Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Usnęła chyba, bo nie słyszę żadnych odgłosów... Zaraz pójde sparwdzić jak spi, bo ona ma rózne dziwne pozy do spania, najczęściwj zasypia z wypiętym tyłkiem i buzią wciśniętą w róg łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mariusz właśnie wrócił, ale ja sie dziś nie dam wyrzucić :P Na Allegro znalazłam piękna sukieneczkę za 24 zł! A stronki tez się powoli otwieraja, ale to niestety norma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mariusz właśnie wrócił, ale ja sie dziś nie dam wyrzucić :P Na Allegro znalazłam piękna sukieneczkę za 24 zł! A stronki tez się powoli otwieraja, ale to niestety norma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletka ma znowu lekki katarek:( U niej tak łatwo o katar...a potem nie przespane noce,kręcenie w nosku i płacz:( Wiola też bardzo często przybiera taką pozycję;) No i zawsze uderza sie główką w szczebelki przy zmianie pozycji:-0 Często też śpi na siedząco gdy nie uda jej się zmiana pozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się powyarzam z tymi pozycjami;) Jonko ja dziś wygrałam aukcję :dzinsy scheroki i spódniczka dzinsowa gratis za 12,50 :) Niestety teletubiś był w zasięgu ręki ... no ale poszedł w świat ;) za 23zł do kogoś innego :( Adi podał mi kolację : cały talerz artystycznych i apetycznych kanapeczek ;) i jak tu schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te urwiski ;) Najlepiej jak śpią ;) 👄dla Wioletki - niech ten katarek odleci w siną dal!!!! A co macie na kolacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, zaraz Ci podkradnę kilka kanapeczek ;) A ja własnie się dowiedziałam, że nie mogę nic zalicytować na Allegro, bo nie jestem zarejestrowana :( A znalazłam kolejne piękne ubranka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Jonko szybka rejestracja ;) Czasem naprawdę są ładne i tanie rzeczy. Tylko za każdym razem jak coś wygram nie wiem jak to powiedziec Adikowi;) Ale odziwo dzis nie byl zły i powiedział,że zrobi przelew;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, właśnie znalazłam aukcję, na której można kupić spodenki i koszulkę za 2 zł! Chcesz link? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Jonko szybka rejestracja ;) Czasem naprawdę są ładne i tanie rzeczy. Tylko za każdym razem jak coś wygram nie wiem jak to powiedziec Adikowi;) Ale odziwo dzis nie byl zły i powiedział,że zrobi przelew;) Kanapeczki są szyneczka,pomidor i jajko;) no i druga wersja :pasztet,pomidor i jajko ;) Oczywiście posyłam Ci kilka ;) smacznego :) a do tego herbatka karmelowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzisz, zaraz sobie zrobię herbatki, ja mam Irish cream :D mniam Pyszne te Wasze kanapeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka zalicytowałam sukieneczkę dzinsową za 3,90 zl;) Ale ładna . Musze zmykać na 30 minutek,ale wrócę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam, ale juz nie wrócę :( Mariuszek będzie oglądał film :( \"Człowiek - pies\" To ja ide umyć włosy... Dobrej nocy! Apel do Koleżanek: Pojawcie się jutro między 13.30 a 15, dobra? plis plis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko postaram się :) Powinnam być na 99% :) Kurczę wygrałam tę aukcję :-0 Niby to 3,90 +5zł przesyłka ale mówiłam tylko o jednej aukcji:( I nie wiem co on na to... Karola? A ty się dziś nie pojawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być Jonko, przepraszam :) Szkoda, że znikacie bo ja zaraz nie będe tez miała czasu. Trudno może uda nam się porozmawiac jutro wieczorkiem albo w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKUKU ;) JA TEŻ TU JESTEM ;) ;) Karolinko,mam nadzieję,że jonka nie pogniewa się za tą ,,obkę,, ;) Żartuję,ale sie uśmiałam ;) Jak się czujesz Karolinko? Trzymam kciuki i pomodlę się żeby wszystko było dobrze;) 👄 A jak Maksiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypisałam już dane na dwa przelewy,może się nie kapnie? ;) Napewno sie zorientuje:( ... A jak Karola twoje aukcje,masz chętnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Loli :) Maks przewrócił się dziś na spacerze i ma śliwkę na czole i zdartą skórę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu, że to była niesamowita okazja :) A tak swoją droga to ile ma Twoja najmłodsza siostra skoro Wiole nosi jeszcze ubranka po Was? U mnie w domu już dawno takich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmłodsza bedzie miala w styczniu 19 ;) Ale moja mama wiele ubranek zachowała i są naprawdę o wiele wytrzymalsze niż te teraz ;) Spróbuję wysłać fotki i filmek zniknę na kilka minutek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×