Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta z klasą

Babska kawiarenka

Polecane posty

a propo podszywaczy widzicie same:o Ciekawa jestem jak wlazł na tego nicka?:o skoro jest na hasło? nie znam sie jeszcze tak na forum tutejszym,a niech sobie pisze biedaczysko,skoro go tak cieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm, Chorwacja to moje marzenie . Może kiedyś się spełni. :) Ja wyjeźdzam często w polskie góry. Za tydzień będę w Kościelisku, już nie mogę się doczekać ! :D Co do mycia okien, to przecież żaden pech ;) Nikt nie ma wpływu na to, kiedy spadnie deszcz. A jeśli już tak się stanie, wystarczy je przetrzeć do sucha czystą szmatką.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalam rade przez 10 dni bez neta wytrzymac, zaraz zaraz - to bylo 12 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta z klasą olej go ja tak robiłam i się odczepił , ale to rzeczywiście dziwne ze wszedł na Twojego nicka skoro jest na hasło ja miałam kobietki urlop 2 tygodnie niestety nigdzie nie byłam sprzatałam domek zaprawy normalka ale co zrobimy takie czasy ciągle brakuje tej kasy ale co tam życie jest piękne nawet bez wakacji na morzem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki - pozdrawiam WAs i zmykam do domciu (bo w pracuni jeszcze siedze) :) apatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciak pa wiesz to zalezy w ile osób na te wakacje jedziesz ale życzę Ci przyjemności i zapomnienia o nieprzyjemnościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem a firmą się nie przejmuj nie rozpadnie się bez Ciebie przez te pare dni jedź i baw się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie,wkońcu tobie sie tez nalezy odpoczynek,ja tez taka jestem ,ze zaraz myślę jak sobie poradzą,ale radzą sobie,choć czasem wydzwaniają,ale ogólnie jest oki.Zażywaj słoneczka,odpręż się,zapomnij o wszystkim co złe i baw się na maxa:) Niech to będzie świetny urlopik,a po przyjeździe zdaj nam relacje jak było ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra moje drogie ja niestety na dziś muszę skończyć to pisanie jeszcze troszkę i jadę do domciu zajrzę jutro trzymajcie sie cieplutko a Tobie Jakość Pierwsza zyczę wspaniałych wakacji pozdrowionka pa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JakośćPierwsza -->wypoczywaj, baw się, nabieraj rumieńców, i o nic się nie martw. Ciesz się z urlopu, smutki zostaw za sobą :D Miłego odpoczynku !:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczynki jak cos Wam fajnego przyjdzie na myśl to piszcie,a zresztą piszcie co chcecie:) Obiecałyśmy Jakosci Pierwszej,ze nie padnie topic bo nie lubi grzebac w starociach,niech sobie wypocznie:) Zakłopotka-pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,ze nam się jakoś fajnie rozwinie klubik i będzie fajnie:) Bo narazie wszyscy zajęci są albo Rosją,albo zdradą,albo dietami;) Czasem fajnie tak sobie pogadac o wszystkim i o niczym :) pozdrówki kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kIasą
Jeśli ię nie mylę to podszywacz pseudonimu kobieta z klasą zamiast Litery L w wyrazie klasą zastosował duze I i dlatego mógł sie podszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,dzięki;) Tylko wiesz dziwne-bo na stronce bodajże 2 jest właśnie z małej litery:o a zresztą nie ma co sie przejmować,tylko sie zdziwiłam,skoro mam zarezerwowanego nicka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×