Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Doobra, idę to zacerować, póki jeszcze nie śpię... Bo jak zdejmę soczewki to mur beton, że odlecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zachowanie bardzo mnie drażni :O No ale cóż, nie jestem w stanie nic na to poradzić bo jak właścicielom psów nie przeszkadza, że ich pies sra na ich wlasnym podwórku to co ja na o mogę. Są poprostu ludzi, którym to nie przeszkadza :O a my przez to cierpimy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoc jest nawet na to paragraf, że właściciej psa ma po nim sprżatnąć, ale nie wiem, kto miałby to egzekwować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, Karola, kolorowych snów!!! Mój mąz ogląda Ring na TVN, a ja poceruję to i idę lulu Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoc jest ale zanim zdążysz wezwać jakiegoś stróża prawa to piesek i jego pan już zdążą sie skwapliwie oddalic z miejsca \"przestępstwa\". Druga rzecz, kto uznałby takie wezwanie za poważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsydźcie sie dziewczyny :O!!! Żeby nikt nie zjarzał przez cały dzień? Co to sie dzieje???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Karola,dziewczyny za tak długą nieobecność 🌻 Tyle mam wam do opowiedzenia,a nie wiem od czego zacząć ;) Wioletka śpi niespokojnie,więc nie mogę się skupić :-0 Nadal ma katarek,ale mniejszy - ostatnio bardzo długo spi przez ,nawet do 4 gdzin! Adi dopiero przyjechał,więc szybko popodłączałam laptopa i do was zajrzałam :) W domku już prawie święta,a właściwie to już wprowadziłam super nastrój ;) tylko jeden pokoik został mi do wysprzątania i jedno okno-balkonowe do umycia... Jutro muszę kupić firanki i zasłonki,które mi ciągle brakują do wykończenia ;) A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola spędziła dwie noce u babci, bo musieliśmy pare spraw pozałatwiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jak ja bym chciała, żeby babcia zajęła sie Maksikiem dwie noce ;) chociaż ostatnio i tak mam więcej luzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a wczoraj byliśmy na nocnym seansie Harrego Potera ;) więc zanocowała u mojej mamy. Miałam dziś też u mamy kolende,Wiola ją przespała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często chodzicie do kina :) Ja nie przepadam i nie pamiętam keidy byłam tam ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę kończyć bo zaraz dzownię do mamy a musze jeszcze przygotować kaszkę i sok dla Maksika :) Dobranoc Życzę spokojnej nocy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc 👄 Musiałam zniknąć bo Adi robił przelewy;) Poczytam sobie o czym rozmawiałyście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha śmieję się :) choć sama mam (miałam) psa,który uwielbia umieszczać swoje kupki na wysokościach;) tzn nigdy na środku chodnika nie robi,ale na okienkach piwnicznych,schodkach,płotach-jako bombki;) owszem... Jest to paskudna sprawa ,bo choć mamy psa jakoś nigdy po nim nie sprzątamy:( choć bardzo mnie razi jak inni tego nie robią ;) Łatwo patrzeć krzywo na gościa,którego pies ,,sra,, gdzie popadnie ,ale głupio posprzątać za swoim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm co do niekolacj... to co tu dużo mówić;) Jonko nie sądzę,że się zestarzałaś, bo ja bym też musiała ;) Ale zgadzam się z Karolą ,że po porodzie nie ma się jakoś takiej ochoty... no i przedewszystkim ,,dziecko,, tak pochłania ,że sił brak ,a co dopiero ochoty :-0 Szkoda,że faceci tego nie rozumieją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,a co do sportów to baardzo mi brakuje WF ,którego wszystkie uznawałyśmy za nudny i cieszyłyśmy się,jak przepadł. Teraz wiele bym dała za taką zabawę ... Uwielbiam pływać :) ale wyszłam z wprawy przez okres ciązy i w te wakacje jakoś szło mi kiepsko-ręce osłabły :( Siatkówkę też uwielbiam,kosz-trochę mniej ale może być. Gimnastyka to tortura ;) ale skoki przez skrzynię to coś super!!! Za rowerem nie przepadam,biegi też a nawet nie powinnam przez moje felerne kolana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLI-dzieki za fotki z liskiem:o=) fajniutkie:)-a czy Mala go sie boi? czy raczej nie? ja jak bylam mala tez mialam w domu dwa lisy-tzn...nie ja moja mama i pamietam,ze sie ich balam moze mialam ze 3 latka:P hi hi hi hi:D u nas wieczor-siedzimy ogladamy ulice sezamkowa:D maz w pracy,brakuje mi go bardzo:-o smutno samemu w niedzielny wieczor Malutka tez jakas marudna:( moze i ona teskni za tata?? popatrze troszke na inne topiki... potem pobuszuje na necie za gwazdkowymi prezencikami:) kolorowych snow😴❤️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ale tu pustki :( Zaliczyłam to koło z makro, myślałam że będzie gożej, ale udało się całkiem nieźle. Dzięki za maile, Karolinko śliczny ten twój malec-wczoraj oglądałam zdjęcia razem z całą moją grupą z informatyki, Loli t woja mała tez się wszystkim spodobała. Jednogłośnie stwierdziliśmy, że maluchy są słodkie. A ja wczoraj jak wróciłam do domu to przywitał mnie mój Maciuś takim płaczem, że samej mi się chciało płakać. Nie widział mnie dwa dni i jak się we mnie wtulił to nie mogłam go od siebie oderwać, nawet rozebrać mi nie pozwolił. Zaczyna przeżywać rozstania ze mną, chociaż od maleńkiego jest do tego przyzwyczajony. A mi się serce kraje jak to widzę. 😭 A wróciłam wczoraj późno, bo ponad godzinę stałam w korku za Kiezmarkiem, a jak się nic nie ruszyło, to pojechałam objazdami przez Mikoszewo i inne wsie, ale to też długo zeszło. Musiał być straszny wypadek bo po godzinie jeszcze straż wzywali. Nie wiem co się stało, ale chyba nie chcę wiedzieć, wariatów na drogach nie brakuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Aniu! Ja jestem, własnie połozyłam moje szczęście spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poszłam dziś do pracy :D Zrobiłam sobie dzień opieki nad dzieckiem, pod pretekstem, że ma dziwną wysypkę na tułowiu i musze ją obserwować :D Jestem prawie pewna, że ta wysypka to odczyn poszczepienny, przeczytałam w książce do pediatrii, że po tej szczepionce na odrę, świnkę i różyczkę, są możliwe odczyny około 6 do 12 dniu po szczepieniu. Zresztą wysypka już zeszła, a ja miałam cudowne przedpołudnie!!!!! Byłyśmy z Martyną w centrum, zwiedziłam sklep H&M oraz Zara i oczywiście dałam się naciągnąc Martynie ;) Kupiłam jej przepiękna sukieneczkę, z wełenki, z golfikiem z długimi rękawkami :D Cudna :D To nic, że już prawie nic nie ma na koncie, może coś wpadnie tam jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×