Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta z klasą

Babska kawiarenka

Polecane posty

Zajączek ja sobie pomalutku robie raporciki i zaglądam,nadrabiam zeby potem nikt mi nie wrzucał,ze na tak długi tpoik mało moich postow,hehe ;) Miłej pracy Zajączku,ja tez bedę zaglądała,zresztą mam podzielną uwage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :_) bardzo lubie owoce :-) właśnie bardzo dużo ich pochłaniam:-) Zajączek🖐️ wracaj szybko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowej \"do kobiety z...\" - ja już nie gadałam o Tobie z tym ubliżaniem, tylko ogólnie o różnych postach na różnych topikach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Tak śledzę tą rozmowę na temat Pani pomarańczowej i tak sobie myślę, że to nie ma sensu. Przyczepiła się, teraz chce się odczepić, nikogo nie obraziła, więc chyba OK! Słoneczko na dworze naprawdę mnie pozytywnie nastawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety z klasą
:P ale ja wam na źle wcale nie chce, a jak tak dalej bedziecie mnie prowokować to w koncu nigdy stąd nie wyjdę i będziecie miały kłopot, ze ktoś tu jest neutralny i nie słodzi kawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, muszę wyjść, a mi to jakoś nie wychodzi ;-) - i na dodatek poważny problem w domu - moja starsza córka nie może znaleźć swoich ulubionych spinek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobieteczki :) Czestuje ise kawusia, owockiem i siadam do dyskusji... widze, ze niezly zament sie zrobil od rana ;) ja mysle, ze niektorzy sledzac na topikach przygodowuja sie do roli dedektywa ;) :) tak sobie to wymyslilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kobiety z klasą to zostań ;) nikt ci nie karze słodzic troszkę goryczki dla rownowagi sie przyda ;) hehe,kazdy ma swoj poglad i trzeba to szanowac,przynajmniej powinnismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie jestesmy kółeczkiem wzajemnej adoracji,ja sie wcale nie czuje prowokowana ;) wiec to kawiarnia dla kobiet,wszystkich stałych,nowych i jeszcze innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciak🖐️:-) wrzuć monete do szafy grającej bo muzyka się skączyła:D teraz na Ciebie kolej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety z klasą
Przydałby się jakiś facet w tej waszej kawiarence... No ale co się będę czepiać. W końcu podpisane że babska. Hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wciąż w trakcie czytania straych postów, a tutaj widzę, że przybyło parę kobitek :) WItam wszystkie Panie... Skończyłam ćwierć wieku (jak to się ładnie mówi) i jestem z Poznania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kobiety z klasą -jak taki zawita to go tez ugoscimy,napoimy i pogadamy,czasem mozna odstąpic od reguł,a po co są zasady? chyba kazdy wie? nie?!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety z klasą
Mi puknie ćwierć wieku w pażdzierniku. Pewnie stąd ta frustracja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i super tak trzymać Efcik:-) kolejną monete wrzuce ja :D a co wybrałaś :D za muzyke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nie - sama pospiewam ;) tyle, ze troche falszuje, ale zabawnie bedzie przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pmarańczowej kobiety z klasą może poprostu zostań z nami i będzie ok przecież nikt Cię nie wygania a i zamieszanie się skończy :) a co do facetów pewnie było by bardziej rozrywkowo z nimi ale faceci są na wszystkich innych topikach więc można i tam zajrzeć od czasu do czasu może kiedyś jakiś rodzynek wpadnie do nas i przyniesie nam po kwiatku miło by było nie koleżanki, ale narazie obywamy się bez nich i jest super !!!! u mnie tez słoneczko świeci no i o 16 zaczynam dzis weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę tylko pomóc w fałszowaniu, śpiewaczka ze mnie żadna :) już się wczuwam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajączek więc życze ci miłego weekendu:-) a ja już wypiłam kawusie zjadłam troche owoców i teraz musze odstąpić klawiaturke synowi :-) narazie kochani pa :D🖐️ wróce później:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie czuję zfrustrowana,jestem całkiem normalna,ale się na mnie uwiziąłeś-aś..wiesz to jest nawet miłe,hehehe;) to co pijesz tą gorzką kawę czy nadal mnie atakujesz? :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie pośpiewam z Wam lalalalala a muzyczkę lubię prawie każdą mam szerokie zainteresowania od powaznej po wiele innych muszę byc na topie zeby dzieciaki nie mówiły że stary zgred ze mnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×