Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość do góryyyyyyyyyy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana 🌻 nie wiem dlaczego ale wydawało mi się że Ty i Kasika kupiłyscie już wózki Coneco trafic ?! Ten baby design jest fajowy :) Dzis byłam w sklepie pytać o to czy nasze dostali i jacyś ludzie kupowali właśnie ten wózeczek w kolorze 04 szaro zielonym :D Naszego niestety nadal nie ma :( tzn. jest ale jeden ostatni i nie taki kolor jak bysmy chcieli alew zarezerwowałam go do jutra i pojedziemy go zobaczyć. Jest czarny z morską zielenią. Nie chce już dłużej czekać bo nie wiadomo kiedy będa te wózki więc weźmiemy to co będzie. Dziś cały dzień spedzilismy na spacerku z przerwą na obiadek :) Było cudownie i cieplutko aż się chciało spacerowa. Uwielbiam taka pogodę :) Dobrej nocki kochane bo widzę że nikogo nie ma wiec monologu prowadzić nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Silvia nie kupowałam jeszcze. Ja też dzisiaj byłam w sklepie i od razu mi się w oczy rzucił własnie ten wózek i własnie popielato zielony. Kupię jednak u nas bo jest tylko 10 zł różnicy a będę miała go od razu bez zekania i niecierpliwienia sie kiedy przyjdzie przesyłka. Jutro przyjżdza do mnie siostra na cały tydzień, więc zaglądać nie będę a w niedziele impreza a ja nadal nic nie mam przygotowanego:P:P Będę w niedziele pościła:P ale zaszaleje;) My z Izulka dzisiaj jak wyszłyśmy o 10 tak wróciłyśmy o 17 . Pogoda cudna jaj jej zakładam cienkie rajstopki sukieneczke i cieniutką bluzeczke. po 15 ściągam jej kapelusik. Zmykam bo jestem padnięta. Buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam Was troszkę, wszystkiego naj... dla Małych solenizantów. Mój Miki ma 12 zębów, 4 w drodze, ale jeszcze nie chodzi... Zaczął 14 miesiąc, chyba zacznę się martwić... Próbuje chodzić za rękę, ale zaraz się wyrywa i ucieka na czorakach. No i dalej domaga się cyca... Szukam jakiegoś fajnego miejsca nad morzem, ale wszędzie, gdzie zadzwonie, juz zarezerwowane... Jaja normalne! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Słoneczko🌻 dla Martynki ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Kochane❤️. Julia troszeczkę zrobiła do woreczka i Konrad poszedł zanieść. Może tyle wystarczy, zobaczymy:) Tylko pani powiedziała, że do tego woreczka powinna być specjalna strzykawka do wyciągnięcia moczu. Ale przyjęł w woreczku. Kasika🌻 do twarzy Kazperkowi w piachu:)❤️ Wera🌻 super, że Oskar wczoraj już temperatury nie miał❤️. No i dobrze, że gardełko tylko lekko zaczerwienione i oby szybko wyzdrowiał. Buziaczki dla Niego😘 Roza🌻 no nalata się:) Wczoraj moje dziewczynki miały krótki rękawek na dworzu:) RRR🌻 ale ma dużo zębów. B uziaczki dla Zębolka😘 Nie martw sie i na Mikołaja przyjdzie czas na chodzenie❤️ My wczoraj pojechaliśmy rano do Manufaktury. I tam dziewczyna bawiły się przy fontannach. Ale wszyscy byliśmy mokrzy. A potem w środku bawiły się dziewczynki na takim jakby placu zabaw. Ściąga sie tam buty i dzieci biegają po materachach. Są tam różne zwierzątka z materacy i domek plastikowy. Wybawiły się. A potem jak wróciliśmy do domu, to po obiadku tez poszliśmy na dwór do piaskowinicy. Wieczorem Agucha poszła z Tatą na rower. Dzisiaj jedziemy na basen. Zmykam, bo trzeba umyć podłogi. Pa i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.nocka przespana chociaż do 6.00 dzisiaj Oskar pospał.Gorączki na razie nie ma oby tak dalej. RRR 🌼 Oskar ma dopiero 10 ząbków ale na dole chyba mu wyszły ale nie wiem bo nie chce pokazać,co do chodzenia to powoli sam zaczyna ale jeszcze trzyma za rękę.Zacznie chodzić nie martw się ,mojej znajomej dziecko zaczęło chodzić jak miało 16 miesięcy. Wszystkiego najlepszego dla Martynki 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Joasiu i Wera za pociechę, jeszcze się bardzo nie martwię, bo on za jedną raczkę chodzi, tylko ze zaraz się wyrywa i ucieka. Jest leniwy.Joasiu, jak Twoj Maluszek?Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) czytam ze prawie wszystkie z was noszą sie z zamiarem kupna parasolki:) Silvia to fakt pogoda cudna, my tez ciągle na podworku, w domu tylko jemy i dalej w rejs:D Wera mam nadzieję ze obejdzie sie bez antybiotyku:) RRR nie martw sie chodzeniem, moja mała tez jeszcze sama nie chce chodzić, widac jeszcze nasze maluchy nie czują sie na siłach:) Też patrzylam oferty nad morzem, my szukamy w stegnie choc moglibyśmy choć raz pojechac gdzieś indziej. Jak cos fajnego znajdziesz to daj znać:). Joasia to dzionek spedzony na zabawie:) super, pewnie spaliście jak susły he he;) Ja dziś odniosłam sukces:d otoż Maja zasneła sama w łóżeczku, ale sie cieszę , może nie bedzie tak strasznie. Najpierw troche sie kręciła to wstawała to sie kładła, zajeło nam to 45 minut ale sie nie poddałam i zasneła:D. Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za życzonka. 🌼 Zuziak ma 8 ząbków, całkiem ładnie chodzi, cyc nadal na pierwszym miejscu jeśli chodzi o jedzonko. Inne rzeczy, to najlepiej dor ączki, bo łyżeczką sie nie da bez upiprania wszystkiego wkoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY już po imprezce , wszystko sie udało:) Tynia jeszcze nie spi bo przepspała sie w trakcie imprezki:) Zmykam do mojej roczniakowej panienki:D Joasiu❤️ WEra❤️ Dzięki w imieniu Tyni👄 Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla małych solenizantów 🌻❤️🌻 A dla Martynki szczególne życzonka i buziaki od Kacperka 🌻❤️👄🌻❤️👄kwiat] Dziś bylismy w ZOO. Pogoda cudowna, ludzi tłumy. Kacperek po 10 minutach zasnął i obudził się dopiero pod koniec jak były żyrafy, słoń, misie, tygrysy i zebry. Cieszył się strasznie a najbardziej jak na końcu weszlismy do \"dziecińca\" tzn. zagrody z kózkami, owieczkami i swinkami gdzie małe kózki biegały na srodku między ludźmi i było można je dotknąć, pogłaskać lub wziąść te najmniejsze na ręce. Wyjeliśmy Kacpiego z wózka i aż piszczał jak mógł je dotknąć :D Tak więc dzień pełen wrażeń dla naszego brzdąca :). Teraz smacznie spi i mam nadzieje że spokojnie prześpi całą noc po takiej wyprawie. Acha, dziś kupilismy wózek taki jak chcielismy. Tzn. moi rodzice przejeżdżali dziś przez Częstochowę, gdzie jest sklep firmowy Deltima i tam były te wózki i w takim kolorze jak my chcieliśmy :) W czwartek nam go przywiozą jak będą wracać więc pod koniec tygodnia napisze jak się sprawuje :D Buziaki i zmykam wziąść kapielw piance bo strasznie mnie dziś nogi bola po tej wycieczce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko 🌻 super że imprezka się udała :) Raz jeszcze buziaki dla mojej przyszłej synowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Asmana🌻 dla Izuni ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania26🌻wszystkiego najlepszego dla Milenki❤️ Wera🌻mam nadzieję, że i dzisiejsza nocka było ok❤️ RRR🌻 dziękuję bardzo❤️. Z Julią już dobrze. Jak Mikołaj chodzi za jedną rękę tp lada chwila zacznie sam chodzić❤️ Roza🌻 no z tym spaniem jak sysły, to trochę nie wyszło. Julia budziła się w nocy kilka razy i dziewczynki obudziły nas przed 6:) Buziaczki dla Majeczki😘, że sama zasnęła w łóżeczku. No i gratuluję wytrwałości❤️ Panteerka🌻 buziaczki dla Zuzi 🌻 za postępy:) A z tym jedzeniem u nas jest podobnie. Cyc najważniejszy i już:) Słoneczko🌻 super, że imprezka się udała❤️. Teraz czekamy na skrót z imprezki i na zdjęcia. Silvia🌻 super, że mieliście tak udaną niedzielę❤️. Fajnie, że u Was można do zagrody i pogłąskać te mniejsze zwierzątka. U nas w ZOO niestety tak nie można. Też musimy kiedyś się wybrać:) Fajnie także, że wreszcie doczekałaś się wózka:) Dzisiaj do nas przyjeżdzają Przyjaciele z dwoma synami. Jeden Wiktor jest o tydzień młodszy od Agnieszki, a drugi Karolek pod koniec września skończy dwa latka. Mam nadzieję, ze się dzieciaki wychasają:) Aha, odkąd wrócił Tatuś obyło się bez histerii. Było kilka takich momentów, że coś się zaczynało, ale szybko nad tym Agula zapanowała. Ciekawe co mnie czeka w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) WCzoraj Tynia zasnęła przed 23:00:) Goście dopisali chociąz było mniej niż poowinno , ale było ok. Martynia na począku była troche oszołomoina tyloma osobami naraz którzy \"coś od niej chcieli\"ale po chwili było już dobrze:)z Prezentów dostała ubranka i 2 lale (jedna spiewająca 4 piosenki) druga(kicha , woła mama, tata, papa, hello , smieje się i grucha)Tyni strasznie się spodobala i jak jeszcze nikomu nie chciala dć buzi tak lale całowała w czółko i tulila:D a przy spiewającej oczyiście tańczy i też ją tuli:)no idostałą jeszcze pieniązki które chcemy przeznaczyc na hustawke lub pisakownice:)albo na to ito;) Zdjęcia wkleję wieczorkiem jak bedzie mąz( z jego komory) bo z naszego łacza szły by do przyszłych urodzin;) Sylvia dzięki kochaniutka swatówko(tak u nas mówią na siebie rodzice męża i moi) i słodziutkie buziaczki dla Kacperka od Martyni👄👄👄 Super że wózek juz został zakupiny:) i fajnie że wyprawa do zoo się udała , my tez musimy się wybrać ,u nas także można wejśc do tych małych zwierzątek:)zawsze co roku chodziliśmy włsnie w maju ale Mati się przezięił ,no ale jeszcze zobaczymy:) Roza gratuluje sukcesułóżeczkowego. oby tak dalej a co do tej małolaty to ma 22 lata , ale juzo tym nie mysle (oswajam sie z myśla że całe lato będą razem w patrlou😠 Wera jak dziś Oskarek się czuje🌻 Joasiu widze i Wy także mieliście udany i pełen wrażn dzień ,a Agusia może raguje tak na btak tatusia( może to dla niej duża zmiana) RRR nie martw się , dziecko kuzynki zaczęło chodzic ak miłao 15 miesięcy i gratulujey tylu ząbali , u nas cyc też nadal króluje:) Kasika a gdzie ty sie podziewasz??? Aniutka może i Ciebie uda mi sie wywołać?????????????????????? Asmanka kochana oj coć mi się nie chce wirzyc że na iprezce będziesz pościła;P udanej imprezki:) Izulka🌻 Mamusia Cie urodziła kiedy piekna wiosna była Słonko wtedy pięknie świeci niech Cię lubia wszystkie dzieci Buzia niech sie zawsze śmieje nawet gdy wiaterek wieje 🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️ A Martynia zapakowała sie dziś w karton po lali ;) Wczorajo 11:30 przypmniało mi się jak pędzili ze mna przez patologię na porodówkę;)a potem o 12:05 jak pokazali mi moją dziewczynke:) żmykkam kochane i miłego dnia Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, nareszcie mam chwilkę. U mnie ostatnio nie najlepiej :( Mam powazne problemy w pracy....:( rybka u nas niestety wciąz bez ząbków. RRR jestem w szoku :)12 zębów!!!A ja mam szczerbatka :) Joasiu mam nadzieję,że wyniki badań będą w porządku!Ale Córcie miały super zabawę! wercia zdróweczka dla Oskarka!!! Elizabetaa jak tam z bucikami?udało ci sie kupić coś ciekawego? Kasika ale Ci fajnie,że Kaci śpi jak susełek.:) Kingap Milenka od dwóch tygodni śpi juz tylko raz.Od ok.11 do ok. 14.Dla mnie lepiej bo wtedy pada już o 20 a nie 22. Milenki ślicznie chodzi i wszyscy chwalą,że dużo mówi jak na swój wiek! Pozdrawiam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Dzisiaj już gorączki nie ma . To super że imprezki urodzinowe się udały. Wszystkiego najlepszego dla Izulki 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kacpi przespał po wczorajszej wyprawie pieknie cała noc i obudził się dopiero o 7:30 bez ani jednej pobudki na mleko :) za to cały zasmarkany :( Lało mu się z noska i oczków cały dzień. W dzień spał zaledwie 30 minut a pozostałą część dnia był strasznie marudny i płaczliwy :( Nic prawie nie jadł a tylko pił. Mam nadzieję że ten katar to nie poczatek choroby a od zębów bo dziąsełka strasznie rozpulchnione. Słoneczko 👄🌻 :D Asmana🌻 wszystkiego naj dla Izuni 🌻❤️🌻 A to dla reszty małych solenizantów 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ciesze sie ze udaly sie imprezki i mam nadzieje ze te dzisiejsze tez wspaniale wyszly:) u nas weekend minal jak szalony, na szczescie jest przedluzony, tzn Maciek idzie jutro do pracy i 2 tez, tak to jest jak sie na siebie robi, ale to nic fajnie ze chociaz 1 i 3 bedzie z nami. Zostajemy w Tarnowie, choc planujemy Zoo tylko cos pogode nam planuja nieciekawą:( Wera super, ze goraczka minela!!! Anna80 mam nadzieje, ze z praca wszystko sie ulozy!!! A zobkami sie nie martw, moja szwagierki coreczka skonczyla w tym miesiacu 17 miesiecy i wyszedl jej pierwszy zabek dokladnie w urodzinki Oliwci, czyli 19, teraz dzwonila, ze jest juz drugi:) Nasza Oliweczka tez juz odwazniej stawia kroczki, po tych pierwszych samodzielnych 6 to bardzo jej sie to spodobalo:) Wczoraj bylismy u mojego dziadka na imieninach, ale sie wyszlala mala na swiezym powietrzy, zobaczyla kury i byla zachwycona, piszczala strasznie:) Z kuzynkiem Kuba nie bardzo miala sie ochote bawic bo on ma juz prawie 5 lat to dlatego, za to inne uroki wsi bardzo przypadly jej do gustu:) Dobra lece na c.d \"Tanca...\" Buziaki i milej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, mam do Was pytanie. Napiszcie prosze, te które kupiły stolik chicco, jak się sprawuje i czy Wasze dzieciaki chetnie sie przy nim bawią. Kacpi dostał troszkę kasiorki na roczek i nie wiemy co mu kupic. Poza tym jak na razie my też nic mu jeszcze nie kupiliśmy, poza wózkiem ale to się nie liczy :) Zastanawiałam sie nad rowerkiem w stylu tego co Elizabeta kupiła ale mamy autko chicco i rowerek to juz chyba za dużo poza tym miejsca brak w mieszkaniu na trzymanie tych pojazdów :P Zupełnie nie mam pomysłów co mozna kupić wiec czekam na propozycje z Waszej strony :P Buziaki i zmykam bo mężus juz mnie wygania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Serek🌻dla Joasi 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mój Mąż szykuje się do wyjścia z domu i zobaczymy się dopiero w czwartek około południa:( Anna🌻 dzisiaj zadzwonię do Przychodni i się dowiem, czy udało się zrobić badania z tak małej ilości moczu. Ale dziękuję bardzo❤️ Wera🌻 no to super, że gorączki nie ma. Buziaczki dla Was😘 Silvia🌻 fajnie, że miałaś taką super nockę❤️ Ja też mam nadzieję, że Kacperkowi, po prostu idą zęby. A jak dzisiejsza nocka? My mamy stolik edukacyjny Playskoola i bardzo Julii się podoba:) Kinga🌻 no to fajna mieliście niedzielkę, a najlepszą chyba Oliwka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 fajnie, że udała się impreza. A prezenty widzę, że też super. U nas Julia dostałą taką dużą lalkę, ale szmacianą i bardzo ją lubi:) Też myślę, ze Agniecha tak reakuje na ciągłe wyjazdy Taty. Teraz jak był w sumie jakiś nie wiadomo jakich histerii nie było, a jak coś się zaczynało dziać (np dzisiaj po północy) udawało się stłumić to w zarodku. Zobaczymy jak będzie bez Tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam powiedzieć, że jakieś 40 minut temu pojechał Konrad, a mi jaoś już ciężko na sercu:( Przecież który to już Jego wyjazd. Może to jakoś przez to, że to ten długi weekend. Sama już nie wiem co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, mamy dlugi wekend:)0 dla wszystkich solenizantow z ostatnich dni wszystiego najlepszego. Iga troche chora juz od piatku bierze antybiotyk, a na dodatek idzie jej kolejny zabek wiec dzisiaj w nocy tatus jaj nosil i usypial, padla gdzies kolo 2 w nocy. ale udalo nam sie kupic buciki dla igi, w koncu, kupilam jej cos a la traperki/ adidaski, bedzie miala w gory hiii i sandalki, bo mam tylko takie szmaciane kapciuchy ze sztywna pietra i cos w rodzaju sandalek ale z palcami, wiec jak sie zrobi cieplo to sie zaparzy, w sobote jak poszlam z nia na miasto po lekarstwa to po drodze musialam jej kupic ubrane, bo chcialam dobrze i wyszlo na to ze ubralam jak za cieplo, ale potem to jej sie podobalo, wierzgala nozkami w skarpeteczkach i byla taka zadowolona z tego nie ma bucikow i gole nozki i ktrotki rekawek,. a rowerek to strzal w dziesiatke, wyciagam wsadzam ja do niego i sobie jezdzimy na spacerki, inne zabawki to leza i ja nie interesuja ale rowerek to hit. mykam na razie bo musze dzis kilka spraw zalatwic, typu zdjecia do dowodow dla mnie i dla dzieci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dzisiejsza nocka była bardzo ciężka :( Kacperek budził się co godzinkę z zatkanym noskiem i nie mógł oddychać :( O ściąganiu kataru fridą nie ma co marzyć bo zaraz jest taki wrzask że trudno go uspokoić. Mleka przed spaniem wypił 180 ml chyba duszkiem a za każdym razem jak się obudził to wypijał jeszcze 200 ml wody tak mu się pić strasznie chciało. O 1 w nocy trzeba było i jego i łóżko przebrać bo wszystko zalane. Zasnął dopiero ok.4 nad ranem i spał do 7:40. Rano zaaplikowałam mu wszystko co tylko mam po ostatnim takim katarze krople Mucofluid, syrop Eurespal, wit. C no i Nurofen bo ma temperaturę :( Kurcze, mam nadzieję że się to nie rozwinie bo jak na złość mamy długi weekend i o lekarzy w przychodni ciężko będzie. Joasiu 🌻 rozstania zawsze są ciężkie ale pomyśl sobie że już w czawrtek znowu będziecie razem. Ja też nie lubię jak Jarek wyjeżdża w delegacje czy na szkolenia i mimo iż czasem nie jest między nami kolorowo to i tak zawsze tęsknię. A zachowanie Agusi to chyba właśnie przez te wyjazdy taty, miejmy nadzieję że wkrótce się to unormuje. Dzięki za info o stoliczku :) Dzisiaj chyba go zamówię może to poprawi Kacpisiowi troszkę humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elizabetka 🌻 no to się nasze dzieci pochorowały na długi weekend. Kiedy przyjedziecie na wycieczkę do Wrocławia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×