Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Dzięki kochane za pocieszające słowa odnośnie teściowej!:) Joasiu prześliczne masz córeczki!!!:) Asmanko wszystko poukłada się z marcinem, tak to już jest w zyciu ,że są i gorsze i lepsze dni!Przed wami na pewno jeszcze wiele pieknych chwil!!!Nie martw się na zapas!:) Uciekam na obiadek!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sineequanone zdróweczka dla twoich slicznych dzieciaczków!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ale mam doła... życie, małżeństwo zaczyna mi sie walić... nawet nie mam siły o tym pisać :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia🌻 pamiętaj, że tutaj zawsze możesz się wygadać. Nie wiem co się dzieje, ale trzymaj się dzielnie❤️.Zobaczysz, wszystko się ułoży, przecież jesteś super KOBITKĄ, super ŻONĄ, super MAMĄ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu80 i Joasiu79 dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam wszystkich:) w Białymstoku własnie leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas dzisiaj pogoda też coś niezbyt. Konrad właśnie szykuje się już do wyjścia na lotnisko:( No ale tradycyjnie w czwartek wraca. Ale nie będziemy po Niego jechać, gdzyż prosto będzie musiał jechać do pracy do biura. Sineqanone🌻 nie ma za co❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski Skończył się długi weeckend i wszyscy się porozjeżdzali, więc i ja mam więcej czasu dkla Was. U nas dobrze, Kacpi zaczyna mówić coraz więcej, ale za chodzenie samodzielne wciąż sie nie bierze Wszędzie chodzi za rączkę, a właściwie za paluszek, tylko czekam az sie odwazy i puści U nas ostatnio pogoda zmienna, ale gdy tylko dopisuje to robimy sobie wycieczki rowerowe ( kupiłam małemu koszyk na rower i teraz wszędzie jeżdzimy razxem). Ostatnio pojechalismy do stadniny i mały az piszczał na widok koni Coś ostatnio nie mogę sie dogadać z Karlosem Chyba za długo był w domu Całuje Was wszystkie Zaraz poczytam co u Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po łepkach przeczytałam;) Sylvia to co sie dzieje kochana?❤️ Słoneczko- jeszcze nie jestesmy na swoim, ale juz niedługo. Asmana wazrywka mi sie przejadły:) Wszystkie zdjęcia sliczne, a dzieciaki to rosną w zastraszającym tempie. Przepraszam, ze nie napiszę imiennie do każdej,ale Kacper narazie mi nie daje. W kazdym razie jestem w miarę na bierzaco i juz nie narobie sobie takich zaległośći:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Silvia kochana będzie dobrze a nawet musi być to tylko przejściowe kłopoty zobaczysz:) Kasika ja też przywiozę rower od teściowej i założe krzesełko dla Izulki i będziemy sobie jeździć. Dzisiaj znowu na rehabilitacje zobaczymy co powie napewno aby dalej ćwiczyć bo nadal staje tylko z lewej nogi. Wczoraj zrobiła 8 kroczków samodzielnie. Strasznie ją to bawi a zwłaszcza jak klapnie na tyłeczek:) U nas dzisiaj słonecznie, ale czy ciepło to nie wiem jeszcze:P Wera a widzisz i szydełkowanie pochłania człowieka całego:):) Jutro pójdziemy do szczepienia załatwiłabym dzisiaj za jednym razem ale dzisiaj poradnia dzieci zdrowych nieczynna:( Sylwia jak poszukiwania pracy?? Roza a Ty co tak ostatnio milczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Nie zaglądałam ostanio bo miliśmy młyn : malowanie wszystkich pomieszczen i mal przeprowadzka bo przez zime zajmowaliśmy mieszkanko rodziców a teraz znowu przesliśmy na swoje pięterko:) Asmnanka kochana zdjęcia super a Izuli do twarzy w nowej fryzurce , a z chłopami to tak jest, mam nadzieje że u WAs juz wszystko ok.🌻 Sylvia słonko trzymaj się dzielnie i mam nadzieje że wszystko się w Wam ułoży🌻 Joasiu widze że mężus w ciągłych wyjazdach i powrotach??? Zdjęcia świetne , dziewczynki sliczne🌻 Sineqanone zdrówka dla dzieci, dzieciaczki słoodziutkie🌻 tak sobie skojarzyłam że tylko my mamy mieszane rodzeństwo:) Kasika no to żcze szybkiej przeprowadzki na swoje:)Martynia tez ostanio dużo gada szczególnie upodobala sobiw \"co to\" i \"nie ce\" oraz od 2 dni mniam mniam:)a do chodzenia to chyba jeszcze dłiga drog przed nami tzn. przed TYnią:) Aniu he te Teśiowe trzymaj się , już niedługo będziecie na swoim to odetchniesz:) Renolka jak Juleczka , i mam nadzieję że dobrze bawiłąś się na weselu:) Kinga wytrwałości w odstwianiu od cyca ,moja Tynia to chyba nigdy nie przestanie budzic się na cyca Wera a jak po wizycie Twojej Tescióki u Oskarka:) Serek gratuluje złotej teściowej:)i postępów Asiuni:) Aniutka jea także głośno nawołuje:D Roza Ty także się odezwij:D A mnie znowu bierze cholera na koleżnke ADasia ale szkoda pisać :) Papa i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj teśiowa uraczyłą mnie akim tekstem przy gościach na roczku (jedna z ciotek powiedziala ale jesteś szczupła ) a teśiówka Zobacz\\ysz jak przestaniesz karmić to sie roztyjesz - ( tak samo mówiała mi jak karmiłam Matiego)a ja jej na to że jedna sie roztyje druga nie a po Mateuszu jakoś się nie roztyłam(dodam tylko że teśiowa się roztyła po ADasiu a potem miała jeszcze jednego :) i też jej nie ubyło;) :D A ADas jeszcze ma urlpo do 16 maja (ale czasami wolałabym żeby już poszedł do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko, ale masz taktowna teściową:P Nie przejumuj się moja tez czasami ma takie teksty, np wczoraj zapinałam Kacpra w fotelik i podciagneła mi sie bluzka odsłaniając rozstępy na brzuchy, a ona do mnie, \" Matko, ale Ci sie paskudne zrobiło. Co to?\" i na dodatek słyszała to rodzina Karlosa, e szkoda gadać:P Kacpi od dawna mówi mniam mniam albo dla kontrastu be;) Asmana-gratulujemy samodzielnych kroczków, jednak rehabilitacja pomaga. To może sie kiedyś zmówimy na rowerek?:P Róża gdzie ty sie podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Zdjęcia śliczne. Ola i Patryk – śliczne dzieciaki. Julka i Agnieszka – jak dwie księżniczki. Fajnie czytać o postępach dzieciaczków. Moja Asia też jest dosyć komunikatywna jak na roczek. Strasznie boi się chodzić samodzielnie za to za rączkę to cieka jak wariat. Joasiu – twoja Juleczka super bawi się na placu zabaw. Ja jak chciałam Asi kupić piaskownicę na działkę to mnie rodzinka skrytykowała, że jest jeszcze za mała na zabawę w pasku. Trudno nie chcą paskownicy na działce to nie ale rowerek to jej kupię. Ja jestem w pracy i w dodatku z szefem się pokłóciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki złamałam sobie palca u nogi:( umieram z bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana to ci ty bidaku robiłaś z tym paluchem?! Trzymaj się🌻 Serek- to nieprawda z tą piaskownicą, bo to ulubione miejsce zabaw mojego smyka, oczywiście nie raz piasek trafił do buzi, ale staram się z tym walczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Właśnie poszła teściowa, ja wyszłam z pokoju zrobiłam jej kawkę i Ernestowi też i poszłam na dół do swojej mamy.Oskar dostał taki wielki basen ja myślałam że taki malutki a tu olbrzym. Asmanko ❤️ wiem że to strasznie boli bo ja miałam przez dwa razy złamanego palca u nogi i na dodatek ten sam.Kuuuuuuurde szkoda że tak daleko mieszkamy to bym Cię przytuliła bidulko :( a tak wogóle to coś Ty zrobiła że sobie złamałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki poprostu biegłam z pokoju do kuchni do Izulki i walnęłam w kant drzwi myslałam, że się ze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika 🌼 super wyrko ale ja osobiście jeszcze bym nie położyła Oskara, bałabym się że wstanie i zleci bo on uwielbia nocne przechadzki po kojcu w trakcie snu.Ostatnio przebudziłam się a jego nie ma,budzę Ernesta że Oskar zniknął,dopiero jak wstała to zobaczyłam aż odetchnęłam Leżał pod poduszką w poprzek, skulony a innym razem pod kołdrą na drugim końcu kojca tylko głowę było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia w tym sęk , że nie włożyli mi w gips przydup.... jeden tylko okłady z altacetu i bandaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana bidulo, ja nie raz sie tak uderzyłam w nogę, takie z nas sieroty:P No ale byłaś u lekarza? Masz gips czy coś? Wera- to łóżeczko to jeszce nie na dzień dzisiejszy, ale co fakt, to fakt, że Kacpi woli spać w normalnym łóżku, niekoniecznie z nami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie masz gipsu, to musisz piekielnie uważać, żeby go nie naruszyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza też woli łózko duże jak łożeczko i chyba złoże go bo tylko miejsce zajmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w łóżeczku Kacpi śpi tylko w dzień, a i to nie zawsze:O Łożeczko przydaje się tylko jako podstawka do przewijaka..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że na dużym łóżku to można się rozłożyć a w łóżeczku to nie za bardzo. Oskar jak na razie to śpi u siebie ale czasami biorę go do nas na łóżko nad ranem tak o 4.00 to śpi tak:nogi kładzie mi na twarzy a pupą w stronę Ernesta.Idę bo Oskar szaleje,Erni nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U nas bez większych zmian, Jędrek nadal nie chce mówić, :( ale za to wspaniale krzyczy jak mu się czegoś nie pozwala :( Asmanka 🌻 dużo zdrówka. Na razie przeglądam oferty, ale jeszcze nic nie wysyłałam (jak jest coś ciekawego to ze znajmością jezyków obcych najlepiej dwóch, a ja nie mam zdolności w tym kierunku) :( Joasiu 🌻 śliczne zdjęcia dziewczynki super wyglądają :) Ania26 odezwij się :) Dodałam nowe zdjęcia Jędrka link w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia 🌻 mam nadzieję że to przejściowe kłopoty. Ja na szczepienie z Jędrkiem idę w czwartek, po wizycie poprawię tabelkę. Kasika łóżeczko fajne, ale Jęderk śpi bardzo niespokojnie często w nocy zmienia pozycje więc na takie łóżko dla niego za wcześnie. Wera 🌻 Oskar śpi tak jak Jędrek :) W piątek ide do fryzjera zaplanowałam pasemka ale zobaczymy co zaproponuje fryzjerka :) już się ciesze na ten wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×