Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Wera🌻 super, że wszystko w porządku. No i że Oskarek jest takim dzielnym facetek❤️ Elizabetaa🌻 cieszę się, że dziewczynki już lepiej❤️ Monika🌻 fajnie, że Małgosia zdrwoieje. Buźki dla Niej 😘 Niedawno wróciłam od lekarza. Juleczka w sumie w porządku, mam Jej jeszcze podawać syrop praoźlazowy. A Agnieszka ma zapalenie oskrzeli. Ale na dwór pozwoliła mi z Nimi wychodzić. Chociaż tyle dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, długo mnie nie było, ale to z braku czasu... Sprzedajemy mieszkanie, kupujemy wieksze i masa roboty nas czeka. Miałam dziś popołudnie wolne, byłam z małą u kardiologa, bo pediatra dał skierowanie. podobno Julka miała jakieś małe szmery, lekarka powiedziała, że raczej jest ok, EKG też ale i tak mamy iść ma echo serca. Wera, a czy u Oskarka są jakieś objawy? Idziesz 30 marca, a z funduszu czy prywatnie? Julka ma termin na 10 lipca (podobno to i tak szybko)... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U mnie wszystko w porządku. Asia zdrowa, radosna. Też muszę kupić „prawdziwe” buty bo jak na razie to Asia w takich miękkich jeździ w wózku. Strasznie rwie się do chodzenia i nie mam już wątpliwości, że pominie raczkowanie. Jutro idę do pracy więc Asia zaliczy spacerek z dziadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze zdążyłam złożyć najlepsze życzenia dla Marcelka i Brajanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy jeszcze z tych spacerków nie powracałyście, że takie puchy. Pozdrawiam i spadam. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No faktycznie pustki! Joasia dzieki, z pęcherzem juz lepiej ale znów musze do doktorka bo bardzo źle wyszły wyniki moczu :( ehhhhh sinequanone a co u Ciebie? Fajnie,że dzieciaczki nam zdrowieją!:) STO LAT dla Brajanka i Marcelka!!!❤️ Kasika do mnie też jutro wpada kumpela z 9m-cznym Igorkiem. Trzymajcie się kobitki cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes_Bdg🌻 no to macie teraz sporo roboty:) Fajnie, że kupujecie większe mieszkanko:) Moja starsza córeczka też ma szmery i podobno to Jej urok:) Może i u Was tak jest❤️ Serek🌻 super, że Asia rwie się do chodzenia❤️ Anna🌻 cieszę się, że z pęcherzem lepiej:) Miłej wizyty 9m-cznego Szkraba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!! Całe wieki mnie nie było. Miło znowu zajrzeć do starych znajomych :-) U nas wszystko ok. Aga rośnie w oczach. Też rwie się do chodzenia i nie usiedzi w miejscu nawet minuty. Taki kochany szkrabuś! Muszę nadrobić zaległości w czytaniu bo nie wiem na jakim etapie jesteście i o czym chętnie rozmawiacie. Mam nadzieję, że choróbska się nie trzymają Waszych maleństw i jest ok. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloiram🌻 witaj:) Fajnie, że u Was wszystko dobrze. No i że Aga rośnie w oczach, rwie się do chodzenia i nie usiedzi w miejscu nawet minuty. To dokładnie prawie jak Julia:) Moja Juleczka od 9 dni jak się zapomni to zrobi sama krok (czyli nie trzymając się nikogo i niczego). Ale tak to lat przy meblach, ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam się przywitać i zyczyć miłego dnia. Ja znów z pracy :( Ale dobrze że już czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) W koncu mam czas na plotki z Wami:) ale chyba już nikogo nie ma:O Rybko gratulacje ząbalka. Joasia ciesze sie ze wracacie do zdrowia:) Wera dzielny ten Oskarek:), dobrze ze zapisy prawidłowe:) Aniuka co do pierogów to robie jej ruskie- nawet lubi:) Kasika jak Kacperek? Anna80 widze ze ty tez masz kłopot z nocnymi przebudzeniami, ja tez juz jestem u kresu wytrzymałości :O U nas nieciekawie, ale nie bede sie rozpisywać. Jakaś ostatnio jestem nie do życia:( buu Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia chyba nie wszyscy:( zdrowka dla drugiej corci🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Pogoda się coś psuje, słoneczko świeci ale zimny wiatr. Agnes 🌼 idziemy z funduszu.A to dopiero teraz ci powiedzieli o tych szmerach mi powiedzieli na 4 dzień po porodzie. Rybka 🌼 czyżby Marcelowi ząbki wychodziły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa.....Iga-3100.............9400......74.. .11 m….........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??......10 m-cy…...05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…...08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84.....11 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......10 m-cy.…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250..........9800......75......10 m-cy…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......10 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....10 m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 0 mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies .......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???.....9 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10 kg ....81.....10 m-cy …....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9800.....??......10 m-cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590......10,5 kg...80cm.....10,5mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 10 mies......24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......10 m-cy .....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......9 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....9,5m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......7 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja w pracy jestem. Piję kaweczkę. Wczoraj przeczytałam, że Josi Juleczka tańczy jak się jej powie żeby tańczyła i sprawdziłam to na mojej córci i okazuje się że na słowo muzyczka albo tańczymy skacze na tyłku i macha rakami jak oszalała z dzikim uśmiechem na twarzy. No proszę okazuje się, ze nasze dzieci już rozumieją i kojarzą słowa z czynnościami. Moje dziecko jest zresztą bardzo taneczne i już na sam widok radia dupcia jej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek moja mała jak słyszy jakąś muzyczke to odrazu buzka jej sie uśmiecha:), ale tanczyć jeszcze nie tańczy, śpiewa sobie aaaaa:) Wera u nas już wczoraj cos sie popsuło, wiało niesamowicie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też bardzo wczoraj wiało. Pomimo to spacerowałyśmy długo. Aśka w pewnym momencie rozpłakała się w wózku bo chciał do mnie na ręce i jakaś kobitka (była na spacerze z wnuczką) doradziła mi, żeby ją w takim momencie ignorować. Aśka dostała histerii ale w końcu zasnęła. Nie wiem czy to dobry sposób. Co Wy sądzicie? Nie wiem co robić. Nosić jej już nie mam siły bo coraz cięższa, boję się z nią wybrać gdzieś dalej ze względu na jej zachowanie. Pomimo, że na spacer jedziemy obładowane zabawkami, chlebkiem, flipsami, zabieramy smoczek (którego w domu nie toleruje) to nic nie pomaga jak jej się zbierze na koncertowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I może jeszcze dodam, że nie znam i nigdy nie słyszałam innego dziecka o tak donośnym głosie. Aśka w ogóle jest bardzo głośna, ciągle coś gada, śpiewa po swojemu, mruczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek ja wczoraj z mała miałam tez podobna historię, była spiąca, ale nie dawała sie połozyć, na siedząco też zel było, bo wiało i słonce w oczka świeciło. Ja ją ignoruje, staram sie nie ulegać jej wrzaskom, bo to były złości, nie zobaczyłam ani jednej łzy wiec dała`m jej sie podrzeć. Ciśnienie mi podniosła ze ho `ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki... U nas też wieje, ale nas pogoda nie przeraża Iza śpi od 105 godzinki na balkonie a na spacerek po południu.. Wczoraj wzięłam na spacerek samochodzik chicco zamiast wózka i teraz powiem swoje spostrzeżenia. Jest cholernie głośny- każdy się za nami oglądał. Dziecko nie ma gdzie położyć nóżek i tak ciągnie je po chodniku i kierwonica jak tylko delikatnie się przekręci to już jest problem z prowadzeniem... Gdybym miałam kupować drugi raz NIE kupiłabym go... Serek no to piekny ekwipunek zabierasz ze soba na spacerki a co do babci miała racje, bo jak będziesz Asi ustępowała, to potem sobie z nia nie poradzisz.. Wera ja na echo z Natalią idę 2 maja z funduszu, ale wczesniej pójdę prywatnie, też ma szmery , ale ja tez mam i to taka moja uroda i oby u niej tez tak było... Agnes pozazdrościć większego mieszkanka , ale nie ważne jakie, ważne byle własne\"Własne, ale ciasne:)\" Iza jak słysze muzyke poprostu szaleje, na kolanach skacze, kręci dupką, macha rączkami, rusza głową- normalnie komedia... Kasika zadowolona z rowerka?? Aniutka odezwij sie zapracowana kobeto.. Joasia jak zdrówko już lepiej?? Roza a co u Was znowu ciche dni?? u nas tak drugi dzień - twarda jestem nie odezwe sie pierwsza:P Wera- tak jak Sylwia powiedziałą stosuje Kopenhaską ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie 105 a 1,5 godzinki;) Rybko Słoneczko a TY zołzo gdzie sie chować, Martynia aż tak daje popalić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana to mowisz ze zakup sie nie spisał, szkoda:O nie nie mamy cichych dni, ale mało brakowało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Roza jestem rozczarowana..., to dobrze że u Was jako tako:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mój chłop też ostatnio irytuje. Jutro zaplanował, że bierze urlop. Aż się boje. Bo jak on siedzi w domu to tak jakbym miała dwoje a nie jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Asmaka małpko jestem a TYnia oj daje popalić np. dziś wstała o 6:30 i myśałma żę zaśnie ok. 10 jak ide z MAtim do szkoły a ta małpeczk zasnęła dopiero ok. 11 jak już wracaliśmy i sapła tylko 25 minut:( ASmanka a w domku sprawdza się ten samochodzik??????? Roza moaj tęz krzylkiwa i nadal się budzi w nocy po 3-4 razy , mam ju ż dość ale co zrobić:)Rybko gratuluje ząbalka , teraz to się posypią że nie ndążysz liczyć;)i spóznione żczonka🌻 Joasiu moja tez wielbia tańcować , aponiaż jeszcze nbie chodzi to podryguje na czworaka , albo na pupie albo na stojąco jak stoi przy jakimś mebelku:)a tak wogólke to tanczy przy wszystkim przy piosenkach ,na reklamch i w kościle:P gdy śpiewają skoczniejsza piosnke:P AGnes super że Julka dobrze się chowa i gratulacje włąsnego M:)a Mati też miał takie szmery al;e to były szmery czynnoścowe, które ma większość dzieci. Aniu mam nadzieje że wszystko będzie ok, a Mlience napewno wkrótce wyjdzie ząbalek:) Aloiram super że Aga tak wspaniale sie rozwiaja:) Wera dzielny chłopak z Oskarka , ja pamiętam że Mati to strasznie się darł na ekg , zdrówka dla niego aby echo wyszło równie dobrze:) Serek mnie tez zadziwai żę dzieciaczki tak wiele już rozumieją:)a ekwipunek na spacer , no cóż my nie mamy takiego prolemu wazne żeby wózek jechał bo jak sie zatrzyma to wtedy jest problem ale ogólnie jest ok. na sppacerkach:) Kasika jak rowerek??????moż egdzieś odjechałaś za daleko;) Elizabetka dobrze żę dziewczynki tak szybko zdrowieją:)🌻 Sylwia testy do policji miały ulec zmianie od 10 marca jak mąz zdawał to już było dużo nowych i poradz koleżance żeby poczytała konstytucje Polski i uni europeskiej lekytura moze nie ciekawa ale przydatna no i rzucanie piłka lekarską bo dziewczyny na tym polegaja:( Monik i co z tym fotelikem , składałaś reklamacje w związku z kolorem?????????????/ Anitka co u WAs??????? Zmykam bo TYnia juz mi nie daje pisac A ja czekam na barierke na schody coby TYnia nie wchodziła ,na razei pozastawiane krzesłami:) Papa i miłego dnia Buziaki dla wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cos ostatnio kochane baby nie mam na nic czasu. Znajomi pojechali wczoraj o 21, jeszcze wykąpałam małego i spać:) Ale za to przespał całe 10 godzin:D NARESZCIE Śpi mi teraz raz dziennie i nic na to ju.ż nie poradze, ale za to lepiej w nocy. Na rowerku jeżdzę, ale mniej niz myslałam poczatkowo:P:P:P Dzis aerobik, to sobie odbije troche kalorii. lece dziewczynybo pranie czeka, a i jeszcze kupiłam sobie \"jezyk dwulatka\" i chcę trochę poczytac. Całuje wszystkie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za literóeki:) Asmanka ale na tym zdjęciu sa podkładki pod nózki gdy sie pcha to autko????????????????????????????a ciche dni pewnie szybko miną a godzenie sie jest najlepsze:P;) A kiedy wybieracie się na Długa??????????????????????????????? Roza możecie skorzystac z wcześniejszego zaproszenia nad morze:) A Tynia ostatnio uwielbia przeglądać ksiązeczki:D tzn . sama lubi przerzucać kartki:) Zmykam - myk myk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko no racja widzisz jakie ze mnie ciele;) w domu to cichutko jeździ, ale Ia wczoraj posuwała się nóżkami do tyłu w nim i się samochód przewrócił i uderzyła w gowke o kant i ma poooooootworną śliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×