Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ciekawska

gra z nagrodami!

Polecane posty

Już zagłosuję zaraz Darya Epuise oznacza że mają na razie brak kodów. Czyli Pusto. Nie martwcie sie na pewno to uzupełnią musicie tylko częsciej zaglądać. Przepraszam, że ja tak żadko tu zaglądam no ale za dużo obowiązków:O jesli macie jeszcze jakieś pytania to odpowiem chętnie i zapraszam do zaglądania na stronke koleżaki Olgi Olgi www.prizee.web.up.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zagłosuję zaraz Darya Epuise oznacza że mają na razie brak kodów. Czyli Pusto. Nie martwcie sie na pewno to uzupełnią musicie tylko częsciej zaglądać. Przepraszam, że ja tak żadko tu zaglądam no ale za dużo obowiązków:O jesli macie jeszcze jakieś pytania to odpowiem chętnie i zapraszam do zaglądania na stronke koleżaki Olgi Olgi www.prizee.web.up.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy :D A zauważyłaś że jest znowu treasure hunt (czy jak to sie pisze ) z kuferkami i łopatami? dzisiaj kuferek możne znaleźć w your account w dziale quality chart na dole po prawej stronie. Jutro też napisze gdzie znajduje sie kuferek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwirek
Fajnie tylko pewnie i tak nic za te Bub'sy nie dostaniemy :( Trzeba miec ich strashhhnie duzo (i uzywac maxpacki) zeby cokolwiek dostac... A co do czeku mam nadzieje ze jesli w koncu uda mi sie go wylosowac w gift shopie to bede mogl ta kase dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwirek
Bo w zasadzie oprocz czeku to nie ma nic ciekawego w gift shopie... Jakies dvd, itp to w ogole nie jest warte swojej ceny.. Zamiast 20 E za dvd to za ten czek na 10 E mozna spokojnie kupic na allegro ten film i jeszcze zostanie.. Tylko czek sie oplaca w zasadzie.. A co do konkursu.. Dostalem 60 bub'sow za gre w treasure hunt (czyli dosc duzo bo najnizsze jest chyba 30 czy 40), patrze sobie na ranking i.. hurra jestem na 281563 miejscu..... a najnizsza nagroda - 0.3 E jest od 50.000 miejsca.. po prostu bez maxpacka nie ma zadnych szans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kędzierzynianka-wieeeeelkie dzięki za głos ❤️ Zwirek z tym Treasure hunt to faktycznie-bez Max packa nie ma co... pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi przykro bo juz ponad tydzien chce ten kod prizz pass uzyskac bo mam na to wystarczajaco duzo punktow wyzej o tym pisalam:((juz z aniedlugo bede miec na dwa...a ty lipa nie ma tych kodow caly czas pisze to co pisalo i nie sie nie zmienia woogle beda kiedys te kody czy nie sprawdzam to strasznie czesto kilkanascie razy dziennie i dalej nic po co ja gralam w tego jednorekiego bandyte tyle czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jesczze jedno pytanie jezeli mozna to prosze o odpowiedz:))ile pkt. potrzeba w cashido na prizz passa i w toilokdo????zaczelam dopiero dzisiaj grac i chcialabym wiedziec dziekuje slicznie za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie chodzi ci o cashkado? Bo jeśli tak to ani na cashkado ani na toilokdo nie można zdobyć prizzów niestety. Kiedyś było to możliwe ale z niewiadomych przyczyn wycofali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi wlasnie o Find-Jeux caly czas kody sa niedostepne buuuuuu a tak mialam nadzieje ze max packa sobie wykorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogadhgakj
wie ktos moze o ktorych godzinach mozna je zdobyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arin-buuuuuu
Prosze pomocy!prosze jak ktos wie niech mi powie co mam zrobic!otuz pewnego dnia zaczelam grac w to prizee bo moj brat w to grał.zaczelam szybko zyskiwac kase i postanowilam zalozyc jeszcze 2 konta (na mame i tate)i teraz sie dowiedzialam o tym 1 koncie na kompa!TO WIELKI SUCHAR TAK NA MARGINESIE BO JAK W RODZINIE JEST KILKU DZIECI TO CO?MAJA SE WYPCHAC.TAKA FIRMA.a teraz moje pytanie 1)jak mozna zlikwidowac konto?----->BARDZO BARDZO WAS PROSZE i 2)zostanie wtedy konto mojego brata(11,90euro)i konto moje(10euro+nagroda)i konto na tate(10euro) z tym ze to na tate przepisalam adres kuzynki w swoich danych ale nie wiem czy to cos da.ale i tak to beda 3 konta na moim kompie.I co mam teraz zrobic,gralam w to gówno tyle czasu(2mies.)a teraz nic nie dostane.buuuuuuu. ps.Slyszalam ze wtakim przypadku ma sie im kopie legitymacj lub dowodu wyslac ale to mnie wiecej bedzie kosztowac niz te czeki glupie.buuuu.ODPISZCIE SZYBKO.POZDRAWIAM.3majcie sie!bo ja nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie gdzie sie podziali doswiadczenie gracze prizee??? jak mam zdobyc prizz pass w find-jeux??? bo mam juz na dwa uzbierane i caly czas pisze ze ich nie ma?? to kiedy beda ile mozna nan nie czekac pomozcie plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arin-buuuuuu - odpowiedz jest prosta nie buuuu tylko firma ma swoje zasady i regulamin, a Ty chcialas go zlamac po prostu jestes zbyt zachlanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwirek
Prizpassy w find-jeux sa natychmiast rozchwytywane zaraz po pojawieniu.. o ile pamietam co 4 czy 6 godzin pojawia sie kilka ale zawsze kilkaset osob na to czeka i dostanie prizpassa jest prawie niemozliwe.. W ogole wylosowanie czeku w prizee jest tez praktycznie niemozliwe... niech ktos sobie obliczy.. ja teraz losuje "laser pen" juz chyba 7 dzien i nic z tego, a na niego jest ok. 1000 chetnych a nie 10 000..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty mowisz ja wylosowalam wczoraj w tomboli prtwel niebieski bubbly:)) w sumie kolezanka mi powiedziala zeby tam sobie to losowanie wlaczc bo ona tak wylosowala radyjko i juz do niej przyszlo do domku ... dzis otwieram prizze a tam pisze ze wylosowalam portfel czy dane sa poprawne zatwierdzilam i przysla mi paczuszke:)))i jeszcze sobie dzis dalam na tombole takie dlugowpisy fajne... to ja mam takie szczescie???ale fajnie nie wiedzialam:))aa bo jak sie w tomboli bierze udzial w losowaniu to zjada pieniazki a jak mnie nie wylosuja to mi je oddadza??? dzieki za info z prizz passami to jaj juz nie gram w find-jeux bo nie ma sensu to jak wy zdobywacie te max packi cio?????ja bym jeszcze chciala bo strasznie wolno sie zbiera pieniazki bez nich:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciem
witam, mam nadzieje że ktoś będzie umiał mi pomóc: ze złości że nie moge złapać prizzpassów na http://www.find-jeux.com kupiłam sobie Cashcode ;) tylko nie wiem jak się to je ;P to znaczy mam. kupiłam... jak wchodze na Cadeux / Pour Tout Le Monde / vos commandes to widze że mam tylko z tego miejsca nie da się kodu (w sensie cyferek) zobaczyć ;/ wie ktoś którędy dojść do magicznego miejsca w którym zobacze kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1102
sorry wie ktoś może jak się nazywa stronka z opisami gier prizze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochadam
Gdzie sie klika zeby wyplacic kase ?? Juz mialem 13 euro ale stracilem w te girki i mam 9 euro. Ale gdzie sie klika zeby wyplacic kase ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochadam
Darkel. wczesniej pisalo ze przyjmuja takie czeki ale prowizja to 20 zeta wiec najlpiej uzbierac do 15 albo do 20 euro i dopiero wyplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
czy wiecie o której godzinie pojawiają się prizsspasy na find jeux?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to na find-jeux to bardzo trudnoo o prizz passa a wrecz jest to niemozliwe a czemu to nie wiem bo nikt kto sie na tym zna to nie odpisuje... z tego co wiem nie mozna od tak sobie wyplacic pieniedzy z prizee tylko kupuje sie czek 10,20 Euro i trzeba liczyc na szczescie ze Cie wylosuja zeby go dostac ...ale jest straszna kolejka zawsze na czeki... ja jak narazie mam z prizee portfelik bardzo ladny fajny dlugopis co swieci na rozne kolory i pare roznych gadzetow:))a jak zdobyc priz passa to dalej nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dostałam swój pierwszy przezent z Prizee:) niebieski portwelik:) teraz zbieram na długopis:P Prizee to naprawdę fajna zabawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×