Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Ja dzis o nietypowej porze bo Maksikowi dziś przestawiło się spanie :O. Bylismy juz na spacerku i miałam nadzieję, że jak Maks się wyszaleje to ladnie zje obiad a tu nic, kręcił głową na wszystkie strony byle tylko nie zjeść zupki :O. No więc nic mu nie dałam i posadziłam na podłodze żeby się chwilke pobawił przed spanie, a on zaczął jeść kulki, które nazbierał na spacerze :O. Dałam mu bułkę i zjadł prawie połowę. Nie wiem dlavczego z takim wstętem reaguje na zupę :O Jonko - czekam na zdjęcia :). Poczta mi się już zciągneła ale zdjęcia nie przyszły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Może Maksiu lubi konkretniejsze rzeczy? Maciuś na zupkę też kręci głową, ale jak mu dać mięsko , czy ziemniaczki to je bez problemu. A wracając do tematu siatek centylowych to mój mały ostatnio znalazł się na 15 centylu, a jak do tej pory nie spadał poniżej 25. Pani doktor się wystraszyła i kazała zrobić wszystkie badania i okazało się.......... że wszystko w pożądku. Nie choruje , ładnie je, ale jest tak ruchliwy, że czasem za nim nie nadążam. I co z takim począć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi - do tej pory było tak, że Maks jadł zupke przed spaniem a drugie danie po spaniu więc takie zrezygnowanie ze wszystkiego na raz jest dla mnie szokiem, z 6 sporych posiłków dziennie doszliśmy do 3-4 malusieńkich. Loli - a wiolka to pewnie żałowała, że lisek to nie jest zywy, co :)? Wydaje mi się, że córa robi się coraz bardziej podobna do Ciebie :) Jonka - Martynka super dziewczynka :D. Ale faktycznie jest chyba dość dużą :) ale co się dziwić jak z takim zapałem wcina rogalika :) A jaką ma super czapkę :). Na zdjęciach nie widać zbyt wyraźnie, ale wydaje mi się, że Maksa skóra wygląda gorzej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dziewczyny ! Idę spaciu 😴 ale jutro zajrzę z samego rana-obiecuję :) Karolina,chciałabym żeby była do mnie podobna,ale to wykapany tatuś... No nic muszę kończyć🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki w ten deszczowy poranek. A u was jaka pogoda? Jonka-> faktycznie twoja mała jest całkiem spora, Maciek nie miał by z nią szans :) -ja z koleji wolałabym żeby Maciuś więcej przybrał....no ba nie można mieć wszystkiego. Ale ślicznie wygląda w tej czapuni 🌻 Mam nadzieję, że dziś nie będzie tu tak pusto jak wczoraj ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego, że Mikołajki, skoro zostałam zmuszona do oflagowania się i zaprotestowania. A więc: PROTESTUJĘ PRZECIWKO NIEWYSŁANIU MI ZDJĘĆ WIOLETKI Z LISKIEM I ZDJĘĆ MARTYNKI. Jest mi niezmiernie przykro, że zostałam pominięta na listach mailingowych. Nie zaglądałam, bo jestem od piątku chora. A jak tylko się lepiej poczułam, to natychmiast tu zajrzałam i ... nic. Tylko Karolina, moja niezawodna koleżanka, przesłała mi śliczne zdjęcia słodkiego Maksa. Proszę to natychmiast naprawić, bo nic innego mi dziś nie poprawi humoru. Huuuuuuuuuu. Koniec protestu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🌻 Ninko wysłałam do wszystkich,ale może Mikołaj przechwycił bo uznał że byłaś niegrzeczna? ;) Żartowałam;) wyślę ponownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajki :) no Wioletka już otrzymała prezenciki, a popołudniu pojedziemy we czwórkę do Silesi zobacczyć Mikołaje :) Myślę,że się wystraszy,choć wielkiego goryla ,który był w Silesi się nie bała i nawet dała mu rączkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko,zdjęcia powysyłam póżniej;) Będzie ich dziś sporo,ponieważ dzisiej będzie u nas Daniel,jej przyrodni braciszek;) Mam nadzieję,że będą sie ładnie bawić... Ostatnio codziennie pęka mi głowa:-0 Tabletki nie pomagają:-0 Zęby pobolewają przy jedzeniu, no i co gorsza nie wiem który:-0 Odpowiadam: zdjęcie z liskiem- Wioletka na początku sie go tochę bała ale szybko sięoswoiła;) Lisek jest od mamy Adriana na sprzedaż;) bo ma go wystawić na allegro- sama nie wyszłabym w takim szalu. Biedny lisek wygląda ,jak jamnik ;) Próbuję uspać Wiolkę ,mam jeszcze sporo sprzątania,przed przyjściem Daniela. Muszę zrobić im miejsce bo Adi kupił mu tor wyścigowy. Wiola dostała odkurzacz i małe krzesełko(na mamuta jeszcze jest trochę za mała ,więc posłużył mi jako stojak na kwiat;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,a gdzie wy się podziewacie? Obraziłyście się na ,mnie? ;) Czekam na was.Karolina może chociaż ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że nie ma dzisiaj chętnych... No więc może opowiem wam co ostatnio robiłam,jak mnie nie było;) Przedewszystkim to robiłam świąteczne porządki, odwiedzałam moją mamę ,a popołudniami wyruszaliśmy z Adim na świąteczne zakupy;) Co do sprzątania to jest tego sporo ,a przy Wiolci i Adim - to Syzyfowa praca :-0 Przyzam się wam ,że bardzo mnie wciągnęły porządki i nie ciągło mnie przed monitor. Z jednej strony chciałam z wami pogadać,a z drugiej nie mogłam odejśc od pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 👄 dziewczynki ,czs na mnie 🖐️ Lecę skorzystać z odpoczynku Wioli i pozmywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu 🌻 Byłam na poczcie i widziałam słodziutką Martynkę:) Na tyej drugiej fotce ma minkę ,jak moja Wiola;) A w czapeczce i z języczkiem :) brak słów! Wiola wstała -znikam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze śpi .... Ninko posłałam Ci fotki daj znać ,jak dojdą ;) Posłałam Ci dodatkowo moją aranżację okna ;) to te gwiazdeczki z IKEI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - bardzo dziękuję. Doszły. Hehehe faktycznie coś ten listek płaski jakiś. No i jak to można nosić? Dla Wioletki to pewnie bardziej jak zabawka. No i masz piękne okno na świat. Kilka lat temu, jak miałam dużo czasu i zapału, to też udało mi się ładnie udekorować takie wielkie okno w wykuszu. :) Wielkie dzięki. Też Wam wysyłam zdjęcie mojego urwiska. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Chciałam dziś zaprotestować i nie zaglądać tu wogóle zebyście poczuły jak to jest jak nie ma z kim gadać ale nie dałam rady ;) Ninko - Masz naprawdę super córcie :D Musimy koniecznie poznać nasze dzieci, może kiedyś się uda :). Albo macie małe łóżeczko albo Martusia jest dość spora :) Maks wygląda na mniejszego w swoim wyrku :) Loli - ja tez poproszę o zdjęcie okna bo muszę coś zrobić na swoich a wogóle nie mam pomysły :O Maks dostał dziś od dziadka walki talki ale jeszcze nie widział. Jestem ciekawa czy będzie wiedziła co z nim zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a jak zdrowie? Martusia się nie zaraziła od Ciebie? Mam nadzieję, że już wszystko w pożądku 🌻 Loli - a jak katarek Wiolki? Jak porobisz zdjęcia z Danielem to koniecznie wyślij. Jestem ciekawa jak Wiolka będzie się z nim bawiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Odezwijcie się! Martyna śpi, ale pewnie długo nie pośpi, bo spała w nocy 11.5 godziny, bez żadnej przerwy!!! Pewnie znowu ma okres wzrostowy :) A czwórka się przebiła, więc pewnie i to miało wpływ na długość snu. Zdjęcia wysłałam każdej z Was, tylko Ninka ma przepełniona skrzynkę :( Ale wysłałam jeszcze raz, może dojdzie? Jak nie, to umieszczę te fotki na bobasach i będzie mozna zobaczyć bez łaski skrzynek pocztowych :) Dzięki za miłe słowa o Martynce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karolina 🖐️ !!! Martyna ma tego rogala, bo inaczej nie byłoby mozliwe zrobienie jej zdjęć, bo pcha łapy do obiektywu, a tak to czyms się zajęła ;) Normalnie nie daję jej niczego poza głównymi posiłkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, gdzie Ty znikłaś? Czy to jest częśc zemsty ;) Pojawiła się, narobiła nadziei na plotki i z chichotem odeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, troszkę mnie nie było, bo musiałam zrobić porządek na innym topicu. Zabawiłam się więc w moderatora i wywaliłam jedną taką złośliwą pomarańczową, aż miło się zrobiło. A propos bobasów-mi na tą stronkę nie chce przekopiować żadnego zdjęcia chociaż je spakowałam. Jonka pomożesz? Fajnie byłoby się spotkać z naszymi maluszkami. Ninko a gdzie kupiłaś takie świetne kapciuszki, bo szukam takich dla Maciusia, u nas nigdzie nie ma dywanów więc jest ślisko, a w kapuciach może prędzej zmotywował by się do chodzenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko, znowu nie powiodła sie próba wysłania Ci zdjęć. W zwrotnym mailu wyskakuje taki komunikat: \"rozmiar quoty skrzynki pocztowej przekroczony / size of mailbox exceeds quota for the user\" W związku z tym fotki będą dostępne na www.jonka.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciuś też ma katarek, a mnie gardło boli- więc oboje popijamy herbatkę z miodem i cytrynką. Ja lubię, a Maciuś na począ tku się krzywił, ale wolę to niż antybiotyki, lub inne chemikalia i tak za dużo ich jest w naszym środowisku-po co się więcej truć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniu! 🖐️ Nie znam się na pakowaniu zdjęć, ja tylko podążam za ich instrukcjami, każą przeglądać to przeglądam, potem dodaję i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem o co chodzi, bo skrzynkę mam pustą!!!! Zero wiadomości. Jedyna jaka przyszła, to od Loli, ale obejrzałam zdjęcia i opróżniłam skrzynkę. Chyba trzeba będzie jakieś skargi pisać, czy co? Karolina - jakoś, odpukać, do tej pory Martusia zdrowa. A śpimy w jednym łóżku! Mam nadzieję, że nie pochoruje się. Będę musiała pójść do lekarza, bo dziś straciłam głos. Łóżeczko mamy standardowe. Ale Marta jest niestandardowa. Ona przecież ma 84 cm wzrostu. Aniu, kapcie kupiłam w takiej niewielkiej hurtowni dla dzieci. Ale wiem, że można je tez kupić w specjalnych sklepach z obuwiem ortopedycznym. Przynajmniej w Gdyni. Musze spadać. 🖐️ i nie całuję, bo jestem, ehu ehu, chora :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, zdjęcia dołączone!!! Nie chciało mi się iść dziś do pracy, pogoda brzydka, zimno... Wolałabym pójść na spacer z Martynką :) Odkryła, że wózek może jeździć też sam, bez niej i teraz chce tylko tuptać po dworze :) Doczekałam się chodzenia, trochę niepewnie chodzi, ale jak nie chcę gdzieś z nią podejść, jak ją trzymam za rączkę, to puszcza mnie i sama idzie, z reguły w kupę (liści ;) ) Po trawniku pełnym kup (psich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh ja mam za duży format zdjęć i dlatego nie chce mi dodawać, a ty masz aparat cyfrowy czy zgrywasz na płytkę z klisz, bo ja te drugie więc może jest różnica ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×