Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

karolina dzieki za zyczenia powiem Leosiowi to moze zasnie :) troche marudzi ale wlasciwie to juz zasypia. trzymajcie sie cieplutko i do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wybaczcie braki juz jestem i szybko nadrabiam ostatnie 2 strony data urodzenia destiny-20 maja hej co do stronek www to ja tez mam mieszane uczucia maz nawet nie wie,ze destiny ma ta stronke chyba by mnie zabil! on nie pozwala nam robic zdjec i wysylac itd chodzi o bezpieczenstwo wyobrazacie sobie za pewne ile wariatow jest na tym swiecie jednak mocno wierze,ze nasze pociechy sa bezpieczne i ich zdjecia tez!!! u mnie strasznie zimno sie zrobilo:( popralam dzis wiekszosc zimowych swetrow i bluz pora zmienic ubranka letnie posegregowalam i poukladalam teraz musza odczekac troszke:) co jeszcze???? nie wiem?:-o pozdrawiam was mocniutko caluski 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps:katalog avon jest zupelnie inny tu owszem sa i niektore produkty takie same ale jest tez duzo innych inne perfumy kremiki balsamy do ciala itd zupelnie inne kolczyki i cala bizuteria torby wszystko inne ceny tez inne:P koncze.bo destiny cos dzis marudna... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, witajcie! Przede wszystkim przekazuję mocne (!) uściski dla dzieciaczków. Niech rosną zdrowe, mądre, grzeczne i najpiękniejsze na świecie. Zazdroszczę Wam, że jesteście w tej chwili ze swoimi pociechami, a nie w jakieś beznadziejnej pracy, jak ja. :( Miałam dziś rano problem z wyjściem z domu. Opiekunka obudziła moje dziecko (za głośno otworzyła drzwi), no i Martusia postanowiła za żadne skarby nie wypuścić mamusi z rąk. Na szczęście obyło się bez płaczu. Wystarczyło sprytnie maluszkowi odwrócić uwagę i już. Dawno nie widziana lalka potrafi zdziałać cuda :) Czy jak jest taka \"piękna\" pogoda jak dziś (przynajmniej tutaj pada deszcz, wieje wiatr) to tez wychodzicie z dziećmi na spacer? Znam przypadek, że dzieciak 2-letni dostaje kaloszki, płaszczyk przeciwdeszczowy i wędruje z mamą po parku. Zajrze tu jeszcze później. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Masz racje Karolinko:) Adi jest zadowolony bo wkoncu sie wysypia,choc w dzien tez jeszcze spi... Wiola miala urodzinki 2mies temu,.Ą0 nh3,1bgbbbbbbbbbbbbb- teraz sama juz pisze:) i nie da nic napisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola strasznie rwie sie do pisania.Jesli jej nie pozwole zaraz placze... Co dostala na roczek-pisalam o tym juz wczesniej:) pluszaka-gigantycznego krokodyla,biedronke,ktora tanczy i gra,ubranka no i pieniazki.Co do jezdzidelek ma jedno w domu a drugie u mojej mamy:) Wczoraj wchodzila na ten pojazd i stawala na nim:-0 strasznie na nia musze uwazac.Mala akrobatka,nawet weszla za mna na drabinke jak wieszalam firanki:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko u nas jest piekna pogoda-jak na razie:) Wioletka ma katarek,ale dzis wybieramy sie znowu na spacerek,trzeba ta pogode wykorzystac!Idziemy tez do sklepu po pampersy i odwiedzic obie babcie i ciocie:) Dziewczyny od dzis powiedzialam sobie,ze musze schudnac i koniec z czekolada!!! Od ciazy wpadlam w uzaleznienie od slodkosci i trzeba z tym skonczyc.Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - trzymam kciuki. Może niech jeszcze Wioletka potrzyma, to będzie dodatkowa mobilizacja. Ale popatrz na to z innej strony. Czekolade odstawisz, ale najsłodsza słodycz Ci zostanie - Wioletka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ninko:) masz racje tylko ten moj cukiereczek dzisiaj doprowadza mnie do bialej goraczki:-0 Ciagle marudzi nic nie moge zrobic kolo siebie,jak wyjdziemy ok 13.00 to bedzie dobrze... Nie chce spac,tylko ciagle cos broi:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymalam,musialam ja polozyc do lozeczka-mam nadzieje,ze zasnie bez histerycznych wrzaskow:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy wasze maluch pozwalaja wam zadbac o siebie no wiecie czy macie czas na spokojne pomalowanie sie,kapiel,czy wszystko na lapu capu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahahaha :D Loli, ale mnie rozbawiłaś. Zadbać spokojnie o siebie? Czasami nawet nie mam jak pójść siusiu. Najczęściej moje maleństwo asystuje mi w łazience przy malowaniu. Prysznic czy kąpiel wchodzi w rachube wyłącznie wieczorem jak Martusia już śpi. Taka chyba dola mamuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne... Myslalam,ze tylko Wiola mnie tak teroryzuje:) Dziewczyny marze zeby wreszcie na spokojnie zadbac o siebie... Ninko kiedy ten dzien nastapi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia. U mnie dodatkowo jeszcze pomoc ze strony męża wychodzi w ilościach śladowych, więc jestem jak ubezwłasnowolniona. Na szczęście niezmierzona miłość do mojego dziecka daje mi mnóstwo siły, energii i cierpliwości. Ahhhhh, tak poleżec w wannie i poczytac książkę. Albo przespać całą noc bez wstawania. Mamy o czym marzyć i te marzenia moga sie spełnić. Czy to nie piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekne Ninko:) ale jak juz te marzenia beda sie spelniac,to pewnie zatesknimy znowu do tych czasow kiedy byly takie malenkie i nas potrzebowaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, znalazłam nas na ostatnim miejscu na pierwszej stronie. jeszcze trochę a nyśmy spadły na drugą, ale na szczęście czuwam na posterunku i podniosę a przy okazji sie wypowiem ;) Loli - ja co niedzielę obiecuję sobie, że od jutra ścisła dieta i nic z tego ;) Po porodzie szybko wróciłam do wagi sprzed ciązy ale w ciągu tego roku nadrobiła wszystko z dodatkiem ;) Nie wiem czy jeszcze keidyś pozbęde się zbędnych kilogramów :( Wiola marudzi pewnie przez tego ząbka, co? Ucałuj ją od nas 👄 A co do zadbania o siebie to jest to porostu wyczyn na miarę wygrania mistrzostw świata. Ostatnio u fryzjera siedziałam jak na szpilkach bo zostawiłam śpiącego Maksa ze szwagierką, która jest w 6 miesiącu ciąży :). Na szczęście moja fryzjerka obcina moje włosy w ciągu 20 minut a po 30 wychodzę od niej z zupełnie nową fryzurą :) A le o farbowaniu albo baleyagu nie ma mowy ;). Kąpać się mogę tylko jak Maks śpi lub ktoś się nim zajmuje. Siusiu chodzę sama (bez towrzystwa) pomimo tego, że czasem towarzystwo próbuje podejrzeć coś przez kratkę wentylacyjną w drzwiach ;) A malowac się nie potrzebuję bo i tak jestem wystarczająco piękna ;). Oczywiście żartuję ale nie przepadam za malowaniem. Simonka - już myślałam, że nas opóściłaś na zawsze ale pomyliłam się i bardzo mnie to cieszy :) Co u Dastinki|? A jak Jessi? Ninka - moje marzenia o godzinnej kapieli spełniaja się co wieczór gdy Maks śpi ale sprawia mi to coraz mniej przyjemności. A szkoda! Kończę, bo chcę poskładać parnie mamy. Chyba zapomniałam Wam napisać, że jestem u rodziców bo u mnie w bloku ktoś robi remont i Maks tak sie bal wiercenia, że najpierw leżał bez ruchu w łóżku a potem siedział pod stołem :(. No więc się spakowłam i pojechałam do mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko mnie takze brakuje stanowczosci z dieta ale teraz sie zawzialam:) i schudne conajmniej 4kg:) Jestem w trakcie obiadku dla Adriana -zazyczyl sobie spagethi:) Wiola marudzi z powodu zabkowania to racja:-0 dziekuje za buziaki dla nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ja uwielbiam spagetti ale robię takie z torebki bo chemiczne mi najbardziej smakuje. Polecam FIX KNORR. Super i jak ułatwia życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi nie toleruje takich :) zreszta sosow mamy pod dostatek:) takich w sloiczkach gotowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam sos z pudliszek z pieczarkami:) pycha... No ale koniec na temat jedzenia ja chce schudnac:) wiec nie moge myslec tyle o jedzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina Wiola spi juz dzis 3 raz! To przez te zabki:-0 I zaliczyla kolejnego guza,tym razem poprzecznego na czole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh! Ta Twoja Woila. Ucałuj guza od nas 👄. Maks śpi już 2,5 godziny ale tak jest zawsze u moich rodziców w domu :). Chyba muszę częściej tu przyjeżdżać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ,ja tylko na sekunde wyslalam wam fotki Leonka z urodzin ,dajcie znac czy doszly. sorry dzisiaj mam wielkie sprzatanie i dopiero zbieram sie po malego do mamy :) jak szybko usnie to sie pojawie. Karolina-u mnie jest na odwrot,Leo zasypia u dziadkow o wiele pozniej niz w domu i spi tylko godzinke :( to narazie jade pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - zdjęcia doszły. Są super. A pierwsze, po kapieli zapewne :)? Mój Maks wygląda identycznie, też ma tak długie włosy. przez to obaj ze Leosiem wydają się starsi :). A Leonek nie dobiera się do kwaitków stojących na podłodze? Maks ostatnio złapał za paprotkę i wywalił ją na ziemię ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek spi ,dalam mu mleko przez sen i mam nadzieje ze starczy do rana(marzenia sa piekne:) kwiatkow nie rusza ale mam na niego oko jak jest w poblizu.lubi dotykac male kaktusy,jest bardzo ostrozny mowi nawet -ała-ale dotyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie pochwaliłam się Wam, że dzisiaj usypianie poszlo tak samo prawnie jak wcozraj :D. Hura!!! Danti - zauważylam, że jak Maks zasypia sam to śpi spokojniej. A może to zasluga tego, że wieczorem daję mu SAB SIMPLEX na wzdęcia? On ostatnio bardzo dużo bąków puszcza i odbija mu sie często. Właściwie to powinnam chyba spytac się lekarki czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×