Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Jestem i ja:) Kasika no to trzymamy kciuki:) i koniecznie powiedz co lekarz powiedział Ja tez jestem pełna podziwu dla piłkarzy Elizabeta i Silvia dpłaczam sie do życzeń 🌻🌻 Asmana trzymaj sie❤️ wszystko bedzie ok, rozumiem twoj strach bo taka operacja to jednak operacja i to na sercu, strach zawsze jest:O Agneska moja mała nie przesypia dalej całej nocy, budzi sie nawet nie licze ile razy. Śpi z nami i teraz najgorsze- wczoraj spadła nam z łóżka, myślałam ze srece mi peknie 😭. Naszczęscie nic jej sie nie stało. Musimy sie z mezem zebrac i odzwyzaic ją od spania z nami:O Joasia gratulacje dla małej ho ho siodmy miesiąć:) jak ten czas leci. Zdrowka dla małej. Monika moze ten stan małej to wynik szczepienia wiec nie martw sie:), mojej małej chyba tez daleko do ząbków a juz myslałam ze bedą jej szły (powiedzieli mi tak w szpitalu) a tu ząbkow niet;) U mojej małej nic takiego nie ma przy jezyczku. Nie martw sie to napewno nie grozny zabieg i wszystko bedzie ok, choc wizja majstrowania czegoś przy maluchu jest straszna buu Wczoraj mała zjadła zupkę ktorą jej ugotowałam:D:D:D moze w koncu sie przemogła. Wprowadziłam jej żółtko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaa ----mojej siostry synek też miał problemy z wędzidełkiem ale u niego dopiero zauważyli to jak już zaczął mówić bo nie wyraźnie wypowiadał niektóre słowa, pamiętam że mósiał ćwiczyć język zadzierał go wysoko go góry tak jakby wypowiadał literkę \"L\" ale jak to z dzieckiem nie chciał tego robić i teraz ma 10 lat i nie wypowiada \"R\" dla mnie osobiście to brzmi słodko ;) . To moze popytaj z tym nacięciem czy nie jest ryzykowne. Roza-- Brajanek też śpi z nami ;) Może twoja córcia uwielbia twoje zupki a nie te ze słoiczka, nie dziwię się jej nie ma to jak zupka mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście Iza śpi w łożeczku. Monika z tego co pamietam moja siostra miała tuprzycinane i nie jest to takie straszne jak diabeł maluje, więc bez obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkodobrze UFFFFFFFFF:D widział go ortopeda i miał 2 usg wpadne potem to opowiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę. wpadnę później. Kasika jak dobrze że wszystko ok. Całuski dla Kacperka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika a nie mówiłysmy, że będzie dobrze... Ja jutro z Iza do lekarza bo ochydnie kaszle. Zmykam spać, bo dziewczyny spią, więc to wykorzystam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek:) Kasika to superancko że wszystko ok. :D buziaki dla Kacpiego👄👄👄 Agneska -Brajanek przesłodziutki i jak świetnie siedzi:D Joasiu wszystkiego naj dla Juleczki w mini urodzinki[kwiat🌻 🌻 Asmana radziłabym z tym kaszelkiem Izuni pójść szybko do lekarza bo podobno panuje zapalenie płuc u dzieciaczków , ostatnio moja pediatra dwójkie dzieci wysłała na oddział :(:(:( - dużo zdrówka dla dziewczynek🌻 Monika na pewno wszystko będzie ok dla Małgosi także zdróweńka🌻 Roza fajnie że Majeczka wcina zupki:) Moja córcia pluje wszystkim dzis zjadała łyżeczke zupki łyzeczke deserku i 3 łyżeczki kaszki, ciągle chce do cyca i wtedy jest przeszczęśliwa:) Musze wymślić jakieś ciasto na wtorek bo synio ma ślubowanie pierwszoklasisty:) Dobrej nocki Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Słoneczko, Roza 🌻 dziękuję bardzo w imieniu Juleczki 😘 Słoneczko 🌻 ja zrobiłam taką piankę na zimno. Bardzo szybkie ciasto. Jak chesz to dam przepis. robie jeszcze często roladę z jabłkami i galaretką, tez robi sie ją szybko. Kasika🌻 super, że z Kacperkiem wszystko dobrze. 😘 dla Kacperka. Monika 🌻 nie mogę Ci pomóc. Bo nic nie wiem o za krótkim wedzidełku przy języczku. ale ja bym dowiedziała się o ewentualnych konsekwencjach. Przemyslałą plusy i minusy. No i wtedy podjęłabym decyzję. A tym wyrostkiem sie nie martw. Na pewno bedzie wszystko ok i onkolog to potwierdzi. Agneska 🌻 ja nie podaję Juleczce Cebionu. Nawet teraz jak ma zapalenie gardła. A jesli chodzi o Nasivin to stosowałam u Agnieszki jak była malutka i był bardzo skuteczny. Ale go nie mozna stosować za długo. Już nie pamiętam, ale chyba nie dłużej niż 5 albo 7 dni. A teraz przy Juleczce stosuję roztwór wody morskiej. Super zdjęcia Brajanka. A ładnie siedzi. Juleczka ma dokładnie takiego samego kotka co Brajanek na 3 zdjęciu. Asmana 🌻 leć do lekarza. Lepiej dmuchać na zimne :) Wera🌻 no nie mozliwe jest, żeby to ciasto, czyli pianka się nie udały. No a zostało więcej niż okruszek. Więc jak co, to zapraszam :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Nie mam kurcze czasu wejść na komputer. W kazdym razie u nas w porzadku. dzieki za wszystko. Joasia🌻 sto lat dla Juli w mini urodziny. Asmana 🌻 zdróweczka dla córci. Monika🌻 dla twojej małej też zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam...na chwilkę:D Najpierw byliśmy u jednego lekarza na uSg. Świetny gość, wszystko przepatrzył, ale jadra kostnienia nie widział. Pocieszał nas, mówił, że to indywidualna sprawa i że on nie jest ortopedą. Potem zadzwoniła szwagierka, ze udało jej sie załatwic nam dosłownie 10 minut u jakiegos dobrego ortopedy dzieciecego, wiec czekalismy w Rzeszowie do 17 na tego lekarza, Kacpra juz roznosiło.. Płakał, bo nie mógł spać. Ten ortopeda zbadał najpierw małego, potem zrobił mu kilka ćwiczeń i jeszcze raz USG. Mówił, że wszystko w porządku, że on widzi już zalążki i to, że idą mu zęby to znaczy, ze dopiero proces kostnienia sie rozpoczyna. Żartował, że taki ruchliwy Misiek musi byc zrowy. :) Kazał się pokazać za póltora miesiąca, a do tego czasu nie stawiać małego na nóżki. Zalecił też zabranie go na basen, bo woda zmniejsza tarcie i żeby sobie tam pofikał. Boże kamień z serca:) Ale napatrzyłam się na chore dzieci, aż serce pęka.. Był taki 3 letni chlopczyk z porażeniem mózgowym i zachowywał się tak jak Kacpi. SSał smoka i kwilił😭 Ja nie mogę patrzeć na takie nieszcześcia. I jeszcze ci ludzie , stali i sie na niego gapili😠 bez serce normalnie. Całuje Was i zmykam na spacetrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneska.pop, Asmana, Joasia79 i Kasika- dzięki dziewczyny za porady i słowa otuchy. Mnie własnie mówiła lekarka, ze może seplenić, ze może znacznie później mówić i wogóle :( No nic...Będę musiała skonsultować się z jakimś specjalistą :( Małgosia od kilku nocy śpi niespokojnie, a właściwie to nie śpi :( Ja po prostu padam :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie martw się, mnie tez lekarze nastraszyli, a jednak wszystko dobrze. Trzymaj się i buzi dla Małgosi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasika. Postaram się nie martwić. Mam dziś kiepski humor :( Mam nadzieję, ze ten nastrój mi minie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika doskonale cie rozumiem. Wolałabym sama chorować niz zeby Kacpra cos spotkało. Głowa do góry:) Asmana a jak było u lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oskrzela czyste?? Nie mart się, ale pewnie mała sie troszkę namęczy?! Biedactwo, ucałuj ja od ciotki😘 A jaki dostałaś antybiotyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem pierwszy raz słyszałam o nim, jest na dole nie chce mi się schodzić wybacz, potem zerkne to napiszę. Oskrzela czyste. Ochydnie kaszle jak gruźlik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna, nie martw się, odpoczywaj póki możesz:P Teraz to przynajmniej masz z kim pić:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echh..., oj chciałabym sie tak upić. to kiedy do mnie przyjeżdżasz? Tylko sie nie wykręcaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dzieci dookoła chorują, dorosli też. Wczoraj u mojej babci było w nocy pogotowie, tzn dziś, też chora na grypę żołądkową :( Osłabiło ja strasznie. Mam nadzieję, ze do mojego domku ta wstrętna grypa teraz nie powróci już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka na nowa strone
nick .......... imię dziecka ........waga........wzrost.....wiek.....urodz. --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7380........65.........5m i 1t..28.04.2006 Elizabetaa........Iga-3100...............7350.........70......6m i 1t . ..23.03.06 aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t. Renola.............Juleczka*3100............8500......69.........5 m i 3 t. 08.04.2006 Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka..................6300........67..........4m i 3t kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6600..........68..........5m-cy Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........5,5 mc 29.03.06r VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........7500.........68.........5 mies i 2 t....24.04.06 Agnes_Bdg........Julka-3060................6700.........62?........ 5 mc...20.04.06 Monikaa_...........Małgosia-2570...........6950.........??.... ..6m-ce1tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6760.........68........4,5 mies. ....29.04.06 RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............8100........69........6m-ce...09.04.06 Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............7350 .......68...6 m-cy 06-04-06 serek...............Joasia-3450..............6100.........65......4m-ce....30.04.06 agneska.pop.......Brajan-3800.............8415 .........??.... 5m.i 8dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........???..........???...........6 m-cy 12.04.06 Silvia27 ...........Kacperek- 3950 ........7510 ........72......5 m 2 t 22.04.06 macieja8..........Kinga-3990...............7400.........67........5m-ce....21.04.06 Aloiram............Agnieszka-3260..........7160..........70......5 mc....19.04.06 Sineqanone.......Ola-4150..................7850..........??........5 m-cy Kingap.............Oliwia-3400..............8000..........71........4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................6700..........68.... 5 m 3 t t17.04.06 Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7900...........???.......4 m-ce i 3 tyg......21.04.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanaka szybkiego powrotu do zdrówka dla Izuni🌻 Joasiu chętnie zapoznałabym sie z twoimi przrepisami:) Jutro idziemy poznac córcie kuzynostawa małą Martunie:D Dowiedziałam sie tez że w lutym i maju przyjda na świat kolejne dzieciaczki u bardzo dobrych koleżanek:) obie koleżanki maja po synku , cikeawe co im bociek przyniesie w przyszłym roku???? Pozdrawiam Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki.Kasika i Monika duzo zdrowka dla waszych pociech.Co zagladne na forum to czytam o chorobach waszych dzieci, bardzo mi przykro ze takie maliznotki musza tak sie meczyc......to dla was kochane....❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×