Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Witajcie :) Ola23 - te czkawki to ponoć normalna rzecz i nie ma co się nimi martwić :) Po urodzeniu nasze dzieciątka mogą je mieć przez pierwszy miesiąc czy dwa. Jednak teraz w brzuchu nie są one dla nich uciążliwe tak jak dla nas bo to nie takie same czkawki - tak mi powiedział lekarz jak go o to kiedyś spytałam :) Roza - rozmawiałaś z mężem na temat odwiedzin rodzinki w szpitalu zaraz po porodzie? Jak poszło? Co on na to? Kasika1 - widzę że Twój synek też będzie Kacperek i że też nie urodzi się kruszynką a wręcz przeciwnie kawał byka z niego będzie tak jak z naszego :D Tyle że u Ciebie chyba już na 100% będzie cesarka więc się nie namęczysz ;) a u mnie niestety ... \"Mały\" ułozył się prawidłowo i cc pozostaje pod wielkim znakiem zapytania. Ja też jak nie urodzę do świąt to 18.04 mam się stawić na KTG. Dowa i Lolcia - odebraliśmy wczoraj wózek i dziś od rana rozpracowałam go do końca :) Podnóżek jest ruchomy ale oparcie nie rozkłada się całkiem na płasko, pozostaje lekko podniesione tak więc gondola raczej jest potrzebna chyba że ktoś kupi jakiś specjalny śpiworek ale na lato to raczej dzieciaszkowi w czymś takim byłoby za ciepło. Gondola nie jest za duża w najwęższym miejscu (na środku) ma 75x28 a w najszerszym75x32. Tak więc myślę że starczy na 5 miesięcy, może dłużej jak będzie ciepło i nie będzie trzeba dziecka w jakieś grube kombinezony ubierać czy w śpiworki pakować. Z resztą jak dziecko zacznie się podnosić to trzeba je i tak do spacerówki wsadzić bo w gondoli to niezbyt bezpiecznie. Całość prezentuje się bardzo ładnie a jak będzie w praktyce to sprawdzimy, mam nadzieję ze już nie długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wróciłam z Ktg i piszą się regularne skurcze. Zaraz mnie wzięli na badania, ale szyjka jeszcze długa. Chcieli mnie nawet zostawić, ale jakoś się udało. Jeśli nie będzie gorzej to jutro raniutko spowrotem na Ktg. No zobaczymy co ten mój mały szykuje:) Ale najgorsze, że trwały tam akurat 2 porody. Babki tak krzyczały,prosiła jedna o cesarke i płakała Koszmar!!! Nawet się ciesze, że będzie ta cc, widocznie tak miało być. A lekarz powiedział przy badaniu, że szans już nie ma na obrót małego i żeby sie szykować na cc. Idę coś ugotować bo jestem głodna ZNOWU:D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść. Pogoda do kitu, śnieg, deszcz i wogóle zimno. Ja mam na jutro termin i narazie mu się nie spieszy. Jutro do lekarz na badania o ile nie zaczne rodzić. Już chciałabym mieć to za sobą. Pozdrawiam i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogoda paskudna.. :( a ja tak sobie pomyślałam, jak pójdę na ktg w sobotę i badanie to od razu z torbą do szpitala.. na wszelki wypadek.. niech doktor decyduje co robimy bo mi juz sie przykrzy to czekanie.. zwłaszcza, żę dziecko ma mało miejsca i jest zmniejszona ilość wód płodowych .. a mój lekarz ma dyżur z soboty na niedziele więc będę pod kontrolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mnie boli i twardnieje, ale sie nie podniecam bo to juz nie pierwszy raz Kacper takie cyrki odstawia. Najwyżej wieczorem pojadę do szpitala niech sprawdzą co się dzieje. Narazie czekam na Karola niech wróci z pracy to zobaczymy. Nie ma nikogo to uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzis po raz drugi:) Właśnie wróciłam od fryzjera i jestm bardzo zadowolona, nic tak chyba nie poprwaia nastroju jak mala zmiana fryzury:) Teraz córcia moze juz wychodzić, jeśli tylko zechce;) Fryzjerce jak powiedziałm że w każdej chwili może sie zacząc to stwierdziła że urodziła trójke to damy rade jakby co ale dość sprawnie sie uwijała:](siedziłam u niej 2,5 godzinki) Pozdrowionka , zmykam cos zjeść:) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z fryzurą czekam na cza spo porodzie.. kolor chcę sobie zrobić więc teraz mi szkoda bo jak nie wyjdzie.... a potem i tak posiedzę w domu.. to przed spacerami zrobię się na bóstwo żeby być fajną mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Mamusie!Podczytuje Was troszeczkę,pozdrawiam wszystkie,tym 2 w 1 życze szybkich porodów i zdrowych bobasków a tym które mają już dzieciaczki przy sobie to dużo zdrówka dla nich ANIU 26 mam prośbę,prześlij mi jak możesz zdjęcia córci-chciałabym zobaczyc Twoje maleństwo bo ma na imię tak jak moja 9 tyg.córcia-MILENKA a to imie jest rzadko spotykane.Mój adres to: aguszkac @ wp.pl CAŁUSKI-SZCZĘŚLIWA MAMA 9 TYGODNIOWEJ MILENKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko 27... Na świeta wyjeżdzam za Gdansk do rodziny....choć niedziela to mój termin... mam nadzieje ze zdąże wrócić... Tu nastawiam sie na Redłowo.... Na szczęscie lekarza znajomego mam równiez w szpitalu w miescie w którym spędzam świeta... tak wiec mala loteria :) a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane mamusie, dzieki za miłe słowa pod adresem mojej Małej Gwiazdeczki. Rzadko tu zaglądam , bo obowiązki, ale podczytuje co u Was. W dodatku mam problem z rana po cesarce, ropi sie i lekarz przepisal antybiotyk i przelozył sciaganie szwow. Gratuluje Monice! u mnie teraz główny problem, to kupki w kazdej pieluszce, uzywanie wiec pampersow w tej chwili mija sie z celem, ale to najcudowniejsze kupki na świecie!!! Trzymam za Was kciuki, zebyscie doczekały sie w koncu i swoich pociech. Agniecha1 przesyłąm Ci zdjęcia mojej Milenki i oczekuje rewanżu, mój adres jest w tabelce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam, moja żonka właśnie urodziła córeczkę. Wzrost 60 cm waga 4,06 kg. Mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie!!! dzisiaj bylam u gin. moja corcia wazy 2800g jest obrocona prawidlowo czyli na szczescie nie bedzie cc.Tak bardzo nuie chcialam miec cesarki mimo ze juz znam bol porodowy,ale po cc to dopiero sie bol zaczyna i nie trwa kilka godzin tylko tygodni.No ale u kazdej mamy jest inaczej zalezy od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa!!! ❤️ hihp hip hurra.GRATULACJE 🌻 u mnie tez prawdopodobnie duży chłopczysko ale to okaże się za kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirrikirri ja będę rodzic na zaspie tak jak przy pierwszej ciązy:) Gratulacje dla dowy i jej męza, duża dziewczynka:) dużo zdrówka dla obu pań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! to mamy kolejną szcześliwą mamuśke! DOWA GRATULACJE!!!!!! Do tego magicznego 10.04 to juz w domku bedziesz z dzieciaczkiem. Ale musiało szybko pójsć. Super. I kto następny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dowa-moje wielkie gratulacje!!!!Wcześniej skończyłaś odliczanie:):):) Ja byłam dziś na ktg-są skurcze ale nie ma rozwarcia.Mam teraz stawić sie na ktg w sobotę i zobaczymy..Jutro muszę sie trzymać bo mój maż ma 24h dyżur..no a poza tym strajk.. Jak sie nic nie wydarzy to w niedzielę na czczo do szpitala:) Jeszcze 3dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj nie rodzimy bo jest strajk lekarzy.... a poza tym to dzień dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Ponieważ nic się nie dzieje, zaraz jedziemy do szpitala. Niezbyt jestem szczęśliwa z tego powodu, no ale cóż poradzić. Dowa - Dla Ciebie i Twojego Mężą ogromne GRATULACJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa - gratuluję córeczki!!! Joasia trzymaj się, pewnie niedługo wrócisz do domu z maleństwem :) Ja wczoraj byłam prywatnie. Mała waży ok 3400, wg tego lekarza to już 38 tydzień, ciąża donoszona i mogę rodzić! Hurra :) Na ktg nic nie wyszło, skurczy brak, mam odstawić fenoterol bo skurcze byłyby mile widziane. Mała psotnica musiała się ostatnio przekręcić z lewej na prawą stronę brzucha i pewnie dlatego mnie tak bolało przy jej akrobacjach ;) Obrzęki mam straszne i jak się nic nie wydarzy to po świętach stawić się do szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa serdeczne gratulacje :) a u mnie nic, chociaż już wczoraj myślałam, że może może,, ale przeszło, i chyba jednak po świetach moja Ola się urodzi, pozdrawiam cieplutko wszystkie panie :) a i prosze o zmiany w tabelce waga 17 kg, i nie synek a córka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agnes_Bdg. tez mam nadzieję, że szybko urodzę w tym szpitalu, a nie jak przy Agusia 10 dni po terminie czyli po 8 dniach leżenia w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry!!! dowa gratulacje!!!!!Faktycznie duza twoja dziewczynka.Czekamy na zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg............?.......córcia.....Szczecin.. witch 3..........01.04.06......19,5kg ...114cm...córcia.... kizia..............02.04.06......15kg........110cm....córcia..... agneska.pop...03.04.06..25kg...115cm..synek..Chełm agneska.pop@op.p Przyszła Mama.05.04.06……..2kg.......63cm......?...... Joasia79........06.04.06.......10kg...............?.....córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76.....06.04.06.....16kg..............?.......synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg...............?......synek..........Ostrowiec Czekolada_29..08.04.06…...0,5kg.........82cm......?....... macieja8........09.04.06.....15kg................?........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06.....12kg.................?........córcia.......Głogów ANNA80.......10.04.06.....13 kg...............?........córeczka..... Mina29...........10.04.06......20kg.........104cm .....synek.....mazowieckie dowa...............10.04.06......11kg........107cm......córeczka....Łódz dowa1@o2.pl Marteczka77..10.04.06.......14kg...............?..........synek..........Lublin Gabrysia*........11.04.06.......17kg...............?........synek.....Wrocław. Sineqanone.......13.04.06......17kg.................?......córeczka....Białystok asmana.............15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.......Olsztyn Renola..............15.04.06.......9kg...............?....córeczka..śląskie ptrenata@plusnet.pl marta771....15.04.0620 kg..119cm..synek..Warszawa.. marta771@op.pl grazie................16.04.06.......15 kg.........103cm.......synek....... aga_krz.............16.04.06......15kg......111cm....córcia..Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111........16.04.06......12kg.........110cm........córeczka.....Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg .......116cm ......córcia....Warszawa rybka25.............19.04.06.......14kg........107cm.......synek......Rakoniewice er.......................20.04.06.......10kg..........?............synek.....okolice Łodzi ola23...................20.04.06........9kg.........103cm......dziewczynka Silvia27..............21.04.06......0,5kg........115cm......synek .....Wrocław Agnes78_Bdg....21.04.06.....18kg....?...córeczka..Bydgoszcz. agnes78@op.pl słoneczko27.......21.04.06......8,3kg.......108cm......córeczka. Gdańsk .mr_adam@wp.pl Irlandia...............21.04.06....15kg.......108cm......synuś...Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl Lolcia.................23.04.06.......11,5kg......100cm.........synek...... Monikaa_...........25.04.06........13 kg......102cm......córeczka.......Opatów Viki2..................26.04.06......16kg. ...104cm......córeczka .Krosno ndorota1@o2.pl Kasika1..............27.04.06........16kg......109cm....synek...Rzeszów kasiapodolec@wp.pl serek..................27.04.06........8,5kg ....98 cm.......córeczka........Łódź Roza...................29.04.06........9kg......96cm.......córeczka......Olsztyn Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06..........2300......47cm.......Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27......19.03.06..........2100......51cm.........?.............Alicja Elizabetaa ....23.03.06........3100 .....55cm .......Bytom ......Iga Ania26.........29.03.06........4020......59cm.......Rzeszów....Milenka aniachodak@tlen.pl Mo.nika........03.04.06........3200.....51cm........Bremen......Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla DOWY !! ladnie ci dzidzia urosla :) mam nadzieję, ze szybko wrocisz na forum i opowiesz nam jak sie czujesz jako mama :D JOASIU zycze powodzenia! oby bylo zgodnie z planem: lekko, latwo i przyjemnie ;)) mialam urodzic malego po urodzinach, kt przypadaja na dzis. szczegolnie tata zyczyl mi tego - to jego ekonomiczne podejscie :) jeden tort dla dwojga hehe maly zrobil mi pobudke minute po polnocy, a ze zostal nakarmiony z obu zrodelek o 23, to zolza mama troche sie zirytowala.... a maly pewnie chcial pierwszy zlozyc zyczenia ;) hehe potem grzecznie spal do 4:30 - maly cud :) - Krzys jest teraz na przelomie 2-3 tygodnia, kiedy ma nastapic skok rozwojowy i jest wiecznie glodny... max 2h bez wolania. a ostatnio zrobil sie bardziej wymagajacy, juz nie czeka grzecznie az rodzice sie znajda, tylko wola ile sil w plucach :) pamietacie, ze czas wysylac kartki? ja zapomnilam.. a pierwsze juz przychodza.. http://www.100lat.pl/kartki/wielkanocne/nasz_kurnik_2006/ pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Dowa fajnie że już na święta z córcią. Ja jeszcze mam 2 tygodnie więc może przetrzymam w domciu ,bo nie lubie szpitali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pysiu wszystkiego najlepszego w dniu urodzin i przedewszystkim duzo pociechy i samych radosnych dni z synkiem i mężem oczywiście:)🌻 Mąz zaprpoonował mi wczoraj małe wywołanie porodu (seksik) ale sie nie zdecydowałam;)chociaż chciałabym aby święta spędzić w powiększonym gronie , a termin z tabelki po świętach, ale zobaczymy kiedy córcia się zdecyduje:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×