Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

O nie nie nie jedno narazie mi wystarczy.Może za kilka lat zobaczymy. Otwieram następne karmi. A Ania to co już pod stołem???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana! Ja mam jedną Ukochaną Istatotkę i nie wiem czy sie kiedys na drugą zdecyduje! Ale gratuluje instynktu i zazdroszcze odwagi! No już polewam........bo w gardle zasycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn by się \"przydał\" chyba sie opiłam pisze głupoty to to w gardła nasze chluuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myśle :) :) :) No to zdrowie Kacperka i jego dwóch ząbków.No to chlup w ten dziup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musze Milence jeszce pazurki obciąć, ale po tej naszej imprezce to chyba się wstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak my tak każde zabki bedziemy oblewać, to alkocholiczkami zostaniemy, a u mojej Milenki to tez chyba niedługo sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wypijmy za nasze wszystkie kochane dzieciaczki aby już nigdy nie chorowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide się wykąpać bo jak mnie stary zobaczy to jeszcze ucieknie,ale jeszcze po jednym. Powinnam być za 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera no to chwilowego Rozchodniaka pijemy! Tylko, ze ja za 30 minut to moge leżec z nosem na klawiaturze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem.Kto polewa ach przecież teraz moja kolej,a bo kąpiel mnie jeszcze bardziej rozgrzała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U toważystwo już poszło spać to ja się jeszcze napije za zdrowie wszystkich i tez ide spać,bo jutro czuje ża kac będzie no nono :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika wielkie gratulacje :) A właściwie nie należą się one Tobie a twojemu Kacperkowi :> Widzę że w związku z tym imprezka na całego a mnie to omineło ;) Też by mi się przydało jakieś rozluźnienie a tu proszę od rana zaczęły i razem z kurami skończyły :D Jutro pewnie będą skacowane i nie do życi, ach te szalone kwietniowe mamuśki ;) ;) U nas dzien minął nawet dobrze. Byliśmy na zakupach, 5 godzin ;) i Kacpi zniósł to badzo dobrze :) Jednak noc tak jak poprzednia jest do tyłu a nawet gorsza dlatego piszę o tej porze. Położyłam maluszka przed 20.00 spać. Pospał 40 minut i od tamtej pory koniec spania :( Budzi się co 5-10 minut z krzykiem i płacze strasznie. Ząbki to chyba nie są bo nie widzę by dziąsełka miał spuchnięte. Za to bączki idą całriami jedna za drugą. Nie wiem, oże ja coś zjadłam co mu zaszkodziło ... hmmm.. Dałam mu przed chwilka butlę, wypił 150ml i mam nadzieję że pośpi troszkę bo jak nie to nie tylko noc ale i jutrzejszy dzień będą do tyłu. Wyczytałam że trafiliście na jakąś promocję pampersów, w jakim to markecie ? Raz jeszcze dziękujemy za wszystkie cieplutkie słowa ❤️ 🌻 Kacpi przesyła buziaki wszystkim kolegom i kolezankom 👄 Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale literówek natrzaskałam ale to ta pora, ledwo patrzę już na oczy. Idę się położyć bo jak na razie Kacpi po tej butli śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie ale impra mnie omineła:) Ja siedziałam w szkole a Wy sobie drinki ipiłyście. kasika gratulacje Kacperkowi ząbków:)🌻 Ja zaraz znowu na uczelnie pedzę, a mi sie nie chce buu Silvia to straszne:( musi malec sie namęczyć, duzo zdrówka i trzymajcie się, bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam super sie czuje a Wy wera jak sie trzymasz ? Ania 26 żyjesz?? Sylvia w realu jest promocja pampersów, kupiłam jej też tam super kurteczke na polarku za jedyne 19.99zł:) Ja w środę wyjeżdżam już nie mogę się doczekać. Oj dziewczyny współczuje Wam tych studiów... Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOO cześć,zostało coś jeszcze :D :D :D . Samopoczucie świetne chociaż za oknem zimno to super sie czuje. Ciekawe jak tam KAsika :) Silvia wszystko będzie dobrze :) ,ale od niczego sprawdź mu uszka,ja tak miałam z Oskarem. Asmanko gdzie wyjeżdzasz? Ide coś zjeść może ogóreczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to melduje się i ja! Cała i gotowa na następną imprezke, moze dziś wieczorem? Pozdrawiam i zycze miłej niedzieli! Dziewczyny studiujące trzymajcie sie dzielnie, wypijemy Wasze zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mały uśnie to jade do tesko na zakupy bo mleczko się kończy.No i trzeba kupić coś na imprezke. Ania witaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka bo dni szybko mijają no i Oskar jutro będzie miał 6 m-ce ❤️ a dopiero co się urodził pamiętam jak to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera to jak juz jedziesz to Tesco to zrób większe zapasy, a my zrobimy zrzute, bo ile ząbków tyle imprezek, więc trzeba byc przygotowanym. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Główka nie pracuje :) :D nick .......... imię dziecka ........waga........wzrost.....wiek.....urodz. --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7380........65.........5m i 1t..28.04.2006 Elizabetaa........Iga-3100...............7350.........70......6m i 1t . ..23.03.06 aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t. Renola.............Juleczka*3100............8500......69.........5 m i 3 t. 08.04.2006 Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka..................6300........67..........4m i 3t kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6600..........68..........5m-cy Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........5,5 mc 29.03.06r VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........7500.........68.........5 mies i 2 t....24.04.06 Agnes_Bdg........Julka-3060................6700.........62?........ 5 mc...20.04.06 Monikaa_...........Małgosia-2570...........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6760.........68........4,5 mies. ....29.04.06 RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............8300........69........5m-ce...09.04.06 Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............7350 .......68...6 m-cy 06-04-06 serek...............Joasia-3450..............6100.........65......4m-ce....30.04.06 agneska.pop.......Brajan-3800.............8415 .........??.... 5m.i 8dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8..........Kinga-3990...............7400.........67........5m-ce....21.04.06 Aloiram............Agnieszka-3260..........7160..........70......5 mc....19.04.06 Sineqanone.......Ola-4150..................7850..........??........5 m-cy Kingap.............Oliwia-3400..............8000..........71........4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................6700..........68.... 5 m 3 t t17.04.06 Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7900...........???.......4 m-ce i 3 tyg......21.04.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Widzę, że impreza była wczoraj na całego!! Kasika🌻 wielkie gratulacje z okazji ząbków Kacperka❤️ Silvia🌻 ja także kupiłam w realu, ale myslałam, że to są te pieluszki Pampers które mają rozciągliwe boczki. Niestety okazało się inaczej. A my wzieliśmy dwie paczki. Wera🌻 zdjęcie chrzestnego Oskarka jest super! Fajne są te okularki. Mój Mąż jedzie za raz po swoich Rodziców na wieś (jakieś 100 km) i wróci wieczorem. Ale moi Rodzice mają przyjechać. Fajnie, bo już mam dosyć bycia sama z Dziećmi. Zwłaszcza, że ja i Dziewczynki jesteśmy chore, więc jesteśmy uwięzieni w czterech ścianach :( Miłej niedzieli. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień Dobry:) Skacowana, ale żywa...:D A Wy widzę piłyscie do rana:) hehe Trzeba to powtórzyć, a co!! który maluch da teraz powód do,,,zabawy:P?? Idę jakąs kawę wypić:) Fajne z Was babeczki. Wera zxrób wieksze zapasy zawsze mogą sie przydać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam musze dać numer komórki, bo jak się jeszcze będzie coś kręcić:) to chcę być poinformowana, jak dam radę:P to zawsz3e wpadne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×