Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Zdjęcia sa z aparatu cyfrowego - te lepszej jakości, a te gorsze są robione aparatem w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem słaba z obsługi komputera, nie wiem, co sie \"pakuje\" i jak, wiem, jak włączyć i wejśc do netu :) A przy okazji, sięgnęłam do kilku stron wstecz,żeby nadrobic zaległości i co widzę ? Twój wpis o zaliczonej makroekonomii! GRATULACJE!!! Oby tak dalej! Ucz się to potem wolne będzie lepiej smakowało. Ile Ci jeszcze zostało do końca studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki że z takim opóźnieniem ale przedstawiciel handlowy przyjechał. Ja dopiero zaczęłam studia, więc co najmniej do licencjata chcę dotrzeć, później siostrzyczkę dla Maćka zmajstrować i może pomyślę o mgr. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny-czy ktos widzial dzis Mikolaja??? my niestety nie:( i go nie zobaczymy...bo tata w pracy...i nikt nie ma jak o to zadbac tragedia nasza choineczke zabrala siostra meza,stwierdzila,ze to ona ja kupila 3 lata temu i jest jej... wiec wciaz nie mamy nawet choineczki,bobmeczek,ani zadnych ornamencikow...itd.... w domku smutno... 😭 jutro Malultka ma wizyte u lekarza...moze uda nam sie spotkac jakiegos Mikolaja w sklepie.... ja mam znowu chore zatoki-czuje sie koszmarnie. pozdrawiamWSZYSTKICH-🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, ja niestety tylko na ten jeden wpis, bo Haus - Gestapo broni dostępu do kompa ;) Karolina, domyślam się, że na Twoje nagłe zniknięcie miał wpływ Ukochany Syneczek, a nie np. pragnienie zemsty? ;) Szkoda, ale dziś nie pogadamy :( Może jutro, zgłoszę się około 13.30 :) Simonka - do nas też Mikołaj nie przyszedł, tzn do Martynki przyszedł w niedzielę i wczoraj, a do mnie nie :( Po raz pierwszy w życiu :( :( A co do dekorowania domku - my tez jeszcze nie mamy choinki, i ubierzemy ją dopiero w Wigilię, taka tradycja :) Dom musi byc baardzo czysty, żeby ustawiać dekoracje świąteczne, a mi się nie chce sprzątać przed czasem :P W zeszłym roku się nie wyrobiłam (Martynka miała 8 tygodni), choinkę ubieraliśmy w Wigilię w nocy :) A dekoracje świąteczne zawisły po świętach ;) Loli - ja też poproszę o zdjęcie okna :) Jak katarek Wioli?? Mam nadzieję że juz lepiej Ninko, ja nie dostałam zdjęć Martusi, czy to jakiś akt zemsty ? ;) Pozdrowionka dla Ciebie, oby przeziębienie przeszło szybko i oby nie na rodzinkę, tylko przeszło w siną dal :) Aniu - no to trochę jeszcze nauki Cie czeka, ale po licencjacie - same przyjemności ;) Danti - odezwij się!!! Ściskam Was mocno i idę myć garki po obiedzie i kolacji 😭 Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mam już nałóg wysyłania Wam zdjęć :) Jak tylko porobię nowe to zaraz wysyłam :) No i teraz też już idą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Jonko, chyba jednak poszłaś spać. Trudno. Spróbuję być o 13.10 jutro ale nie ręczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - faktycznie masz przepełniną skrzynkę :O. Jak opróżnisz to zgłoś sie po zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ,jak długo posiedzę,bo Adi pojechał odwieżć Daniela i swoją mamę. Pewnie,jak wróci będzie mnie dręczył o ,,niekolację,, :-0 A ja padam z nóg i nerwówki :-0 ... Karolinko,jak miło cię czytać :) jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dziewczyny te Mikołaje nawaliły w tym roku:( Puściutko w marketach ,a na całą ogromną Silesię -tylko jeden ! No ale ma zdjęcie Wiola z nim za darmo tylko jutro trzeba odebrać;) Nawet się nie bała taka odważna:) obok jest Daniel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem trochę rozczarowana bo mama od tego drugiego Adriana nie przyszła do małej ... Sama siebie nie rozumię bo jest mi przykro,że niepamiętają o niej ,a jakby przyszli to bym była zła ,że bez uprzedzenie i wogóle... Tak żle i tak niedobrze ... Kontakty z jego rodzinką od jej poczęcia były nieudane i dlatego nie zna babci:( bo jest taka jak jej syn! Szkoda Wioli,no ale może to i lepiej ,że dali sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to mama od obecnego Adriana ;) zrobiła małej cudowny prezencik :bałwanka przytulankę i słodkości,ale bałwankowi w trosce żeby nie zrobiła sobie krzywdy zrobiła sama choineczkę z materiału bo miał orginalnie coś metalowego :) Jest Wiolą zachwycona naprawdę nigdy nie widziałam u tamtej babci czegoś takiego jak u niej... Od mojej mamy i siostry dostała hałaśliwy ;) telefo,którego się poczatkowo bała;) Sporo dostała już wcześniej ;) od nich. Aż się boję czy nie będzie zbyt rozpieszczona:-0 Kupiłam jej dwie bluzeczki za 9 zł tak szybko wyrosła z tych co miała 😭 nawet nie wiem kiedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - nie martw się :) Może dobrze sie stało. Po co Malej w głowie mieszać, szczególnie teraz gdy coś uz rozumie ale nic nie można jeszcze wytłumaczyć. Zobaczysz, wszystko się ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaczki są słodziutkie :) A co ten biedulek Maksiu ma na policzkach ? Takie paskudztwo się mu wyrzuciło na tej ślicznej pyztej buzce;) Karola jestem pod wrażeniem tej niezwykłej matki-niezwykła -to za mało powiedziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net chodzi 😠 ,aż mnie krew zalewa ;) Dziękuję za maile :) Jutro albo pojutrze zasypię was fotkami i moją świąteczną aranżacją ;) jeśli macie ochotę zobaczyć :) Bo teraz mam tylko jedną fotkę ...okna. Zadrapałam sie imam krwotok ;) zaraz wracam:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stopniuję prezenty Maksowi :) Szczególnie, że teraz będzie dostawał ich sporo bo chcę mu jakoś wynagrodzic trudy szpitala i badań :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam zdjęcia - dzięki!! Maksik wyrasta na małego informatyka ;) Wioletka niewzruszona siedzi u Mikołaja, jakby nic innego w życiu nie robiła ;) A filmik o matce bez rąk jest powalający!!! Ja mam czasem problemy ze zmianą pieluch rękami, a co dopiero taki wyczyn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka, poza sukienką ode mnie i rajstopkami i rękawiczkami od chrzestnej (siostry Mariusza) nie dostała nic od Mikołaja. Ale jutro na dyżur przychodzi babcia i pewnie nas zarzuci toną zabawek :P Lepiej by było, gdyby sie dorzuciła do pieluch, tak jak rok temu... No to do jutra, coś mnie taka melancholia złapała, lepiej sie położę spać, bo nie wiadomo doczego to doprowadzi... To chyba wspomnienia, pojutrze stuknie 10 lat, jak sie znamy z Mariuszem... Człowiek taki młody był, taki zakochany... Duszę by zaprzedał z jedną \"niekolację\"... Ehhhhhhhhh Szkoda gadać ;) Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonka-wiec jutro macie rocznice 🌼🌼🌼 oh widze,ze ten Mikolaj w 2005 roku bardzo skromny:-o i o wielu osobach zapomnial:p tu w usa nie obchodza sw.Mikolaja 6 grudnia za to sa prezenty pod choinke unas ma byc jutro snieg-oooooooo!!az nie moge uwierzyc ,bo dzis na poczte poszlam w swetrze,moze to tylko taki sniezek z deszczem? dzis niebo bylo piekne,blekitne i slonce...choc przyznam,ze mrozno,moze bedzie cos tego sniezku?? zadko jest wiec musze leciec i porobic fotki:) loli-ja tez mysle ,ze lepiej,ze nikt sie nie pojawil,bo dziecko tez takiego poplatania by dostalo z drugiej strony-zle!bo powinna rodzina sie znac! a babcia powinna miec troche wyczucia i wnusie odwiedzic! nie martw sie,bo tak bywa:( matka mojego ojca nigdy o mnie nie pamietala,nawet nie wiem czy wie jak mam na imie? zawsze mam ochote jej wyslac swiateczne zyczenia ,ale cos mnie blokuje..........to juz 28 lat!bo tyle mam:P! Wioletka to dzielna dziewczynka,bo moja Destiny bardzo sie boi Mikolaja,kiedys ja zabralam do sklepu i tam robili fotki to jak go zobaczyla to ,,w nogi,,:P karolinko-ty wysylaj zawsze e-maile-smiesznosci i fotki:) kazdy e-mail mile widziany:D ja nic nie sle:-o,bo nic nie mam! ale mysle zawwsze o was i wspolnie z Destiny ogladamy foteczki od was:) a mala zawsze mowi BABY BABY❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×