Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anouk

Kto się wydaje za mąż w październiku?????

Polecane posty

Gość Anouk

Zamawiam złotą, polska jesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sie za mąż wydać nie
możesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syja
na pewno nie ja mam 10, lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodzę
za mąż 27 października :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka21
a ja 22 pazniernika 16.30 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijkaaaaakaaaaakaaaa
ja 1 pazdziernika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje bardzo
,bo bedzie zimno jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie
no przecież niekoniecznie!moze byc cieplej niż obecnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błekitach
heheheheh ja wspolczuje tym co brali i biora slub w sierpniu miala byc peikna pogoda wa bylo zimno i lalo wiec....o co chodzi????pazdziernikowe panny mlode przynajmniej sie przygotują na ewentalny chłodek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie
w pełni popieram!!jak się kto nastawił na fajną pogodę teraz to się bardzo zawiódł a ja w październiku liczę już tylko na śnieg :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem facetem więc nie wydaje sie za mąż tylko żenię a data to 8 październik godz 12:00. Liczę na piękną złotą jesień lata mnie wystraszyło troszeczkę byłem u kolegi kilka lata temu i było strasznie ciepło aż za ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się cieszę że wychodze za mąż w październiku bo są tańsze wycieczki zagraniczne i można sobie fajna podróż poslubną zafundować :-) a na chłód po prostu trzeba się nastawić w końcu w grudniu też są śluby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30.10 stuknie mi 1sza rocznica ślubu :D rok temu było ładnie i ciepło :D pokropiło tylko parę minut, ale w czasie samego ślubu więc nie odczułam tego wcale ;) a na drugi dzień piękna słoneczna pogoda, gości żegnałam na krótki rękaw i w lekkim żakiecie - ciepełko było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację kruszynko co do tych wycieczek :D podróż poślubną spędziliśmy w Egipcie - ok. 30 stopni w listopadzie było bardzo miłą odmianą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
u mnie 8 pażdziernika godzina 18:00 mam nadzieję, że w dzień będzie ładnie, bo jak wyjdziemy z USC będzie już ciemnawo i bardzo nastrojowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijjjjjjjkaakaaaaaa
ja 1 pazdziernik godz 15.00 i modle sie tylko by nie padalo........zimno niech bedzie zimno ale by nie padalo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
też marzy mi sie piękna pogoda, ale zanim to...muszę rozłożyć gości w pokojach na noc zadanie przypomina bardzo trudna łamigłówkę pozdrawiam wszystkie październikowe panny młode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam też mam problem z gośćmi, gdzie ja mam ich pomieścić!!??? namiot odpada :P dużo przyjezdnych mam w rodzince a w domu raptem 3 łóżka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
ja właśnie z tego powodu mam wyjazdowe wesele, wszyscy jedziemy do ośrodka w górach, każdy ma spanie i cacy :) nie ma tego upychania po rodzinie, sąsiadach, znajomych czy hotelach i szczerze bardzo mi to odpowiada, moim rodzicom tez, bo maja w domu swiety spokoj, a nie musza dodatkowo martwic sie goscmi w domu tylko jeden spory minus: koszty sa wyzsze ale raz w zyciu....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julenka
Ja tez sie dolaczam- wychodze za maz 22 pazdziernika o godz 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pierwsze
formalności slubne za soba a ślub 29 październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
Jak przygotowania październikowe panny młode????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo u mnie w rozpędzie :D mam juz kieckie, pan młody garnitur Urząd Stanu Cywilnego załatwiony, zaproszenia wysłane teraz tylko obrączki, kwiaty, itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijeczkka
ja na 1 pazdziernika...........a ja jeszcze nie mam ani sukienki ani narzeczony garnituru.Tor jeszcze nie zamowiony ,wodki tez nie ma, jedynie co to mamy obraczki i wystroj auta a tak to jeszcze przed nami.Na szczescie zaproszenia juz rozdane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
a mi brak jueszcze tylko krawata dla mlodego i koszuli oraz alkoholu:) a tak to juz wszystko zalatwione:)no moze jeszcze troche materialu do dekoracji sali:P wczoraj zamawialam kwiatki trzymajcie sie kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!kochane mam pytanie - moze to staroświeckie i zabobonne jak twierdzi mój narzeczony ale myślę ze choć mieszkamy razem ostatnią noc i dzien przed ślubem powinniśmy spędzić osobno.I dopiero do kościoła powinien po mnie przyjechać jak już bede gotowa i zrobiona na bóstwo :-) On twierdzi że przesadzam i nie będzie się wygłupiał bo go wyganiam do mamy na tę noc :-P co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie masz wesele
do całej w Błekitach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola 67
hejka ja też sie do was dołączam ja wychodze za mąż 15.10 may prawie wszystko załatwione. teraz jestem na etapie szukania kwiaciarni i już bedzie wszystko. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijeczkka
mam pytanko......czy wy macie zamiar w kosciele juz gdy ksiadz oznajmi ze jestescie mezem i zona sie pocalowac??Ja bardzo bym chciala ale nie wiem czy wypada pozatym u nas takiego zwyczaju nie ma.Ale wydaje mi sie ze dziwnie tak bez pocalunku:)Oczywiscie nie mowie o jakims mocnym poprostu calus:) Odpowiedzcie jak to u was bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×