Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Leonek nie opuszcza mnie na krok,wszedzie biega za mna. mam wytchnienie jak siedzi na nocniku:P,albo spi. podobno to taki wiek i z czasem przejdzie(miejmy nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina wlasnie odebralam fotki -Maksiu jest super,co za model. pewnie lubi biegac na golaska,Leonek baardzo lubi-a najlepiej jeszcze bez pampersa wtedy jest pelnia szczescia. tylko ja musze za nim ganiac z pampersem w reku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - dzięki za zdjęcia. Na tym ostatnim Maksiu ma świetną minkę. No a te kolanówy!!!!! Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielki powrót :) Jak się macie kochane mamy Urwisków ? 🌻 Niestety nie przeczytałam ostatnich waszych wpisów:( ale mam mało czasu ostatnio... A teraz znalazłam chwilę ,żebyście o mnie nie zapomniały 👄 Dziękuję za troskę dziewczyny ❤️ niestety Wioletka była dziś u pani doktor. Wczoraj wieczorem wymiotowala flegmą ,więc wolałam się upewnić czy nic jej nie osiadło na oskrzelach. Dostałyśmy listę ,jak co stosować i okazało się,że wszystko mam w domu i nic nie muszę stosować,ale JONKO mam pytanie czy Flegamina to to samo co Flawamed? Pomyliły mi się nazwy syropków i nie wiem czy mogę jej dawać Flawamed zamiast Flegaminy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie muszę kupować ;) bo stosować musimy ;) Mam dodatkowe utrudnienia dziś na kompie bo nie mam myszki i muszę palcem jeżdzić 😠 nie lubię tego,ale lepsze to niż gdybym miała mychę a laptopa nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola śpi mi na rękach ... Biedna ciężko jej spać ,jak jej ciągle ta flegma dokucza:( Myślalam,ż coociaż obiad zrobię,jak będzie spać,a tu nici z chwili spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pożegnalyśmy dziadka- znowu pojechal do Niemiec,a Wiola tak się cieszyla jak sie razem bawili ... Nawet byla z dziadkiem na dachu z garażu ,zrzucać śnieg:) Teraz bedzie jej brakować dziadka no i babci rownież bo wrocila do pracy po chorobowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam ,Wiola juz nie spi i placze :-0 Mam już nerwy na wykonczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loli. Biedna Wioletka :( skąd ta paskudna flegma? Od katarku? 👄 żeby szybciutko wróciła do pełni sił i formy, a dla Ciebie 🌻 za maminą opiekę nad bobaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop! Póki mogę, to stróżuję ;) i nie dam nam spaść na druga stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - możesz sie troszkę rozluźnić bo teraz ja bedę stróżowała :D Maksik śpi, jak zwykle u babci ;) Loli - ucałuj 👄 Wioletkę od nas i życz jej zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo dziękuję za miłe słowa dla Maksa :D lubie słuchać pochwał na jego temat :D Ninko - to nie podkolanówki tylko ciut za duże skarpetki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się (Marcelinka tez czasami tak nosi skarpetki), ale kolanówy podobają mi się już z samej nazwy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ale ładny suwaczek zrobiłaś Martusi :D Ja chyba też powinnam zmienić Maksowi bo tamten jest taki bardzo dziecinny a przecież z niego już poważny chłop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - witaj 🖐️ Karolina - dzięki, ale butlę rzeczywiście możesz już \"wyrzucić\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszemy .... siedzę w pracy - buuuuuuuuuuuuuuu mam sporo spraw do zrobienia - buuuuuuuuuuuuu tęsknie za Martusią - buuuuuuuuuuuuuuuuu ale już niedługo lecę do domku - huraaaaaaaaaaaaa uściskam maleńską - huraaaaaaaaaaaaaa dziś zaczyna się łikend - huraaaaaaaaaaaaaa jutro zabawa choinkowa - huraaaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw do Loli - niestety, nie wiem, co ma syrop Flavamed w składzie, ale bezpieczniej będzie, jeśli dasz Wioletce Flegaminę, to jest wykrztuśne, tylko pamiętaj, żeby nie dawać przed snem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArola, zaraz odbiorę zdjęcia Maksa, to też napiszę cos miłego :) Co do tego, co pytałaś, czy moge wyjść do drugiego pokoju, jak Martynka jest, to odpowiedź brzmi - musi być czymś baaardzo zajęta! Ale i tak zawsze przenosi zabawę do tego pomieszczenia, gdzie akurat jestem, czyli zwykle do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ze mnie \"cura domestica\" ;) Tak mnie nazwały koleżanki na studiach, jako, że pierwsza wstapiłam w związek małżeński ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - jak dobrze, że ciebie \"mam\" :D Jonka - ja tez większość mojego domowego życia spędzam w kuchni. Co za świat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonko - dobrze, że prenosi zabawę za Tobą bo Maks to ciągnie mnie do pokoju, w którym się bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja luibię kuchnię :) Chciałabym mieć taką dużą, ze stołem jadalnym i mnóstwem szafek, żebym mogł schować wszystkie moje kuchenne pomoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - przyjedź do mnie, bo chyba mam Twoją wymarzoną kuchnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×