Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ok, czekam. Ja na forum bedę gdzieś do 22.20 potem rozmowa z mamą na potrzymanie na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bardzo sie przejmuje tym, żeby kapać Maksa codziennie o tej samej porze. Kiedys zdarzyło mi sie wrócić za późno do domu i postanowiłam go nie kąpać. Niestety biedak nie wiedział, że ma iść spać \"na noc\" i budził sie w nocy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąpiesz Maksia codziennie? Ja raz na dwa lub trzy dni;) Ale codziennie myję jej buzię,rączki i nóżki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simonka Cynamonka28
A wy sobie tu gadu-gadu.... ja dzis zostalam wybudzona z rana przez mojego Aniolka :D stralam sie zasnac choc jedna minutke ,ale corcia stanowczo zadecydowala,ze pora WSTAC! sniadanko..i dworek dzis kolejny cudowny,sloneczny dzien-zlota jesien! a u was zima,snieg! no tak jak wy sobie z wozkami radzicie w taka ciape?? pewnie spodnie cale mokre:-o nie swpomne o butach hej dziewczyny-czekam na wasze zimowe fotki-moze wtawie na piersza stronke-Polska Zima-❤️ moja corka kolejny dzien ma duzy apetyt-jestem szczesliwa-o mleku jednak-nie ma mowy:( tylko z rana...moze jej to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, codziennie a latem zdarzało się, że stawiałam mu wanienkę na balkonie w ciągu dnia i tak sie pluskał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka - ja na snieg mam wózek z duzymi kołami więc nie ma problemu :) A może spróbuj podać jej jakis serek albo twarożek? A próbowałaś mleko smakowe? Maks też nie chce pić mleka ale je kaszki i jogurty więc mam spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszły fotki w świat,dajcie znać czy doszły:) Wiola się budzi co jakiś czas z płaczem:( o co chodzi? Witaj Simonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze kończyć bo już mam cała wanne wody więc idę ocierać łzy przed jutrzejszymi badaniami. Dziewczyny, trzymajcie za mnie kciuki, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simonka Cynamonka28
czesc Karolinko witaj Loli :D co do nabialu to mala czasem je jogurty...czasem hm..wozek z duzymi kolkami?jaki to?jak duze te kola?tu takich nie ma...sa...ale ja nie widzialam:0 Loli ide zobaczyc poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simonka Cynamonka28
wlasnie sprawdzilam poczte-od Karoliny mam 4 e-maile-dziekuje bardzo LOLI-a twoich fotek nie mam zadnego filmiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki 👄 Simonko,wybacz,że tak szybko się wczoraj zmyłam,ale Wiolusia miała ciężka noc... Nie wiem o co jej chodziło,może poprostu chciała żebym była obok niej;) Dziś,jak zmywałam wderzyła sie o stół i rozwaliła troszkę wargę:-0 Ale już jest wszystkook :) Teraz słodko śpi 😴 Nie wiem czemu fotki do was niedoszły:( Nince pisało,że ma zapełnioną skrzynkę,więc może wy też nie macie miejsca i nie dochodzą? Spróbuję jeszcze raz;) zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko wysłałam fotki jeszcze raz ;) Czekam na znak czy doszły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka
czesc mam wolna chwilke Leo spi.jest tu ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajka to ja danti oczywiscie.zalozylam nowy topik, z ciekawosci.wierzyc sie nie chce ,zeby brakowalo szczepionek wydzwaniam od 3 tygodni i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety musze konczyc,brat dzwonil ze nawalil mu samochod.musze zorganizowac pomoc :) .moze za chwile wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka
jestem ,a co ty sadzisz o tych szczepionkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, napisałam Ci co sądzę. Łachy nie robią. To państwowa służba zdrowia i muszą zaszczepić bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, Danti, sorrki, pomyliłam Cię z Karoliną. Stąd ten Maks mi wyszedł. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. wiesz ostatnim razem powiedzieli mi ze niema tych szczepionek w Warszawie.co za kraj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastawilam sie bojowo,zbieram sie i ide do innej przychodni . zapytam sie co i jak moze powiedza cos innego.opowiem jak wroce pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×