Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

sama juz niewiem dawalam mu w nocy wode ale budzil sie co chwile,jak dostal mleko to spal do rana.jak sie budzi to nic nie pomaga (usypianie,glaskanie smoczek)musi byc mleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze dzieci tak czasem maja pozyjemy zobaczymy :) a jaki wozek kupilas i napisz czy sie sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - kupiłam Probaby parasolkę ale nie jestem z niej super zadowolona. na szczęście potrzebna mi jest tylko na zakupy - specjanie po to ją kupiłam, żebym nie musiała zakupów pakować na siedzenia tylko żeby razem z wózkiem zmieścily się w bagażniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, widzę, że poszłyście spać? To i ja sobie pójdę, spokojnej nocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti, nie przejmuj się, córka innej mojej znajomej (20 miesięcy) budzi się w nocy 3 razy i za każdym razem zjada dużą butelkę (250)mleka!!! A ona się nie przejmuje, bo jej pierwsze dziecko też jadło w nocy. I żadne nie jest grube ani nie ma zepsutych ząbków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie martwie(no moze zabkami) tylko chcialabym juz pospac troche dluzej :) ale trzy razy ??? to Leos przytym to aniolek-tylko raz i jedna butla 210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha, jakie wcześnie, mąż z wymowna miną poszedł się myć, ja musze jutro wstać :-( O 6.30!!! O ile Martynka się wcześniej nie obudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - a co ty myslisz, że ja spie do południa. Maks zrywa się między 6.30 a 7 więc siła rzeczy nie śpię dłużej. Ale przed 0.30 nie kładę się spać bo wiem, że to nie ma sensu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo budzi sie o 5-6 rano ale potrafi jeszcze usnac w naszym lozku do 8,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, muszę już spadać, wymowne spojrzenia przybierają na sile ;-) Pogadamy jutro!!! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks tez czasem usypia ze mną w łóżku jeszcze nawet do 9.30 ale jest to żadkość i co to za spanie? nie mogę się nawet ruszyć jak mi cos zdrętwieje w obaiwe żeby go nie zbudzić? Zastanawaim się jak spią rodzice, których dzieci spią z nimi? Przecież to musis być katorga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka spi z corka od kiedy skonczyla 7 miesiecy,a teraz ma juz 3 lata.jest szczesliwa jak maz ma nocke bo sie wyspi :) ale oni mieszkaja z rodzicami i maja maly pokoik. ja sobie nie wyobrazam spac cala noc z Leonkiem MAKABRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znam taki przypadek ze dziecko ma 7 lat i spi z rodzicami.nic nie pomaga-ze koledzy beda sie smiac,ze jest juz duzy.ma wlasny pokoik super urzadzony , kupili specjalnie komputer i nic.to jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przychodzic to co innego,on nie wychodzi zasypia,jak go przenosza to sie budzi i z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×