczyła mi Spóźnionych kochanków i Opowieści z Moulin Du Bruit i zaczęłam czytać SK :D Eli jestem pod wielkim wrażeniem że Julka przeczytała połowę Sagi normalnie szacun dla niej :) Serek popatrzyłam w googlach i trochę tych Rubinsteinów było :) a jeśli będziesz czytać sagę to odraz miej na stanie komplet - tak wciąga :) że nie ma czasu na szukanie kolejnej części ;) Aniu mogę sobie tylko wyobrazić jak Ty z maluchem się czujecie w te upały a jak ta bakteria ?? Wercia jak Oskarek ?? Kasika co u Was ?? Asmanka ????? Zapraszam chętne na pizzę - wyszła mi wyjątkowo pyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko u nas nie pamiętam kiedy był deszcz, ziemia przypomina popiół.... Ja ledwo żyję, nigdzie nie wychodzę z domu, odkąd zasłabłam w klimatyzowanym hipermarkecie. DESZCZU!!!!Serio już nie wyrabiam na tych upałach... Co do bakterii to zastosowałam kurację przepisaną przez gin, ale ona mówi,że nie da się na 100% pozbyc tego z organizmu, więc i mały i ja po cc dostaniemy profilaktycznie antybiotyki :( Pozdrawiam dziewczyny, idę leżakowac przed wiatrak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×