Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

No, zmiana przyzwyczajeń dziecka jest chyba najbardziej stresująca dla mamy ;) ja nie lubię, jak krótko śpi po południu, mam wtedy poczucie, że nie odpoczęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia poszły, pewnie sa juz u Ciebie i całej reszty :) Maks jak cos chce to tez leci do mnie a teraz ma okres, że chowa się za moimi nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię jak Maks śpi krótko bo on wtedy strasznie marudzi, gorzej niż jakby nie spał wogóle :O dlateog do szłu doprowadzają mnie te ciągłe remonty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi, Martyna też się chowa między nogami :D Maks jest super!!!!!!!! Ale ma minkę, taki słodki buziaczek! Uwielbiam, jak dzieci mają czerwone noski od mrozu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w bloku też są wieczne remonty, ostatnio nie wytrzymałam i wrzasnęłam na cały reguklator parę niecenzuralnych słów, gdy chciałam połozyć mała spac po południu. A w wielkiej płycie niosa sie tez wrzaski, nie tylko wiercenie, więc chyba usłyszeli, bo na 2 godziny był spokój :) A swoja drogą - CO CI LUDZIE TAK BEZ PRZERWY WIERCA????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy :) Wogole dzieci w tym wieku sa rozkoszne :D Potrafią juz reagować na ludzi ale sa jeszcze takie wstydliwe co bardzo rozczula :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że ta kumulacja remontów ma związek z polskim prawem podatkowym ;) I z początkiem przyszłego roku powoli zaczną wygasać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku ostatni raz mozna odliczyc ulge budowlana więc ludzie zgłupieli i chcą wykorzystać tą możliwość :O Ale u mnie od kwietnia zaczyna sie ocieplanie bloku i wszystko zacznie sie od początku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Maks lubi bawić się w ku ku? Martyna uwielbia, zawsze mnie zaczepia, wychyla się zza stołu albo zza drzwi i mówi cichutko ku kuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wiedzę, że wiesz tyle smao co ja :) Ale nie koniecznie musi tak byc bo wystarczy kupic teraz materiały a remont przeprowadzić w przyszłym roku latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks sie tylko chowa i to jeszcze tylko dziadkowi :) On jeszcze nic nie mówi, a Twoja Martynka trzy miesiące młodsza i juz gada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz blok też nieocieplony więc nas to eż czeka, a poza tym za 3 tygodnie będa nam wymieniać jedno okno w mieszkaniu (na więcej nie starczyło kaski) więc i my się dołączymy do ogólnego hałasu... Ale ja wtedy pójde do mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że wymiana okna trwa ok dwóch godzin a remont trzypokojowego mieszkania z klatce obok juz trzeci tydzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, przeceiż wiesz, że u chłopców to normalne, taka budowa mózgu, za to na pewno będzie dużo lepszy od MArtyny w matematyce :) A mała faktycznie duzo gada, powtarza, ale jeszcze za bardzo jej to nie wychodzi ;) Zamiast kicia mówi kika na kapcie mówi kapki na kaszke mówi kaki No i tyle, poza standartowymi mam, tata, hau hau, brum itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie pocieszyłas z tym czasem wymiany okna, myslałam, że będzie rozwalony cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tą matematyką to trafiłaś bo ja tez jestem \"mózgiem\" z tej dziedziny ;) Ale chciałabym, żeby Maks powiedział już chociaż mama i wiedział co mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty!? U mnie wymieniali dwa okna, to od przyjścia do wyjścia zajeło im trzy godziny, ale jeszcze po sobie posprzątali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończę bo nalałam sobie już wody do wanny i ide się wymoczyć bo stracę status czyścioszki na tym topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, co Ci będę pisać, wiesz dobrze, że się doczekasz :) To tak, jak ja czekałam na pierwsze \"mama\" A ona jak na złość, nie mówiła nawet literki \"m\" wszystko gaworzyła, najchętniej tatatatat kakakakaka kokokoko A m nie chciało przejść Ale w końcu przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłej kąpieli czyścioszko :) Buziaki, miłego wieczoru! całuski dla Maksa, oby juz jutro wysypka zaczęła schodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze napiszę parę słów do reszty Dziewczyn: Kochane! Szkoda, że nie uczestniczyłam w spotkaniu z kawą i serniczkiem, jak czytałam to normalnie czułam aromat kawy i smak sernika, zwłaszcza, że jedno i drugie uwielbiam!!! (Zwłaszcza sernik ;) ) Co do niekolacji i nieśniadań, to faktycznie, Loli, masz rację, może to świąteczna atmosfera, czy co? :D W każdym razie, obie strony są zadowolone :) A może coś dały rozmowy na temat naszego zycia \"osobistego\"? Coś drgnęło ;) A resztę napiszę jutro, oczy zmęczone, musze odespać wizytę u dentysty ;) Aniu - 👄 Danti - 👄 Karolinko - 👄 Loli - 👄 Ninko - 👄 Simonko - 👄 PA! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam życzyć Wam dobrej i spokojnej, no i przespanej w całości nocki 👄 Karolinko widzisz Maksiowi szybko zejdzie ;) Jonko fajnie,że zawsze możemy na Ciebie liczyć i na twoje porady pielęgniarskie;) są bardzo pomocnejak widać:) Dobranoc, jeszcze raz. P.S. jutro niestety mnie nie będzie z wami:( jedziemy z Wiolą i mamą na urodziny cioci :) A Adi pewnie weżnie kompa ze sobą do Daniela:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola,właśnie zachwycałam się Maksiem :) Uściskałabym go ,jak Wiolę taki słodziutki ,ale pewnie miałby taką reakcję jak Wiola ;) No ,a właśnie ostatnio uwielbia mówić ,,nie,, ;) oraz ,,tak,, i rozumie znaczenie tych słów :) No i smoczek na smyczy ,jak u koleżanki Wiolety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Karola !Co ty za faceta puściłaś ??? No wiesz... A może ta jego uległość Ci nie odpowiadała,co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Karolina jonka 🖐️ przegapilyscie nasze posiedzenie przy kawie i ciasteczku:P Karolinko-piszesz,ze twoj maz byl dosc dobry itd...wybacz wscibska ciekawosc-wiec skoro byl spoko facet co bylo powodem waszego rozstania??? ja zniknelam z domu na caly dzien:) dzis w kosciele u babtystow w centrum miasta byla specjalna masza i loteria gwiazdkowa:) moja corka wylosowala rozowy rowerek:) bylo extra:D:D modlita+zabawa co zadko sie zdaza w naszym katolickim kosciele w PL malo co sie niepoplakalam..wstrzymywalam caly czas lzy atmosfera przefajowa:D pastor pieknie mowil i modlitwy tez cudowne z glebi serca!!!!!! modlilismy sie wszyscy na glos chwalac Milosc i Laske Pana Naszego❤️❤️❤️ potem pokazy tancow-takich fajnych nowoczesnych break dance:P dzieciaki mialy super zabawe moja corka byla bardzo szczesliwa!!!!!!!! ja rowniez,az lepiej na duchu mi sie zrobilo,bardzo chciala bym jeszcze kiedys isc do tego kosciolka na msze tego pastora-suuuuuuuuuper!!!!!!!! na koniec wszyscy otrzymali blogoslawienstwo!❤️:D potem pojechalam na zakupy-nic specjalnego mleczko dla malej i soki,troche platkow sniadaniowych-tu takie art. spozywcze corka do 5 roku zycia ma za darmo! fajnie-zawsze czlowiek troche zaoszczedzi dostaje dwa galony mleka jajka ser zolty platki sniadaniowe. co dwa tygodnie taka mala dostawa na sniadanie. widze,ze i LOLI sie dziwi,ze Karolinko rozstaliscie sie.... odkryj rabek tajemnicy....co sie stalo,ze zadecydowalas o rozstaniu??? musialo to byc chyba cos wielkiego???????? czy mozesz o tym nam na pisac na topiku....?? no ja bede znikac🖐️ zajze tu do was jutro kolorowych snow😴😴😴 buziaki-👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dorwałam się na chwilę, Simonko, jesteś? Napisz coś bliżej o tych darmowych artykułach dla dzieci, czy to dla wszystkich dzieci, czy tylko niektóre mają takie względy ;) Karolina, nie ma Cię bo się przygotowujesz do jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela minęła spokojnie, lubię takie uporządkowane dni :) Simonko, napisałaś ostatnio (i wcześniej też), że nie masz prawa jazdy, tego w USA czy każdego? Miło było poczytać, że się \"odstresowałaś\" na mszy :) No i gratuluję Destiny rowerka, jeździ na nim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, trzymam kciuki i myślę o Was jutro! oby wszystko szybko się wyjasniło i oby Maks nie przeżywał tego bardzo!!! ❤️❤️❤️ Loli, dzięki za słowa uznania, jakby cos to zawsze jestem w pogotowiu ;) A jak czegoś nie wiem, to mam dostęp do literatury ;) ❤️❤️❤️ Ninko, katar przeszedł? Na dobre, a nie na Martusię? Martynie też przeszedł, to chyba w reakcji na podróż do cioci dentystki, chociaż to tylko 60 km od Wrocławia :) ❤️❤️❤️ Danti - nie wiem, czy to juz napisałam, ale Leoś jest świetny, włoski Mu tak fajnie sterczą :D Kochany mały Urwis :D A jak u Niego z mówieniem? ❤️❤️❤️ Aniu - odpoczęłaś przez weekend? Dbaj o siebie i nie uciekaj na żaden inny topik, nawet własny ;) Buziaki! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×