Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

No co raz dluzsza sie robi tabelka na dole. wicht ja tez myslalam ze ty juz urodzilas i ze jak sie odezwiesz to wlasnie z takimi wiesciami ale faktycznie to juz pewnie kwestia godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj powiem Wam ,ze coraz bardziej się boję... jescze wczoraj zadzwonila do mnie przyjaciółka i opowiedziala o kuzynce która rodziła pare dni temu w Poznaniu i jak ją lekarze załatwili... w sumie ją i dziecko... Nie będę tego opisywać bo nie ma co straszyć...ale na Boga ...mamy 21 wiek... a poród czasem jest taki sam jak w starożytności...:( Liczę na to ,że wszystkim nam się uda dobrze to przejść... Tak na marginesie...mam pytanie...jak bada Was lekarz teraz pod koniec ciąży... ? Robi co wizytę USG czy palpacyjnie? Moj ostatnio nawet łożyska nie obejrzał....sprawdził tylko wymiar głowki -czy nie ma makrosomii... Jesli chodzicie prywatnie to kieruje Was na ktg ? ...bo mój nie posiada tej aparatury ale o ktg mi nic nie wspominal.....wkurza mnie to jak mam sie upominac sama o wszystko wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze prywatnie i co wizyte pada mnie palcami, i co wizyte robi mi usg, ktg mi nie robił i to mnie wkurzało więc pojechałam wczoraj na izbe i powiedziałam ze mam bóle brzucha to mi zrobili ktg, Niestety nie mam skurczy, a rozwarcie tylko na jeden palec więc długo droga przede mną zanim zobacze swoją Izunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy 1+1 i 2 w 1 U mnie wszystko w jak najlepszym porządku. Symptomów porodu nie ma. Mała wypręża się i wierci chyba już jej bardzo ciasno. Czuję się doskonale. Byłam dzisiaj u fryzjera i na ploteczkach u koleżanki. W środę idę do gin. – ciekawe co mi powie po badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam do tej pory robionego ktg, a ostatnie USG miałam chyba w 32 tygodniu. Ale jakoś zaniepokojona się nie czuję. Lekarka bada mnie na każdej wizycie i słucha aparatem tętno płodu. Ufam swojemu lekarzowi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na każdej wizycie bada i zazwyczaj robi USG. Na KTG jeżdzę do szpitala. U nas wystarczy powiedzieć, że chce sobie zrobic zapis, bez podawania powodu i położna bez problemu mnie podłącza. Potem przychodzi lekarz, który akurat ma dyżur sprawdza zapis i jeśli trzeba to bada, tak na marginesie to jadę jutro ranona KTG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio tak reszta kwietnióweczek albo juz rozdwojona lezy w szpitalu, albo nie mają czasu bo dzieciątka zabierają im cały czas, inne z kolei biegaja po szpitalach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha Kasiaka która z nas która jest jeszcze powyżej kreseczki w tabelce tego nie zazdrości, ale spokojnie na wszystko przyjdzie czas pomysl, że my jeszcze możemy jeszcze jako tako sie wyspac w spokoju. Chociaż moje nocne wędrówki do kibelka to conajmniej jak wstawanie do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ja tak samo wstaje w nocy. Ale rzeczywiście trzeba wykorzystać te ostatnie chwile \"wolności\". Potem trzeba bedziew poprosić babcię albo ciocię, żeby iść z mężem do kina. Ale ja i tak już się nie mogę doczekać. Szkoda, że nie można z góry wiedzieć kiedy się urodzi i być wtedy gotowym:D Ale to chyba zbyt piękne, żeby było prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak kino hehe można zapomnieć na początku bo sie bedzie przemęczonym ja to juz tak przygotowana że straszą córke \"oddałam\" do babci. Mój mąz dzisiaj na nocke poszedł więc nie miałabym co zrobić z córą gdyby coś się ruszyło. Ale wole poczekać aż samoistnie dzieciątko zechce wyjśc na ten szary świat bo wywoływany poród cholernie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana nie martw się!! Jak nie chcesz dzis rodzić to napewno nie będziesz:D Ja też bym dziś nie chciała. Idę zrobic sobie kolacje i na serial. Dobrej Nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja...już po wizycie u okulistki... i bedzie cc granice siatkówki wyraźnie rozrzedzone.. lewe oko -4 prawe oko -5,5 wskazane cięcie cesarskie.... dzwoniłam do mojego lekarza.. jutro wieczorem na wizytę . .zobaczymy czy się otwieram czy dalej taka pozamykana jestem.. w środę pewnie ktg. .chyba że wcześniej się zacznie w sumie to termin dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zawiozłem Minę do szpitala. O północy odeszły jej wody. Rano będzie CC. NIEMĄŻ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) ALe dziś tu pusto czyżby dziś miały nastąpić masowe rozwiązania:)?? Ja wczoraj miałam skurcze ale jak wziełam prysznic to wszystko minęło , więc jeszcze musze poczekać, a juz myślałam że do rana córcia bedzie na świecie:) pozdrawiam i życze milego dnia , a zapowiada się fajny dzionek bynajmniej w Gdańsku:) Mina już pewnie tuli synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Uwielbiam czytać o nowych rozdwojeniach. To naprawdę wspaniałe wiadomości. W Łodzi dzisiaj pochmurno i zimno – tylko 4 stopnie. Chciałam jeszcze przed porodem urządzić mini – ogródek kwiatowy na balkonie a tu takie niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wczoraj wieczorem zrobiłam ostatnie pranie ubranek dziecka. Dzisiaj wyprasuję. Pozostaje tylko czekać. Do mojego terminu jeszcze ponad dwa tygodnie więc nie mam się czym denerwować. Myślę, że przetrzymam 2 w 1 święta. Brzuszek nadal wysoko, nie puchnę, energii dużo. Do ubikacji w nocy wstaję tylko raz regularnie jak w zegarku o 3:15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina co za punktualność ;), trzymaj się dzielnie 🌼 U mnie cisza żadnych skurczy ani innych oznak zapowiadających godzinę 0, a już po terminie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka widze, że kolejną wzięło , ale im dobrze. Jeszcze po 20 pisała Mina o okulistce a tu prosze dziewczyna juz po wszystkim , no dziewczynki coraz mniej nas zostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina czekamy na wieści od Was:) Ja też w nocy latam do kibelka non stop:O. Serek zazdroszczę energii i zapału, ja go juz dawno nie mam, ciągle jestem zmęczona, nie robiłabym nic. A jak sie przejdę na zakupy to pozniej sie czuje jakbym nie wiadomo jaki wysiłek zrobiła. Buu dziś jest to samo:( ide chyba spać. Ja też nie miałam jeszcze robionego ktg i usg miałam w 33 tygodniu ostatnie, też nie czuje sie zaniepokojona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ktg miałam zrobione dzień po terminie, wcześniej nie. Roza dla mnie też zakupy i nie tylko to straszny wysiłek :) najchętniej czas spędzam na kanapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina ale ci dobrze!! Napewno juz tulisz swoje maleństwo:) Ja wróciłam z KTG, skurcze się pisały i to dość wyrażne ale znowu mam CZEKAĆ.W razie czego przyjeżdzać. Ciekawe jak minął świeta? Nawet dobrze byłoby spędzić je jeszcze 2 w 1. Przynajmniej jadłabym wszystko:) Ja nie mam na nic siły i najchetniej spałabym cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja jeszcze 2w1 chociaż już jest 9 dzień po terminie. Dzisiaj wróciłam ze szpitala znowu leżałam na obserwacj ii dalej nic. Robili mi ktg skurcze 8/8 to tylko takie prężenie się macicy, jak dalej będzie cisza to w niedzielę cesarka. Rano w poniedziałek miałam mieć wywoływany poród ale po badaniu gin. stwierdził ze wszystko szczelnie zamknięte jakby było rozwarcie chociaż na 1 cm to wywoływałby a tak mam jescze troszeczkę poczekać. Na usg wyszło że wszystko ok, wody w normie odruch oddechowy dziecka prawidłowy przepływ przez pępowinę ok,łożysko dojrzałe.I jak dalej będzie cisza to w niedzile albo wywołuje jak będzie chociaż troszeczkę rozwarcia albo od razu cesarka. Chyba jeszcze raz posprzątam mieszkanie na święta to może coś się ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny leżcie odpoczywajcie i niczym się nie przejmujcie. Ja idę ugotować sobie obiadek. Dzisiaj jem sama bo mąż w tym tygodniu pracuje po południu i je obiad w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja. Ale u nas pustki. Czyżby wszystkie rodziły?? No nie wszystkie bo ja siedzę w domku. Brzuch ciągle twardnieje, ale powoli się przyzwyczajam do tego:P mamusie z dzidziusiami jak mają czas to też niech coś skrobną, bo przecież niedlugo na naszym forum będziemy klikać tylko o karmieniu, kupkach i szczepieniach. A Wy macie już w wtym doświadczenie. Choć z drugiej strony, ten nowy członek rodziny jest napewno bardzo absorbujący. Buziaki dla Wszystkich Mamusiaków tych z brzuchami i tych z bejbisami😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg............?.......córcia.....Szczecin.. witch 3..........01.04.06......19,5kg ...114cm...córcia.... kizia..............02.04.06......15kg........110cm....córcia..... agneska.pop....03.04.06..25kg...115cm..synek..Chełm agneska.pop@op.p Przyszła Mama.05.04.06……..2kg.......63cm......?...... Joasia79........06.04.06.......10kg...............?.....córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76.....06.04.06.....16kg..............?.......synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg...............?......synek..........Ostrowiec Czekolada_29..08.04.06…...0,5kg.........82cm......?....... macieja8........09.04.06.....15kg................?........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06.....12kg.................?........córcia.......Głogów Mina29...........10.04.06......20kg.........104cm .....synek.....mazowieckie Marteczka77..10.04.06.......14kg...............?..........synek..........Lublin Gabrysia*........11.04.06.......17kg...............?........synek.....Wrocław. Sineqanone.......13.04.06......17kg.................?......córeczka....Białystok asmana.............15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.......Olsztyn marta771....15.04.0620 kg..119cm..synek..Warszawa.. marta771@op.pl aga_krz.............16.04.06......15kg......111cm....córcia..Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111........16.04.06......12kg.........110cm........córeczka.....Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg .......116cm ......córcia....Warszawa rybka25.............19.04.06.......14kg........107cm.......synek......Rakoniewice er.......................20.04.06.......10kg..........?............synek.....okolice Łodzi ola23...................20.04.06........9kg.........103cm......dziewczynka Silvia27..............21.04.06......0,5kg........115cm......synek .....Wrocław Agnes78_Bdg....21.04.06.....18kg....?...córeczka..Bydgoszcz. agnes78@op.pl słoneczko27.......21.04.06......8,3kg.......108cm......córeczka. Gdańsk .mr_adam@wp.pl Irlandia...............21.04.06....15kg.......108cm......synuś...Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl Lolcia.................23.04.06.......11,5kg......100cm.........synek...... Monikaa_...........25.04.06........13 kg......102cm......córeczka.......Opatów Viki2..................26.04.06......16kg. ...104cm......córeczka .Krosno ndorota1@o2.pl Kasika1..............27.04.06........16kg......109cm....synek...Rzeszów kasiapodolec@wp.pl serek..................27.04.06........8,5kg ....98 cm.......córeczka........Łódź Roza...................29.04.06........9kg......96cm.......córeczka......Olsztyn Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06..........2300......47cm.......Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27......19.03.06..........2100......51cm.........?.............Alicja Elizabetaa ....23.03.06........3100 .....55cm .......Bytom ......Iga Ania26.........29.03.06........4020......59cm.......Rzeszów....Milenka aniachodak@tlen.pl Mo.nika........03.04.06........3200.....51cm........Bremen......Jakub ANNA80........05.04.06..........3400......55cm................córeczka....melania26@op.pl Dowa .........06.04.06 ......4060 .....60cm ........ Łódź .......córeczka .....dowa1@o2.pl Renola.......08.04.06........3100.......55cm.........śląskie.......Julia ptrenata@plusnet.pl Grazie......09.04.06.........3900.......58cm.......................Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak leżałam w szpitalu własnym oczom nie wierzyłam, dziewczyny w 8 mies. ciąży na diecie!!!!!! normalnie szok!!!! Leżą bo ich dzieci w brzuszkach ważą po 1500 g. Cieszą się ze szpitalnego jedzenia.. no bo wiadomo chleb z masłem. I jedna po przez drugą zastanawiają się co jest nie tak z ich dziećmi. Jestem normalnie w szoku!!! To jakieś egoistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×