Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Akwarium :-0 no piękne ,ale ja już nigdy bym się na to nie dała namówić ! Co do głodujących dzieci 😭 nie mogę na takie fotki patrzeć bo czuję się bezradna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a czemu nie chciałabyś mieć takiej umywali? Dla mnie to świetny pomysł :) A co do głodujących dzieci to jak zobaczyłam takie zdjęcia jakiś czas temu to postanowiłam już nie wyrzucić nawet suchej bułki do śmietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola umywalka ok,ale te rybki są real? Bo jak tak to nie;) Oj Adi jeszcze się nie zwlukł do domu od rodziców... Rozkładał tam tor wyścigowy i pewnie pobawił się z bratem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, dziewczyny, żebym musiała czekać na Was ponad dziesięć minut !!! To już przegięcie !!! Chyba zastrajkuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jestem :) Danti zniknęła ,a fotek jak nie było tak niema:( szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy żywe ale mi nie przeszkadzają ;) Chciałam tylko powiedzieć, że zauważyłam, że u Was częso spagetti na obiad :) Sami robicie czy takie kupne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że Leon i Maks są trochę podobnie do siebie :). Już to kiedyś ustaliłyśmy z Danti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletka obija się o szczebelki lóżeczka :-0 Coraz częściej zastanawiam się nad małym łóżeczkiem;) ale nie wiem,czy warto dać tyle kasy,bo teraz jest za mała jeszcze, a potem szybko wyrośnie. A jak tam Maksiu? Krostki zeszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem Leo sie przebudzil i szukal \'\'smoka\'\' Loli wyslalam jeszcze raz fotki sprawdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami robimy ;) tzn kupny jest makaron,sos i mięsko + przyprawy ;) więc nie wiem jak to nazwać? My tylko podsmażamy ,mieszamy i konsumujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy takie łóżeczko w którym można zdemontować szczebelki i zrobi się z niego zwykłe łóżko dla 3-4latka. Spora oszczędność pieniędzy. Ale mi to jeszcze do głowy nie przyszło zdemontować szczebelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Danti,sama nie wiem ,jak to mam powiedzieć- ale powiem wprost ,albo te fotki są niewidoczne,albo nadal ich nie dostałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lozeczka to juz chyba pisalam.kupilam takie 140na70 ze szczebelkami, ale pozniej mozna je zdemontowac i przykrecic boczne listwy.z lozeczka robi sie lozko i pewnie Leo pospi w nim pare latek(mysle,ze tak przynajmniej do 4 l)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Karola :) spagethi to pracochłonna potrawa;) całe 10 minut ;) Więcej jest zmywania niż gotowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam łóżeczko po soistrzenicy ,więc będę musiała coś kupić póżniej lub wcześniej- bo nie wiem czy będzie je chcieć zabrać do Niemiec dla następnego bobasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli wyslalam mam nawet potwierdzenie,niewiem dlaczego nie dostalas.moze sciagnij jeszcze raz za chwilke.ja od ciebie tez nie mialam a po paru minutach sie sciagnely .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz będę kończyć bo już wodę leję do wanny :) Nie czekaj na mnie bo moje kąpiele trwają godzinami. kocham leżeć w wodzie i wcale nie przeszkadzają mi pomarszczone palce :) w końcu i tak nikogo potem nimi nie dotykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti -trudno ,przeznaczenie tak zdecydowało ;) Karola ona pewnie by i wróciła,ale z czego oni by tutaj żyli? To mieszkanie ,jest dość drodie,a ona jeszcze bierze 250zł od Adika za wynajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może podajcie swoje numery GG to będzie nam się łatwiej rozmawiało bo ta minuta czekania to zdecydowanie za długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG na razie nie mam,maz mi nie pozwala:( ale sie zbuntuje i wgram lada dzien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - najłatwiej zwalić wszystko na biednego, nieczemu niewinnego dzieciaczka Dobra, spadam bo wanna pełna a zaraz pewnie uruchominy tez czerwoną linię z mamą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×