Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jest Super! A jeśli jest żywy, to tylko dobrze dla niego. Martyna tez jest w domu tylko jedna a czasem mam wrażenie, że tych dzieci jest co najmniej trzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dla niego ale dla mnie już nie tak bardzo ;). Wieczorami padam na twarz ale najbardziej drażni mnie to, że nic nie mogę sobie zaplanować bo przy nim się nie da :O no i wieczny bałagan, porozrzucane zabawki, klamerki, buty w wiadrze z mopem. Zaraz wracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🌼 w koncu uspilam Leonka .dzisiaj to sobie pospal 2 godziny i 40 minut i po 3 godz. znowu spi.Jak ja Go za to KOCHAM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Danti! Dzięki za fotki, uroczy ten Twój Synek :) Taki mały dżentelmen :) A spiące dzieci najbardziej kochamy, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Szczęscie coś się kręci w łóżeczku, to pewnie przez sąsiadów, jak zwykle w sobotę wieczorem kapią sie jeden po drugim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, prawdą to jest zwłaszcza w odniesieniu do Martynki, jak przeczytałam że Twój Leos waży 9500, a jest parę dni starszy... Złapałam doła, Martyna waży 12,5 kilo... Ale jest też długa :)To tak się pocieszam Ale nawet jak zje swój posiłek, a ktoś potem coś przy niej je, to stanie i woła am am tak długo az nie dostanie :) Chyba, że są to słodycze, to sobie może wołać do wieczora, i tak nie dostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martna nosi butki 24, ale nie wiem, czy nie są trochę za luźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka a ja caly czas mysle ,ze moj Leos to taki chudzielec.kogo nie pytam to wszystkie dzieciaczki w tym wieku waza wiecej.Leo wcale do niejadkow nie nalezy tez zjada swoje a jak widzi ze inni jedza to wybiera z talerza:P slodyczy nie dostaje,czasem skubnie petitka doslownie ,nawet sie nie upomina o wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Loli Jonka to twoja Martynka naprawde jest wielka ,Leo ma kozaki 22nr. i pewnie ma troche luzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety,nie jestem w temacie ;) Adi okupuje komputer od rana :( Jak nie gra to alegro 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka w sensie wzrostu oczywiscie,Leo w 23nr wygladal jak w kajakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety,nie jestem w temacie ;) Adi okupuje komputer od rana :( Jak nie gra to alegro 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety pa pa :( Zostawiam Was :( Mariusz wrócił Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem :) Witajcie Loli i Danti 🌻 Maks waży 10,5kg a buty ma 20-21. Czyżby z niego była kruszynka ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalę się trochę moją Wioletką :) Mamy taką książeczkę ze zwierzątkami,różnymi. Potrafi pokazać o jakie zwierzątko pytam (w 80% ) No i jak robi małpka ;) drapie się po główce i wydaje odgłosy ;) Wygłąda to przezabawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina rozmiar rozmiarowi nie rowny .Leo ma np. kapcie rozm.20 a kozaki 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net chodzi ociążale 😠 Jonko słodkich snów :) Witaj Karolinko 👄 Maksiu,bedzie informatykiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mądre te Wasze dzieciaki a mój Maks jakis taki niemrawy :O ani nie mówi, ani nie pokazuje, zabawkami też nie chce się bawić tylko sprzątać potrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo ostatnio potrafi groznie ryczec jak lew.nasladuje tez glosy krowki ,konia ,kaczki,myszki,a najlepiej chyba samochodu . czasami to az cieknie mu po brodzie na koszulke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filmik-trudno jest ostatnio zrobić jej fotkę,nie mówiąc już o filmie ;) Ale będe próbować,obiecuję :) Pisałam wam już,że Wiola uwielbia wyciągać czapki i zakładać je sobie sama? Dziś wyciągła z szuflady takie pamperso-majtki z gumkami po bokach :) i założyła je sobie na głowę ;) To było zabawne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko nic sie nie martw.jak Maksiu zacznie mowic to odrazu zdaniami.tylko czeka na odpowiedni moment👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×