Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

No właśnie, Karolina, najgorsza ta niewiadoma, Ale jak śpioch to dobrze! :-) Ja staram się kłaść Martynę około 19.30 -20.00, a Ty? A mój mąż mi wczoraj zarzucił, że to za wcześnie, bo inni rodzice kładą dzieci później i dzięki temu mogą z nimi wieczorem wyjśc, a my musimy być w domu najpóźniej o 19, na kąpiel i kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mnie gorączka nie stresuje, znalazłam u niej wysypkę, czyli jesteśmy w domu - trzydniówka! Dzięki za całuski, przekaże, jak się tylko obudzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku kapałam Maksa o 21 i ak nam pasowało. Potem przesunęło się na 20. Teraz przestawił się i ledwo dotrzymuje do 19. Usypiam go jednak zawsze po 20. Wolałabym żeby później chodził spać i później wstawał. No ale jest jak jest. Nie mam siły go przestawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, ze nic gorszego :D! Maks dzisiaj też dostał okropnej wysypki na plecach. Myślę, że to po wczorajszej marchewce z zupy rybnej. holera, nigdy nie dojdę do ładu z tą jego skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też wolałby, żeby chodziła później spać i później wstawała, a nie o 5.30 :-) Ale ja chyba wolę tak, przynajmniej mogę przed wyjściem do pracy wszystko koło niej zrobić i już \"oporządzoną\" przkazać w kochające szpony babci lub dziadka, zależy jaki to dzień tygodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz sąsiedzi mają porę kąpieli, wiec czeka mnie standatrowa seria rozpaczliwych szlochów... Nasz mniejszy pokój sąsiaduje z łazienka sąsiadów :-P Słychać nawet jak sikają bleeeee. Uroki Wielkiej Płyty Ale nie narzekam, mieszkamy sami, nie pod mostem, mogłoby być gorzej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio byłam u znajomego, który kupił sobie nowe miszkanie. No i jak postanowiłam wziąśc przysznic to w całej chalupie tak duduniło, że sie Maks obudził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nademną mieszka babcia, która ledo chodzi ale z jej miszkania dobiegają tak dziwne dźwieki, że strach myślec co ona tam roi ;) Teraz to juz naprawdę spadam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Umiescilam kilka fotek ze wczorajszej sesji,jesli macie ocote obejrzec to zapraszam na Bobasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MAMUSIE przepraszam za nieobecnosc bylam dosc zajeta:D maz ma wolny weekend,wiec staramy sie jak najwiecej czasu spedzic wspolnie dodam,ze pogoda tu bardzo dopisuje chyba z 25C ja wciaz w krotkim rekawku i coreczka tez sobote spedzilysmy na urodzinowym przyjeciu:D mala miala super zabawe teraz nocka kazdy juz spi,wiec musze pisac cichutko a na niedziele-,,zero,, planow- zobaczzzymy co dzien przyniesie:D pozdrawiam🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,ze sie odezwalas bo juz myslalam,ze nas opuscilas na dobre:( Ucaluj Destinke 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale ci sie nie dziwie,ze jestes spiaca:) ja klade sie spac najpozniej ok 23.00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalmalam,ze Wiola pojdzie spac,ale uciekla z lozeczka:) Wyciaglismy jej dwa szczebelki ,zeby mogla sobie wchodzic i wychodzic... Tylko teraz kiedy jej lozeczko stoi przy naszym wchodzi nam do lozka:) Chodzi jak pijana ale sie nie polozy... Na 12.15 idziemy do kosciolka,mam nadzieje,ze bedzie grzeczna:) A na 15.00 jedziemy na urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka - jak miło znowu Cię czytać 🌻. Cieszę się bardzo, że teściowa troszkę odpósciła :) no i że mąż Cię rozpieszcza w weekend :) Loli - udanej zabawy 🌻. Idziecie na urodzinki do jakiegoś dziecka czy taką dorosłą imprezę? Jak wyjęłam Maksowi szczebelki z łóżeczka to był bardzo obużony i pokazywał, że mam je włożyć spowrotem. Chyba nie domyślił się, że to oznacza dla niego więcej swobody ;) A gdzie reszta\\? Uzupełaniam dane: Maks urodził się 10.08.2004. Ok, lecę przypilnować obiadku bo jak sie spali to cała rodzinka nie będzie miała co jeść. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry:) Karolinko bylysmy na ur. mojego wujka,ale dzieciaczkow bylo sporo:) Wiola dostala laleczke od naszego Chrzestnego,bardzo plakala gdyz rok starszy kawaler ciagle ja jej bral....Skonczylo sie na tym,ze juz ok 19.00 wykonczona i spiaca musielismy zabrac do domu. Dziewczyny rzeczywiscie opuscily nasz topik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko wczoraj ogladalam katalog Avonu :) sa w nim swietne zestawy:) Nie wiem czy wy macie tam taki sam jak tutaj czy jakies inne wydanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, \"stare\" i \"nowe\" ;) Nie było mnie chwilkę, bo staram się łikend spędzać z Martusią w 120%. Ale zaglądam, czytam, jestem sercem z Wami i gorąco pozdrawiam! A dla wszystkich naszych rocznych urwisków przesyłam uściski. Loli - sama słodycz na zdjęciach z Wioletką. P.S. Wózek kupiłam dokładnie taki jaki ma mały Oskarek. Karolina - podświadomie, z tego samego powodu nie umieściłam w Bobasach zdjęć Martusi. Co za czasy! Simonka - te amerykańskie imprezki wciągją, co? Szkoda tylko, że wsztskie maja taki sam scenariusz. A jak wyglądały urodzinki Destiny? Jonka - a gdzie zdjęcia Twojego bobaska? Jeśli nie na jakiejs stronie, to bardzo proszę o przesłanie emailem. Na razie lecę, może zajrzę wieczorkiem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Jak po weekendzie? U nas super. W niedzielę byliśmy u moich rodziców na obiedzie a potem poszyśmy na spacer na ulicę przy ktorej mieszka znaczna część naszej rodziny tak więc zachwytom nad Maksem nie było końca :) Szkoda tylko, że spał i nie słyszał tego wszystkiego :) A może i dobrze? Nie odpowiedziłayście mi czy szczepicie swoje dzieci przeciwko grypie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeśc! Karolinko - odpowiedziałam na Twoje pytanie o grypę, jest to chyba na poprzedniej stronie :-) Ninka - zdjęcia Martynki sa na stronie www.jonka.bobasy.pl Mam teraz chwilkę, bo Mała zasnęła, nie wiem, jak długo ten błogostan potrwa, ale korzystam :-D A gorączka minęła, w sobotę wieczorem pojawiła sie wysypka na brzyszku i pleckach, czyli jednym słowem - trzydniówka!!! Uffff! Martyna od wczoraj odsypia chorobe, w nocy spała od 20 do 7.15, szok! Spóźniłam się do pracy :-) Co u Was? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - Twoja wypowiedź czytałam, dzięki! A Martynka cały czas uśmiechnięta :) Super! A jakie ma pucołowate poliki, prawie jak mój Maks :) A taką huśtawka to macie gdzieś w parku? U nas to huśtawki wyglądaja tak, że strach samemu na nią usiąść a co dopiero dziecko posadzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×