Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ewi fajnie . maz mnie napada co chwile chyba tez liczy na niekolacje:) ale nie dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozumiesz Danti , Dana to mi się z takim nieodpowiednim tonem głosu kojarzy -rozkazującym,jak ktoś by był na Ciebie zły ;) Takie są moje odczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę to może lepiej idz go nakarm ;) Z Adim to nie ma żartów ;) obraza majestatu i komp wyłączony natychmiast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ale mi nie przeszkadza.pisz jak chcesz,chociaz Danti podoba mi sie najbardziej.kiedys sasiad nazywal mnie Dantes,tez fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale teraz dał mi spokój ,nadrobiłam ostatnio i najadł się na zapas -więc mi odpuścił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja polowica jest wyrozumiala i ma poczucie humoru(czasami).ogolnie nie jest zle pod tym wzgledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz szczęście ,ale czy tacy faceci jeszcze są? Mnie się zdawało,że wyginęli razem z Dinozaurami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , ale na dluzsza mete ... ja tez czasami jestem \'\'glodna\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację maratonu byśmy nie przeżyły ;) Ale taki 1km mnie wystarcza;) bo 100metrów to nie ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje na lato sie postarac , a Andrzej za 1,5 roku :) mysle ,ze ja wygram:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,trudno wam będzie w odrębnych terminach ;) Zabawne ,jak facet planuje zajście w ciążę ,haha Przecież to ty musisz czuć odpowiednią chwilę a nie on !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc,widzę,że cię uspałam Ale jutro też dzień ! Nowy dzeń ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to mlody (ja jestem 76) :) a moj model szkoda gadac(ponizej70) co mnie wtedy opetalo,gdzie ja mialam rozum.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet czeka na odpowiedni czas, ktory nigdy nie nadchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc drogie dziewczyny...a wy sobie gadu gadu...i kolejnych kilka stronek popisalyscie:P jesli chodzi o gg-KAROLINKO-ja mam!!!!! moj adres5779806-jestem dosc czesto-prawie zawsze tylko,ze widoczna tylko dla znajomych podaj swoj nr gg to cie wpisze na moja liste:) Loli-a jak ty masz na imie,ze on mowi Ewi-Ewa?Elwira?? DANTI-wybacz ja imienia Danka nie lubie zaraz mi sie kojazy z moja ciotka...ale Dana-fajnie-THE BEST DANTI!!!:) dzis mam smutny dzien,dostalam list od kolezanki...i mi smutno,zranila me uczucia bardzo na poczatku bylam zla,potem zaczelo mi sie w brzuchu kotlowac,a teraz ogarna mnie smutek...:(-very sad! uswiadomilam sobie,ze ja juz nie mam nikogo:-o tam...daleko za oceanem-moje kolezanki to juz nie moje:( owszem mam jedna ma na imie Magda swietna dziewczyna mieszka w Polsce,a druga tez Madzie we Wloszech,ale..ta nasza znajomosc ostatnio taka krucha-wszystko przez odleglosc:-o inna kolezanka wyjechala do Angli-i chyba dostatek jej w glowie powywracal,bo juz zapomniala o mnie i do mnie nic nie pisze:( moja siostra tez sie do mnie nie odzywa..w sumie od 3 lat-ma swoja rodzine,meza ,syna...ja jej juz nie jestem potrzebna:( i smutno mi bardzo,bo ludzie odchodza..a na ich miejsce nie ma chetnych:-o tu w USA jestem samiutenka-no mam meza i corcie:) ale mieszkam na wsi..i nie ma tu za wiele znajomych,ludzie w pracy lub siedza w domach... dobrze,ze mam kompa i internet to sobie w wolnych chwilach klikam:P chociaz tyle:) wczoraj kolezanka-w sumie obca dziewczyna ,ktora poznalam na ,,kafe,, wyslala mi paczke z polska zywnoscia-troche slodyczy..pierniczki alpejskie i delicje,ptasie mleczko,barszczyki-i tak sobie mysle,ze obcy zrobi wiecej niz te kolezanki,ktore znalam latami,z ktorymi sie wszedzie wychodzily,ktore u mnie spaly i u mnie sie zywily...i w potrzebie zawsze bylam gotowa ich przyjac z otwartymi ramionami. dzis zadna juz o mnie nie pamieta:-o 😭 no pomarudzilam sobie troche:P teraz o mojej coreczce-bardzo chora zeby trzonowe jej ida-cierpi malenstwo bardzo:( podalam jej lek przeciwbolowy i zasnela😴 ugotowalam troche rosoku-ale nawet nie tknela:( brak apetytu,moze jak sie przebudzi to zglodnieje:) i cos zje.. koncze moje smutki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana 🌻 Nade mną chyba ciązy jakieś fatum :( bo nie dość, że Maks miał okropną noc a ja razem z nim to jeszcze, teraz, jak go uśpiłam to zaczeli wiercić :O Zwariować idzie . Mam wszystkiego dość . To wiercenie doporwadza mnie do szału Pomóżcie bo nie wytrzymam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko - bardzo przykro czytac to co piszesz :( ale niestety w życiu tak jest. Ja też się o tym przekonałam :O. Ale dobrze, że chociaż mamy siebie :) to zawsze lepiej niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki jestem dzisiaj a poszłam spać po 19-tej i wstałam o 7-mej. Zaczyna mi się melodia do spania jak w ciąży z Maćkiem, wtedy to ja mogłam spać 24/24 ale za to wiecznie chodziłam taka otumaniona. Na szczęście będę miała wolny weekend-troszkę odpocznę. Mam troszkę pracy ale nie chce mi się wziąć, a tu ZUSy czekają itp. Mój Marek chyba też coś wczoraj liczył na niekolację, ale chory i chyba stwierdził, że mu się jednak nie chce. A ze mnie zaczyna schodzić pierwszy szok, muszę się pogodzić z tym faktem, ale zdaję sobie sprawę, że będzie mi ciężko i to cały czas mnie przeraża. Simonko-> świetnie cię rozumiem, też przeszłam takie sytuacje, ale już się pogodziłam z tym, choć smutek pozostaje. 🌼 dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu 🌻 Zobaczysz, wszystko się jakos ułoży :) Ja też nie wyobrażałam sobie życia kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży ale teraz jakos sobie radzę i jest nawet całkiem nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ❤️ dla was :) Simonko,tak mi przykro,że czujesz się samotna... Siostra napewno o Tobie pamięta,tylko jak rodzeństwo dzieli tyle kilometrów to trzeba się pogodzić z tym,że tak to wygląda ... No i nowa rodzina,dziecko,pochłania ją pewnie bez reszty;) Ewi -od Eweliny ;) Danti twój model starszy od Ciebie o ok 6-8 latek? No,ale moja mama twierdzi,że dobrze jest mieć starszego bo kobiety szybciej się starzeją :( Adi jest 6 lat starszy i przyznam,że czasem dzieciak z niego ;) Choć to pierwszy chłopak,z którym dzieli mnie taka różnica wieku ;) Aniu, jak się czujecie :) ? Powiedz mi ,a czy nie domyślałaś się wcześniej? Skoro to 3 mies? Miałaś okres normalnie? No to pierwszy trymestr masz już za sobą ;) jeszcze tylko 6mies i będziemy się cieszyć kolejnym urwiskem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zniknęłście bez słowa, ja również ,ale mój szkrab jeszcze psoci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to 3 tydzień czujemy się dobrze, ale przeczuwałam to bo miałąm bóle podbrzusza jak z Maćkiem i straszną ochotę na śledzie no i przestałam chudnąć. A wiecie co mój model to rocznik \'75 a ja \'82 też troszkę różnica, ale dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×