Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ciekawska

gra z nagrodami!

Polecane posty

Dzieki za pozdrowienia i nawzajem:) no ja wczoraj w riccochets wygrałam 1 euro i podejrzewam że tylko ten jeden raz znając moje szczęscie. A gra z królizkiem jest prosta jeśli wszystko wyczytasz np z tej stronki http://prizee.ovh.org/web/listapostaci.html możesz tutaj zobaczyć opis postaci, opis sztuczki, mapke całej gry i misje. Myśle więc że załapiesz o co chodzi:D Pozdrowionka:) i piszcie częsciej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Wiedziałem, postawili wała !!!!!!!!!!!!!!! Wchodzę minutę temu na stronkę priza, wpisuje nicka i haslo i wyskakuje mi Important ! The account Dokuro has been deleted on request of his holder. The holder of this account has used the 'Signing off' function, in the 'Your account' section in order to proceed to the suppression of his Prizee's account. If you contest this suspension, please provide us a written request with appropriate documentary evidences. By mail to the following address: SARL Prizee.com 22 Bis rue des Chazots 63170 AUBIERE FRANCE By fax to the following number: From France: 04 73 26 02 59 From abroad: +33 4 73 26 02 59 For any further information, please contact the Customer Service. informacja: Oczywiście nie muszę chyba pisać, że rzecz jasna nie zlikwidowałem konta ;( Ale wałka postawili........ A o to skutki signing off: Beware! Your account will then be irreversibly deleted! You will lose all the winnings in your Treasure Chest as well as your possible gift orders in progress! Więc nici z radia !!! Pozdrawiam i raczej kończę przygodę z ta stronką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Napisałem własnie maila do prizee. Jestem ciekaw co odpiszą. A tak w ogóle to jest mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Descrambler
Chyba padlo na ciebie! Z tego co slyszalem to Polaków traktuja poporstu wyjatkowo... czasem zadaja przesalnia scanu dowodu osobistego przeslanego listem lub faxem... Bo jest tak ze niektorzy "sprytni inaczej Polacy" zakladaja konta niby ze ktos sie pod nich zapisal grajac w prizee na np 100 kontach i zbierajac minimum za bonusy zgarniasz 25 E ale w nielegalny sposob... i dlatego zadaja skanu dowodu zeby spradzwic czy dane podane podczas rejestracji sa prawdziwe.. taki malutki proces weryfikacji.. Mi narazie nic takiego jeszcze nie zrobili choc tez cos wygralem i narazie czekam na paczke.. a prezent ma status Send wiec narazie czekam.. A pozatym dzis wreszcei udalo mi sie upolowac Prizz Pasa na Find tylko narazie czekam na jego odbior.. Pozdro ALL! www.prizee.ovh.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
łodzianin i dzis nadal tak sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Działa !!! Konto jest odblokowane, mam na nim kaske (co prawda nie dużo :D) i prezent w follow up your orders (is being prepared). Bardzo sie cieszę, że moje konto zostało przywrócone do życia :). No i oczywiście czekam na radio, jeszcze nie zostało wysłane tylko jest przygotowywane. Pozdrawiam all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Qrcze już nie mam do nich siły - znowu mam konto zablokowane. Dostałem również odpowiedź od preeza, w której piszą że nie wygrałem radia :D - extra (a dobrze wiem, że licytacje wygrałem, jeszcze dzisiaj, jak mogłem wejść na konto, był status being prepared Nie wiem co o tym myśleć :( Jakaś dziwna sytuacja..... A oto mój mail i ich odpowiedź: Hi ! I did not delete my account on prizee. It must be mistake. I won on auction a stereo radio I am still waiting for it. My user name: Dokuro Best regards I am looking forward to fix this mistake and I hope prizee team will help me. It would very stupid If I deleted my account while I am waiting for stereo radio Odpowiedź preeza: Hello, I have taken note of your inquiry, and I inform you that you didn't win anything on the Dokuro account.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Ok, teraz już wszystko jest dobrze :) Doszło po prostu do małego nieporozumienia Grajcie i wygrywajcie :D Descrambler - jak tylko dojdzie do mnie radio to wyśle ci fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jajo:D hahahah ale już dobrze wszystko? Wkońcu prześlą to radi? A do jakiego nieporozumienia doszło? Jesli mozna wiedzieć... ja jeszcze gram ale przeraziliście mnie tym że tak traktują polaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Wszystko jest w porzadku :) Prizee to solidna firma (co prawda nie chwal dnia przed zachodem słońca), myślę że niebawem wyślą mi to radio (nadal jest status is being prepared). Wydaję mi się, że jednak nie ma co obawiać Pozdrawiam Kedzierzynianke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Kędzierzynianka - może i tak traktują polaków, ale na pewno nie Polki ;) (w końcu są najpiękniejsze w Europie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to miał być kompklement??:> a tak poza tym to może za jakieś pare lat:P uda mi sie wygrać coś na prizee. Myśle sobie że na przyszłe wakacje moze styknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Kędzierzynianka - nie czaruj ;) Ile masz kaski na koncie ? Ja 0,12 eurocentow :D ale może dojdzie do mnie radio; mam przeczucie, że juz niedługo uda Ci się coś wygrać na preeza i bedziesz bardzo zadowolona z owej rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Wróżka sybill radzi :) - Kedzierzynianka, kaski masz calkiem duzo i mysle, ze udalo by ci sie cos kupic na aukcji ( ja zaplacilem za radio 10,66, ale jakbym dal 8 euro to tez bym wygral bo wystawiaja 7 sztuk); watpie, czy uda ci sie zrealizowac czek biorac pod uwage liczbe chetnych i dostepna ilosc czekow Ale mimo tych niedogodnosci zycze powodzenia Qrcze mam ochote na jojo ale mnie nie stac :D, chyba pojde na rynek i sobie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam niby wirtualne pieniadze a mimo to w tym sklpeiku drogo jakoś:O za breloczek prawie 7 euro toż to 30 złotych prawie:O no ale cóż... wiadomo nic za darmo... ale ja bym chciała czek jakiś duży np 200euro jakos tak mam że chomikuje kasę a potem jak się rozpedzę to wydam wszystko. Bo kasa sie bardziej przydaje. Mam 3 konta więc napewno na 2 pozostałych wezme jakies upominki ale jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Zalozmy, ze uda ci sie zrealizowac czek 200 euro. To moje pytanie brzmi: na co bys wydala ok 780 zyli ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasa się napewno przyda:) hehe ale kiedy to będzie chciałam je tak do wakacji przyszłych zarobić żeby na jakiś wypadzik starczyło:D a własnie pracuje na 4 stronkach na max packi więc o ile uda mi się dopaść prizza mam spore sznase o i jeszcze odtwarzacz mp3 by mi sie przydał:) wymieniać dalej??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
:) wymieniac mozna by i wymieniac W kazdym badz razie zycze powodzenia kolezance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuję dziękuję... jutro sobie pogram i spróbuje na cashkado wymienić na prizza zobaczymy czy sie uda:) A na topicu oprócz nas już nikogo nie ma?? Szkoda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
boze co za niefart :( weszlam w tombole zeby zobaczyc jakie sa nagrody i za ile wchodze w kolorowanke bo moja siostrzenica jest nia zainteresowana, sprawdzam ile osob jest chetnych i niechcacy zamiast back to mi sie wcisnelo kup bilet :(:O OMG da sie to jakos cofnoc:( pomocy 2,38 poszlo sie.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Olga olga - wydaje mi sie, ze juz nie odzyskasz kaski, niestety :( Moze bedziesz miala wielkiego farta i wygrasz ta kolorowanke. W kazdym badz razie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
no tak, ale po co mi ona:| ja to tylko ogladalam, a w dodatku kupilam ze swojego konta ten bilet:O no coz za gapowe sie placi, wszytsko przez to ze ogladalam w tym czasie TV i mi sie kliknelo nie w to co trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Nie jest wcale tak zle - jest 15 kolorowanek i 32 osoby wykupily bilet wiec masz mniej wiecej 50 % szans :) Oby sie udalo .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
ale po co mi ona :D po co:D chyba tylko zeby dac siostrzenicy:D tylko wtedy siostrzeniec sie obrazi, ze nic nie dostanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
ale chociaz zobaczymy jakie sa szanse w tej tomboli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
Wygralam jupi :D ale jajca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Mialem nosa :D G R A T U L A C J E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
dziekuje :) tylko jeszcze nie wiem co z nia zrobie :D bo mnie to raczej sie nie przyda :D ale powiem Wam, ze jak weszlam na konto a tu ... Congratulations! You've won one Gift : 1 Cahier ŕ colorier Prizee to niezle sie usmialam :D szczescie w nieszczesciu tzw:D zobaczymy jak dlugo bedzie szla ta kolorowanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×