Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Podejrzewamy buty, miała normalne pęcherze, wypełnione płynem, duże, prawie na całej powierzchni dużych palców. Ma jeszcze buty do chodzenia po dworze, ale w nich chodzi krótko, bo szybko sie męczy i trzeba ją wsadzać do wózka albo co gorsza brać na ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczytałam się, to nie są streszczenia tylko normalne opisy z większościa dialogów, po angielsku, więc trochę dłużej zajmuje czytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zes wybrala
paskudne imie MAKS, moj sasiad tak swojego psa nazwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz mi jeszcze, czy Maks jak biega to ma wyprostowane ciałko, czy Mu też brzuch sterczy do przodu a tyłek wypięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, chyba jest prosty, nie wyglada na zgietego ale jak biegnie to jeszcze tak nieporadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, kurczę to musze chyba wybrać sie do ortopedy jakiegoś :( Bo Martyna wygląda jak mały paragraf 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks przez jakis czas chodził tak jakby z wysunietym do przodu jedym ramieniem, taki przekrzywiony, ale pediatra mówiła, że nie ocenia sie chodu dzieci do 2 roku bo jeszcze nie chodzą dobrze i ciężko jest sprawdzić czy pozycja ciala jest właściwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wisz co, te pęcherze to może od tych zimowych butów? Może Martynka nie chce chodzic długo bo ją nóżki bolą? Maks też ma wysokie buty zimowe i wyglądaja na niewygodne a potrafi przejść ze mną całe osiedle dookoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzisz to juz coś :) Bo ja słyszałam, że trzeba pójść do ortopedy dziecięcego jak dziecko zacznie chodzić, żeby ocenić, czy dobrze to robi i ewentualnie skorygować błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem cos na ten temat. Wysyałam ostatnio moejemu bratu dokumenty i nie moglismy sie odczekać tak długo szło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak jest, ale odkąd nie zakładam jej kapci po domu to pęcherzy nie ma... A w butach zimowych chodzi codziennie... Zdjęcia dalej nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale jak dziecko już dobrze sobie radzi z chodzeniem, czyli ok. 2 roku życia :) Wcześniej może przyjmować dziwne pozycje ciała bo próbuje utrzymać równowagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zes wybrala
no nie wiem:) gdybys widzila tego psa hahahaha! wiesz, w sumie ludzie sa tacy glupi i nazywaja swoje psy imionami ludzkimi, i dlatego jakbym miala swoje dziecko nie nazwalabym tych "uniwersalnych" szkoda dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam drugi raz więc się nie zdziw jak przyjdzie podwójnie ;) idę sie kapać bo czas rozmowy z mamą nastał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zes wybrala
tj nie wybralabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłej kąpieli, ja doczytam do końca opisy odcinków i tez się pójde pomoczyć Buziaki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ma kapitalny szlafrok!!! Widać jednak różnicę wieku między Maksem a Martynką ;) Ona jeszcze tak zdecydowanie nie biega! Dobranoc dla wszystkich Mam i Urwisków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Co tu takie pustki? U nas dziś piękna pogoda :) Jest zimno ale słonecznie, w sam raz na spacer, to też babcia zabrała Maksa do Kościoła, a ja mam chwilkę spokoju :) ale tylko chwilkę bo muszę obrać ziemniaki na obiad, a dla 8 osób to trochę ich trzeba ;) Dziewczyny czy Wasze maluchy jedzą jeszcze w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, ale spadłyśmy ;) Karolina, Martynka nie je w nocy od 3-go miesiąca zycia :) A dzis w nocy budziła się znów z 10 razy, żeby definitywnie rozpocząć dzień o 5.28 :O Teraz tatus ja kapie :) A potem do spania!!! Bo w dzień tez pospała tylko godzinkę Może uda mi sie jeszcze dziś zajrzeć Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie wiem co byście bez mnie zrobiły bo cały czas lecimy na dół ;) jonko - Maks nie budził sie na jedzenie odkąd skończył trzy tygodnie ale teraz, jak ma już roczek to mu się odwidziało i budzi się o 2 na mleko a o 4-5 na kaszkę :P To chyba nie jest normalne, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Karolina, w ten weekend my dwie rządzimy ;) Ale to chyba ma związek z tym, że nasze Urwiski sa akurat zdrowe, a reszta zdrowieje pod czujnym okiem Mam! :) Buziaki dla Ozdrowieńców i 👄 Co do nocnego apetytu Maksa: Skąd wiesz, że On sie budzi na karmienie??? Bo jak Martyna się budzi w nocy to nie daję jej nic do jedzenia ani do picia. Po drugie - może ten nocny apetyt jest wynikiem tego, że mało zjada w dzień? Tak pisałaś niedawno... Albo jeszcze cos innego... Pozostaje mieć nadzieje, że wróci do stanu wyjściowego ;) A córka mojej znajomej ma prawie 2 latka i do tej pory budzi sie w nocy 3 razy na mleko - dziewczyna ma przygotowane trzy kubki niekapki z mlekiem i przez sen jej podaje :) Starszy synek tak miała do 3-go roku życia ;) Korzystam z chwili, jak Mariusz jest w łazience, ostatnio ma pretensje, że go zaniedbuję, że siedzę w komputerze albo śpię. Co jest prawdą, niestety :O Miłego tygodnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ kochane moje psiapsiółki 🌻 dla Was 🌻 🌻 🌻 Wioletka już nie wymiotuje ,ale katarek zmienił swoją postać na zielony :( Na bużce pojawiły się chrostki i ma taką wysuszoną skórkę na polikach,że mimo,iż smaruję kilka razy w ciągu dnia marny efekt:-0 Pokaszluje i chrypi ...:( Ale mam nadzieję,że szybko się polepszy. Nie dałam Biseptolu, podaje jej syrop najpierw Flawamed ,a teraz Drosetux bo kaszel nie jest już mokry -moim zdaniem... Podaje jej witamine ,,c,, ale podałabym jej jeszcze coś tylko nie wiem czy mogę : Syrop prawoślazowy lub calcium - Jonko kochana poradz mi 🌻 Danti ,Karola ❤️ za troskę 🌻 Idę spać bo gardło mi wysiada :( jakbym żyletki połknęła 😭 ja mam dość ,a co dopiero ten mój maleńki skarbek przeżywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - jesteś bardzo dzielna! 🖐️ 🌻 Cieszę się, że Wioletce już nieco lepiej. Myślę, że wapno możesz jej spokojnie podać. Ale z syropem to już nie wiem, bo skoro podawałaś coś (flawamed?), to ten prawoślazowy niewiele by pomóg. Nie jestem lekarzem, więc lepiej poczekajmy na opinie Jonki. Dziewczyny - wysyłam zdjęcia Martusi. Wśród nich jest \"przygoda nocniczkowa\", zabawa choinkowa i śmieszne zdjęcie w gazecie (montaż robiony przez moją koleżankę) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Gardłowa sprawa nadal trwa :( więc idziemy z Wiolą do lekarza ,a przy okazji może zajrzeć do mojego ;) Całą noc nie mogłam zasnąć tak mnie bolało , teraz mniej ale trzeba temu zaradzić bo samo nie przejdzie... Wioletkę też boli gardełko bo miała chrype rano ,a i nosek cały poklejony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba najwazniejsze, że już nie wymiotuje. Biedna dzidzia. Loli - koniecznie zadbaj o siebie, bo jak się pochorujesz i Ty i będzie kiepsko. U Was też dziś taki mróz? U mnie rano było -7,5 brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×