Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Serek - dziękuję za stronkę, mam nadzieję, że się zmobilizuję i poćwiczę :) Dziewczyny, a jak tam Wasze brzuszki? widać po WAs? u mnie, szczególnie wieczorem, brzuch jest po prostu ogromny!! a rano jeszcze w miarę. no, ale tłuszczyk taki mi się zrobił na tym brzuchu, jakiego nigdy w życiu nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola - to jestesmy rówieśniczkami :) też miesiączkę mialam 09.07 i termin na 16.04 :) w piątek idę na wizytę i usg (mam nadzieję), to zobaczymy, jak tam Okruszek sobie we mnie rośnie. mam nadzieję, że wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Byłam na usg prenatalnym,jak wynika z badania dzidzia ma się swietnie,jest bardzo energiczna i generalnie juz mam wrazenie,ze to ósmy cud swiata...Widzielismy z tatusiem malenstwa jak porusza się i rierci,jak jak to okreslił lekarz"drapie się za uszkiem"ziewa,mlaska,kopie mnie i robi sobiue miejsce rączkami,widac swietnie kostki i kręgosłup,oraz półkole mózgowe i profil buzki,oraz takie szczególy jak kosc nosowa..Po prostu rewelacja,kiedy po powrocie opowiadałam o tym swojej mamie przez tel,az się popłakała ze wzruszenia..Jestem pijana szczęsciem i niewiem jak u Was,ale czuje,ze budzą się we mnie ofroooomne poklady uczuc macierzynskich.Napiszcie,jak jest z Wami.Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo ciesze sie razem z Tobą, to naprawdę cud:) i jakie wzruszenie ahh:) Grazie ja jeszcze zbytnio nic nie widzę tzn nad spojeniem lekko sie uwypuklił i najwiecej widac jak stoję i widze to tylko ja, reszta to tłuszczyk ktory sie zrobił he he, ale nie moge sie doczkeac az bedzie widać Wiecie jakas jestem płaczliwa ostatnio i to bez powodu, czułabym sie spokojniejsza gdybym juz widziała brzuszek i czuła chćby lekkie ruchy maluszka. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazie
Przyszła Mamo - rewelacyjne przeżycie!! aż zazdroszczę i nie mogę doczekać się mojego dzieciaczka, jego widoku i figli... mam nadzieję, że to już jutro będzie... Rozo - 2 tyg. temu jeszcze mój brzusio był tylko "kłębkiem" tłuszczyku ;) a dziś od samego rano już jest "ciążowy" :D też się nie moge doczekać, ąz ędzie trochę większy, kiedy poczuję pierwsze ruchy... ech, teraz to chyba najgorszy okres - dzieciaczek jest, mdłości (przynajmniej u mnie) minęły, a jeszcze tak naprawdę nie wiem, że on jest we mnie ... tzn. mam tą świadomość, ale... miłego dnia ciężaróweczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko w czym iść do pracy ? Byłam w h&m - portasy jak na słonia, w szaro-burych kolorach, a cena... W spódnicy, jestem niska, będę wyglądać jak królowa Bona.A problem- czyli sporawy brzuch już jest... A wy jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Aga_ś ja nie mam takiego problemu, owszem piersi mi sie powiekszyly. ale nie sa czerwone i gorace. Moze inne dziewczyny maja podobnie. Raczej słyszalam ,że piersi rbia sie bolesne, ale to równiez mnie nie dotkneło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGI73
U mnie jak wysadziło brzuszek 4 tygodnie temu tak teraz stoi w miejscu i dalej mam te 89 w pasie ale widzę że mnie w szerz przybywa .Ostatnio jak ubieram się w obszerne koszule i sweterki to nic po mnie nie widać tylko dla wtajemniczonych, dlatego już też nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty u gina czy wszystko jest ok. I zgadzam się z wami że to najgorszy okres bo nie wiemy co się w naszych brzyszkach dzieje i nie wierzę że kiedys będę miała dosyć poruszającej się dzidzi bo to będzie najpiękniejsze przeżycie jak do tej pory. A jak u was z wyglądem :zmieniłyście się po twarzy, bo ja tak ale na lepsze jak twierdzi mój ukochany.Reszcie figury to chyba słyży bo jakby mi nogi schudły i ramiona więc cała sylwetka się wydłużyła w porównaniu z brzuszkiem dlatego nie będę żałować forsy na ciuchy bo właśnie teraz chcę się czuć piękna... A jak u was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Jak dziś się czujemy, mi sie oczy jeszcze kleją ale już na nogach jestem. Wiecie jakos coraz zadziej klade sie w ciągu dnia z czego sie cieszę , ale za to wieczorami juz o 21-ej w łóżeczku:O Grazie ja też tak uważam ze te pierwsze mieiące to taka niepewnośc, bo nic za bardzo nie czujemy -no może tylko mdłości itp, ale ja całe szczęście ich nie miałam:). W nastepnym trymestrze co już niedługo zaczne bede spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Witam,czytam co piszecie i troche Wam zazdroszczę,mój brzuszek jest zauwazalny,owszem,ale niestetyt tylko dla m,nie i mojego męzczyzny,chyba wówaczas gdy jestem nago..Nadal wchodzę w stare spodnie i choc kupiłam sobie ciązówki niewiem czy jest sens je nosic skoro nic nie widac..Spotkałam wczoraj znajomą,która urodzi ła niedawno i kiedy powiedziałam,ze ja tez jestem w ciązy i ze juz w krótce zacznie mi się 5 miesiąc rozesmiała się i nie uwierzyła,mówi ze u niej w tym czasie był juz konkretny ciązowy brzuch..Tak więc trochę mnie to irytuje,ale grunt,ze wszystko jest ok i dzidzia ma się dobrze,zreszta z pomiarów wynika,ze ma wymiary odpowiednie do wieku.Apropo wzrostu niewiem czy pisałam ,ale ja tez jestem raczej niewielka,mam 160 cm.Dziewczyny,napiszcie czy kupujecie sobie na zime buty w większym rozmiarze,na wypadek puchnięcia stóp,czy nie?Mi sie wydaje,ze jesli ktos ma skłonnosci,czy zylaki to moze się z tym liczyc,jednak jesli nie ma się zadnych wskazan do niedroznosci zylnej,a w dodatku bedą to chłodne miesiące zimowe stopy nie powinny nam tak puchnąc.Ja kupiłam sobie buty tylko o pół nr większe,za to wciąz nie moge znalezc sobie odpowiedniej kurtki.....no nic,konczę.Buziaki i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik 28
hej pozdrawiam wszystkie kwietniówki do których niniejszym dołaczam-5 kwietnia. No to jak to jest z tymi baranami? Uparte dążą do celu, ale podobno wrązliwe i latwo je zranić, a jak wasze samopoczucie, ja jestem pod koniec 16 tyg i mam wrazenie ze z kazdym dniem przybywa mi ochoty do zycia, no i nie biegam juz tyle do toalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Gosik,witaj,przepraszam,ale za bardzo nie rozumiem jak wyliczyłas sobie termin,ja równiez mam na 5 kwietnia(ost.miesiączka 28 czerwca)ale teraz własnie zaczęlam 15 tydzien i 1 dzien,jak więc mozliwe,ze Ty masz juz koniec 16?...Byłam przedwczoraj u lekarza i potwierdził wiek maluszka na usg.A jak jrst u Ciebie?Poza tym napisz cos o sobie,-skąd jestes i wogóle parę słów,abysmy się mogły nieco lepiej poznac.Pozdrawiam Wszystkie Cięzarówki..ps:jesli chodzi o znaki zodiaku,co jak co,ale baran jest naprawde dobrym znakiem,sama jestem spod skorpiona,który równiez jest bardzo charakternym,choc nie zawsze lubianym znakiem,jednak jak dla mnie jest jak dla mnie stworzony.Ciesze się,ze własnie barankiem będzie moje malenstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Witam wszystkie kwietniówki, ja mam termin na 22 kwiecień, to moja druga ciąża, synek ma 6 lat. pierwsza ciąża była idealna ,a początki drugiej ....no ale już jest 13 tydzień i dzidzia jest bardzo grzeczna,jak widać każda ciąża jest inna ale zapewne nie ma wpływu na płeć dziecka, my czekamy na to co bozia ześle:)Pozdrawiam gorąco:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Mamo nie martw sie tak tym brzuszkiem, jest to sprawa indywidualna i nie musisz mieć pokażnego jak niektore kobiety w tym miesiącu, czytałam równiez ze to zależy od tego jak szybko napinają sie mięsnie, jeśli szybko to jest wcześniej widoczny. Najważniejsze ze jest wszystko ok:) Ja butow nie bede nowych kupować, szczerze mowiąc to sie nad tym nawet nie zastanawiałam. Witam nowe mamusie na forum :):):) A ja jakoś sie beznadziejnie czuje i wiecie mam ochote zwymiotować co mi sie nie zdazało, tymbardziej teraz gdy niedługo zacznie sie II trymestr:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różą, mnie cyrk z wymiotami zaczal się dopiero, gdy zaczynałsię 14 tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
Witam Was wszystkie kwietniówki serdecznie. Mam pytanie do Was - czy na każdej wizycie gino Was bada na koźle? Poprzednio chodziłam do takiego co wcale nie badał a teraz do takiego co na każdej wizycie bada. Napiszcie jak to jest u Was. Czy wiecie coś na ten temat czy powinni badać? Grazie - rówieśniczko - napisz po wizycie u gina jak tam wrażenia, jeśli miałaś usg to jaki wymiar ma dzidziuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Witajcie Cięzarówki.. Co tam u Was ciekawego?Ja czuje się w miarę dobrze,a od kilku dni mam takie dziwne uczucie(nie chodzi mi o przypuszczalne ruchy) wciąz czuje swój brzuch,jest to takie lekkie uczucie mrowienia,ciepła,po prostu odrębnosc brzucha od całosci..Hmm,chyba własnie o to chodzi w zaawansowanej ciązy-aby czuc fizycznie,ze brzuszek zyje własnym zyciem..Ostatnio osiągnęłam jakis dziwny stan-zupełnie pozbyłam się leku przed porodem,jestem tak spokojna,ze az trudno mi w to uwierzyc..Martwię się jedynie tym,jak poradzimy sobie ze studiami,kiedy malenstwo juz będzie(oboje studiujemy na tej samej uczelni w tych samych dniach i godzinach..),no ale cóz..Pozdrawiam Was dziewczynki i mam pytanko.Które z Was zyją z partnerem bez slubu?Jesli mozecie napiszcie czy ciąza nie skłania Was do zawarcia slubu-oczywiscie z powodu uczuc,nie zas jedynie pojawienia się dziecka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGI73
Ja ze swoim PrawieMężem żyjemy już tak sobie 5 lat. Wprawdzie mi to wszystko jedno /bo już oboje jesteśmy po rozwodach/ale jak się dzidzia urodzi to zrobimy ten krok dla niej, żeby było zgodnie z tradycją na papierku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam (zwlaszcza nowe dziewczyny) u mnie brzuszek tez juz powoli staje sie coraz bardziej widoczny:) przyszłą mamo ja nie kupuje obszerniejszych butow, bo do tej pory nigdy nie byly mi potrzebne, ale jak mie przypili to sie wykosztuje. Renola mnie gin bada wewnetrznie na kazdej wizycie, powinien aby ocenic stan szyjki (czy sie nie skraca i nie rozwiera) *************************************************************************************** Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06...........-2,5kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3.............01.04.06.......... 4 KG............88CM.............???? Ania26..............02.04.06.........2,9kg............89cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 2kg............89cm..............????? Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Happy_27.......... 05.04.06.........??????...........??????...............???? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Czekolada_29.......08.04.06.......-1,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........1 kg...........86cm.............????? Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............0kg...........74cm............????? renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............?????...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........22.04.06...........?????.............????.............??? Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Monikaa_............26.04.06...........?????............?????..............??? EVI_1985............27.04.06...........??????...........68cm............???? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2kg............77cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Witam,ja równiez dziwiłabym się,gdyby lekarz nie chciał mnie zbadac,cóz-to chyba zwykłe lenistwo,przeciez nie idziesz do niego po np kolejną recepte na tabletki,tylko w celu sprawdzenia stanu zdrowia,a wiadomo to nie Ty,tylko lekarz ma ku temu odpowiednie kwalifikacje.Buziaki Dziewczynki,idę się połozyc,czeka mnie cięzki weekend na wykładach od rana do nocy,więc nie wykluczam,ze napisze cos dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola - usg będę miała teraz w poniedziałek, to podam wymiary dzieciątka. poprzednie już jest nieaktualne :) a Ty byłaś jakoś niedawno na usg? powiesz coś o tym? pozdrawiam wszystkie brzuchacze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak27
Hej dziewczyny.... widze ze nie tylko ja przeżywam ten okres kiedy brak jescze ruchów maleństwa :( USG miałam ostatnio na początku 11 tyg i niewiele było jeszcze na nim widac a teraz to juz końcówka 15 tyg. i cały czas czekam z niecierpliwoscia na kolejne badanie. Tak bardzo chciałabym juz zobaczyc maluszka, upewnic sie ze tam jest ze rosnie i ze jest zdrowy... Brzuszek mi troche urósł i przybył nawet 1kg i to takie moje pocieszenie. Renola... znam okolice gdzie mieszkasz, jestem z Bytomia ale czesto bywam nad jeziorem przeczyckim bo mamy tam działke. Zastanawiam sie tylko gdzie jeździsz do lekarza i gdzie planujesz poród? Moze w Tarnowskich Górach (dużo dobrego słyszałam o tamtejszym szpitalu)? Aga_ś..... ja tez mam podobne uczucie, moze nie caly czas, ale czasami piersi mam takie gorace ze az sie boje czy wszystko z nimi w porządku, a pobolewają mnie tylko brodawki, a tak naprawde to nawet jak nie bola to strasznie wrazliwe są. aaaa.... dziewczyny... biegacie też tak często siusiu? tak czekałam az sie skońcy to nocne wstawanie a tu wręcz przeciwnie, biegam coraz częsciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Czesc Dziewczyny,wpadłam na chwilkę i zaraz uciekam spac.Zauwazyłam dzis,ze kiedy ni8e nosze bawełnianej bielizny,tylko taka z dodatkami sztucznych włókien robią mi się zaczerwienienia,jakbym dostała teraz uczulenia na syntetyki.Czy Wy tez jestescie teraz bardziej wrazliwe?..A moze juz od dawna nosicie tylko bielizne naturalną i ja jestem wyjątkiem?....Dobrej nocy.Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Całkiem zapomniałam Wamj powiedziec,załozyłam nowy temat o tym,czy chcecie,aby Wasi męzczyzni byli przy porodzie.Piszcie więc tam,lub tu czy chcecie,a jesli nie to dlaczego.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
Grazie ja usg z powodu zagrożeń miałam bardzo często, nawet genetyczne i test PAPPA. ostatnie usg w poniedzialek az 2 razy mialam (byłam u swojego i innego lekarza aby wyeliminować wątpliwości)ale nie podali wymiarów byli skupieni na tym czy jest ok; na szczęście jest ok. Byłam znów w czwartek ale po L4 i tylko bad. na fotelu i czystościowe pod mikroskopem miałam, bez usg bo za często ostatnio było, chociaż uspakajał mnie że nie jest szkodliwe i mam sie nie martwić. Zatem najwcześniej za 2 tyg. będę miała usg. Napisze wówczas wymiary.Czekam na Twojego maleństwa wymiary i jak tam brykał. Asiak27 ja chodze właśnie do Bytomia do gina, rodzić mam tam gdzie on pracuje- w miejskim szpitalu na Batorego. Czy może coś wiesz na temat tego szpitala? Ja będę wiedzieć więcej jak dwie koleżanki tam urodzą- jedna za tydzień, druga w lutym. A jak masz działke na jeziorem to pewnie blisko mnie, musimy utrzymac kontakt, bedziemy mogły się spotykać. Może przyślij mi swój mail na mój adres ptrenata@plusnet.pl pozdrawiam wszystkich i życze miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie! nasze odliczanie trwa, ja idę w poniedziałek do lekarza i nie mogę się już doczekać jak zobaczę maleństwo, tym bardziej, że idę po raz pierwszy z moim już niedługo mężem:) A propos pytania Przyszłej Mamy - my właśnie z powodu dziecka postanowiliśmy się szybko pobrać, ślub akurat w tę sobotę. Oczywiście, gdyby nie nasze uczucia to nie byłoby tej decyzji. Ja chciałam w sumie poczekać, może za 2 lata na spokojnie wrócić do tematu ale moj facet nalegał, żebyśmy byli rodziną i żeby wszystko było jak należy:) ale chyba to już jest trochę przestarzały pogląd... Własnie w ten weekend były nasze panieńskie i kawalerskie - dla mnie ostatnia impreza w lokalu pewnie na rok albo i dłużej ale było warto! Mam tylko nadzieję, że ten jeden wyskok nie zaszkodził małemu. Pozdrawiam wszystkie mężatki, prawie mężatki i nie-mężatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Dzięki za odpowiedz Agnes,wiecie co,zasłabłam dzis,na szczęscie w domu i w porę się połozyłam,ale po prostu zrobiło mi się ciemno i az mi łzy poleciały,zakręciło mi się w głowie,zaschło w gardle i zasłabłam,na szczęscie blisko miałam łózko i zdązyłam na nim usiąsc zanim upadłam.Teraz mi juz lepiej,ale wciąz czuje się słabo i dziwnie.Idę się połozyc.Buziaki.Ps"no i jak to u Was jest,rodzic będziecie same,czy z facetami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch 3
WITAM WSZYSTKIE PRZYSZŁE MAMUSIE PO DŁUGIM CZASIE Zajrzałam dziś na topik żeby pochwalić się miesiąć temu miałam robione usg i łożysko było w moim przypadku nisko ułożone.Dziś po 4 tygodniech u mnie wszystko OKI.Łożysko uniosło się i obecnie znajduje się na tylnej ścianie,więc tzw łożysko przodujące już mi nie grozi. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×