Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Witamy serdecznie kingap 🌻 Ja już gdzieś o sobie pisałam ale co tam, Jestem z Tarnowa, też nauczycielka (Aloiram jest nas tu kilka :) ) Od 7 lat w związku, od dwóch w małżeństwie a od 4ech mcy szczęsliwa mamusia Milenki! Ania26 moja malutka je bardzo różnie gdy je cyca to mam wrażenie, że \"podujda\" 2-4 minuty i to wszystko, dlatego ciągle wydaje mi się , że się nie najada i podaję jej wtedy butelkę wiem ,że tak nie powinnam robić ale....Na noc gdy daję butlę zamiast cyca wypija od 90- 120 ml a w ciagu dnia pije dużo mniej ok. 60ml z butelki . Aniu czy Ty karmisz jeszcze piersią czy przeszłaś juz całkiem na butlę? Nie przejmuj sie mamą ...Takie są niestety \"uroki\" mieszkania z rodzicami....Oj, wiem coś o tym....Dopiero w poniedziałek nastąpiło zawieszenie broni po czterodniowych \"cichych dniach\" z tesciami... Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu80 twoja wypija srednio 60 ml, ufff, podalam mojej malej mleko modyfikowane raz dziennie i troche sie wystraszylam ze zjadla 90 ml, bo na puszcze pisalo ze 4 miesieczne dziecko to zjada 150 ml. no ale chyba przesadzili. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_1976
Hej dziewczyny. Elizabetaa nie przesadzili, ja daje synkowi w ciągu dnia 2 razy butelkę (jedną o 9 drugą o 21) i zjada 150 i jeszcze mu mało musze mu dać cycka taki z niego mały żarłoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Elizabetaa nie przesadzili, ja daje synkowi w ciągu dnia 2 razy butelkę (jedną o 9 drugą o 21) i zjada 150 i jeszcze mu mało musze mu dać cycka taki z niego mały żarłoczek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa z tego co widze to Iga prawidłowo przybiera ci na wdze nie masz sie czym martwić. :)) Mój synek ma niedowagę więc może potrzebuje więcej. Za tydzień mam kontrolną wizytę u lekarza mam nadzieję że będzie poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam na imię Ola jestem z Gdyni, we wrześniu będę miała 3 rocznicę ślubu, a Kinga to nasze pierwsze ale mam nadzieję, że nie ostatnie maleństwo. Mała jest cudowna, przesypia całe noce, od 20 do 4-5 rano. W ciu dnia też dużo śpi, lubi czytać książeczkę z Tinylove (taką dwustronną dla maluszków) i bawić sie na macie. Jest cały czas tylko na moim pokarmie i myślę że dobrze przybiera na wadze waży już ok. 6500 kg. Pozdrowienia dla wszytkich Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka❤️❤️❤️❤️❤️❤️kończy dziś🌻🌻🌻🌻🌻🌻3 miesiące👄👄👄👄👄👄 Mam na imie Żaneta ,28 lat,jesteśmy z Gdańska ,w sierpniu odbędzie sie 7 rocznica naszego ślubu , mąż jest ok👄 , mamy 6,5 letniego synka Mateuszka a Martynka to nasz drugi skarbek:):):) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sywia, iga dostaje jeden posilek dziennie tego mleczka a reszte to karmie piersia, tylko myslalam ze z je wiecej, moze sie przyzwyczai z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na imie goska, mam 29 lat, dwie corki julka ma 6,5 roku a iga wiadomo 4 miesiace:)) oraz psa ktory dzis konczy 10 lat❤️, nauczycielka, uwielbiam jesc i czytac wszystko co popadnie, a wszczegolnosci literature niemieckojezyczna🌻 to chyba w skorcie tyle:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa Iga wie co dobre :)) Ja dokarmiam Jędrka dopiero od poniedziałku, bo za mało przybiera na wadze. Ja mam chyba kiepski pokarm skoro tak mało przybiera na wadze, a miałam zamiar długo karmić piersią :(( Na dodatek strasznie mu się ulewa, już mam dość nic nie pomaga :(( , a lekarz zaleca tylko wyższe ułożenie dziecka :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ja też jeszcze raz sie przedstawie :)) Od roku mieszkam w Sosnowcu ( wcześniej woj. mazowieckie), od 5 lat w związku , od roku szczęśliwa mężatka, a od ponad 3 miesięcy po raz pierwszy mama Jędrka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia 25 lat Pochodzę z Tarnowa od dwóch lat mieszkam w Olsztynie. od 6 lat w związku a od 3 też w zwiącku tyle że małżeńskim. Mamy córcie Natalie 3 lata 10 miesięcy, i Izunie jutro trzy miesiące. Kiedyś w przyszłości może trzecie:))Ekonomistka na macierzyńskim a potem co tam na wychowawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na imię Ania, mam 26 lat, od 8 lat w zwiazku, od 2 meżatka, a od 4 miesięcy mama Milenki (oj juz jutro miną mojemu skarbowi 4 miesiace) i nauczycielka. Pochodze z małej miejscowości pod Rzeszowem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dawno się nie odzywałam, ale zawsze czytam. Jestem mamą kolejnej Milenki z tego topiku. Mam 26 lat i męża od 2 lat. Mam pytanie: czy wasze skarby karmione piersią są też takie wymagające czy czasem domagają się drugiej piersi a nie tej, która właśnie chcę podać, czasem na leżąco, albo na stojąco, chodząc???? Moje słoneczko urozmaica mi tak każde karmienie:) Córeczka ma już prawie 4 miesiące, ma ok64 cm, a ważyła miesiąc temu,na szczepieniu 6,060. teraz pewnie z 7 kilo...Pozdrawiam:) Lubię to forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Ja mam Na imię Agnieszka, w sierpniu bedę obchodziła 4 rocznicę ślubu, a z moim mężem jestem już od 8 lat, choć znamy się od 4 klasy podstawówki. Mam 27 lat, a Roksanka to nasze pierwsze dziecko. Od 2 lat szczęsliwie mieszkamy na swoim, we własnych niedużym domku z pięknym ogrodem i jeziorkiem 200 metrów od nas. Mieszkam pod Szamotułami, 30 km od Poznania. Jestem Mgr ochrony środowiska, skończyłam też pedagogikę, ale od 4 lat pracuję w kadrach w sieci Restauracji McDonald's w Poznaniu. To tyle o mnie. Moja mała dostała dzisiaj pierwszy raz papke z ziemniaka i marchewki, którą sama ugotowałam i tragedia nie chce jej jeść , wypluwa i płacze. Próbowałam jej zaraz podać słoiczek gerbera , jarzynową, i efekt ten sam. Czy może któras z was ma podobny problem i co z tym robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ja też się \"wybieram\" na wychowawczy :)) Elizabetaa podoba mi się w Sosnowcu, ale bardzo brakuje mi moich przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a gdzie konkretnie mieszkasz, blizej centrum czy na pogoni, a moze calkiem w innym kierunku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny mam pytanie, może troche głupie ale nurtuje mnie. Czy po porodzie piersi opadają i czy macie na to jakieś sposoby? Ja mam termin za 6 tygodni i zastanawiam się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za przywitanie. Widze, ze Tarnów jest tu popularny ja również w nim mieszkam:) Wanda1 szczerze mówiać nie zauważyłam u siebie znacznego opadniecia piersi powiedziałabym, ze wrecz przeciwnie. Hmmm sama sie teraz zastanawiam. Bedac w ciazy smarowałam brzusio, nogi i piersi balsamem, ale nie jakims specjalnym, tylko po prostu nawilzajacym, moze to zasluga ze nie mama zadnych \"pamiatek\" po ciazy, sama nie wiem. Nie zastanawialam sie nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap ktorego kwietnia urodzilas oliwie??? Mam na imie Dorota, mam 28 lat,z mezem znamy sie od 8 lat a we wrzesniu bedzie 5 rocznica naszego slubu.On jest naprawde cudownym meszczyzna,kocham go z dnia na dzien coraz to bardziej....mam dwie coreczki,Wiktoria ma 2 latka i 3 mies,a Oliwia za 3 dni skonczy 3 mies.a ha mieszkam 8 km. od Krosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tak czytam i normalnie nie wierzę, że wasze pocieszki tak super śpią. Mój Brajanek zasypia około 22 poźniej o 24 już chce mu si.ę pić więc daję mu herbatkę, póżniej 2.30 cycuś, 5.00 cycuś, 7.00 cycuś do 8.00 zabawa i znowu cycuś i o 9.00 wstajemy. Przybiera ładnie bo skończył 3,5 mies. i waży 7200.Karmię go tylko piersią. Jak wy to robicie że wasze dzieci tak ładnie śpią? Dodam jeszcze ze w dzień śpi 3 razy tak ok. 1,5 godz. Mam na imię Agnieszka 29 l. mieszkam w woj. lubelskim jestem strażakiem PSP, w związku od 10 lat. meżatka od 6 lat. Brajanek to moje piersze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mam na imie Justyna,pochodze z Ostrowca gdzie mieszkam od urodzenia, mam 27 lat.Jestem mężatką od 4 lat.Oskar jest moim pierwszym dzieckiem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Moją Oliwcie urodziłam 19 kwietnia o 22 :) Agnes, ja tez karmie tylko piersia, kąpiemy sie ok 18 a usypia mi o 19 lub tuż po i tak spi do ok 23 pozniej juz o 6 za kazdym razem chce cycusia. Czasami sa takie noce ze spi od 19 do 4 ciagle, ale nie w te upały. Co do snów maluszków o naprawde roznie, moja szwagierka ma 8-miesieczna coreczke i ona np usypia kolo24 i jesczce budzi sie na cycusia, moja Oliwcia czasmi tez budzi sie czesciej nie wiem od czego to zalezy. Kiedys z mezem po uspieniu malej wybralismy sie do kina a moja mama byla w domu przy malej, ale to bylo jeszcze przed jej pobodka kolo 21, która niedawno sie wydarzyla. Teraz to mialabym stracha gdzies wyjsc tym bardziej, ze cycus musi byc i nic nie jest ja w stanie uspokoic wieczorem i noca. Wczoraj probowalam podac jej moje mleczko w butelce, jak ja jej podalam nie umiala ssac, Moj mązjuz bylo lepiej. Jak Wy sobie radzice z jakimis wyjsciami z domu, oczywiscie to do tych mamusiek, któe karmia tylko piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap ja karmię tylko piersią i Iza je mało, ale częśto i nie ma wyjścia abym nie musiała eksponowac swojego biustu:))) Na szczęście to lato i można sobie na to pozwolić, też wczoraj próbowałam dać coś do pisia z flaszki a gdzie tam nie chwyci się i to jest fatalne bo nie mogę się nigdzie bez niej ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dzisiaj kończy trzy miesiące , też budzi się w nocy częśto i nie ma ustalonych godzin i generalnie w dzień nie śpi muszę dać radę chociaż czasami cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×