Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dziękuję za maile i śliczne foteczki 🌻 Wioletka śpi już jakąś godzinę albo więcej ... Zupka gotuje się na całego :) No i sprzątam przed wyjściem ,a raczej ucekamy przed kolędą ;) do babci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłyśmy obie (wczoraj|) u lekarza niestety nie obyło się bez Biseptolu i kilku innych specyfików :( no i razem z moimi lekami wyszło prawie80zł 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - nie gniewaj sie, ale mam wrażenie, że ignorujesz mnie. Czy się mylę? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina dlaczego zniknęłaś ,jak ja przyszłam :( no trudno to moja wina bo się spóżniłam ;) Co u was dobrego na obiadek? Ja mam dzisiaj zupkę warzywną :) marchewka,ziemniaczki i zielona fasolka,a do tego kurczaczek :) Wioletce już odlałam i czekam aż wstanie żeby to zmiksować ;) Dziś gotuję więcej bo dla Adika i jego brata,który mu pomaga w sklepie. No nic lece ,ale jeszcze zerknę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko 🌻 nie zauważyłam Cię i twoich wpisów:( Nie gniewaj się 🌻 ;) Fajnie ,że jesteś ,jak Martunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko jeśli chodzi o paskudztwo to ,już od jakiegoś dygodnia ,a nawet dwóch siedzi u nas w mieszkaniu ;) Adi je przywlekł i przeszło na nas :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw niewninie się zaczęło od lekkiego kaszelku , podawałam syropki ,ale nic nie pomogło potem nagle katarek wodnity,a na następny dzień zielony :( No i gotowa choroba :( Kaszel męczący okropnie i dzuszący przez sen... Ale powoli ,powoli idzemy ku zdrowiu i lepszemu samopoczuciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka... ja taka guzdrała jestem i pisałam powoli,a Ty myślałaś ,że Ja Cię ignoryję .... Mam nadzieję,że teraz mi wybaczysz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko dostałyśmy listę lekarstw wczoraj ;) Ale nic grożnego podobno to nie jest . Płucka czyste ,ale codziennie ją oklepuję ;) Pani doktor kazała podać Biseptol bo za długo trwa już ten kaszel, no i Clemastinum na chrypkę :-0 i maść do noska na te zielone paskudztwo plus sól fizjologiczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy dla mnie jest dzień w domu sam na sam z Wioletką, która pomimo choroby lata i broi w całym mieszkaniu ... Tak mnie bolało gardło,że marzyłam tylko o odpoczynku,ale niestety nikt mnie nie zastąpił przy zabawach i czytaniu:( a mnie z każdym wypowiedzeniem słowa dusił kaszel :( Ale zaparzyłam sobie sienie lniane zmieszałam z mlekiem i cukrem i piłam ,potem zażyłam wszystkie leki i syropy a w nocy kilka razy płukałam gardło szałwią i teraz czuję się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka 🌻 Ty nadal się gniewasz??? 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ninko :) nigdy więcej tak nie myśl,że ja Cię ignoruję! To się tyczy każdej z Was ;) !!! My się tu wszystkie lubimy i kochamy i nie obrażamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz idę do garów ;) ale wrócę i chcę widzieć odzew ze strony Ninki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loli, dzielna jesteś Dziewczyna!!! Wiola ma Super Mamę :) Dobrze, że juz zdrowieje, jak rozrabia, to znaczy, że przechodzi ;) A co do biseptolu - to naprawde dobry lek, wybije wam wszystkie paskudztwa i będziesz miała spokój. Skoro lekarka go zaleciła, znaczy ma być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka pewnie ma coś do zrobienia, jak to w pracy... Ja tez pójdę za 5 minut \"do garów\" Ale tylko nastawię zupke dla Małej i zaraz wrócę. Na razie poczekam, może się jeszcze ktoś odezwie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jestem. Loli - no nie, ja się nie obraziłam. Za stara jestem na takie zachowanie. Nie martw się! 🌻 Jonka - witaj. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola właśnie wstała więc musimy dokonczyć zupkę razem ;) Jak tylko to zadanie wykonamy to wrócimy :) 🌻 Jonko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Chciałabym, ale już za Martusią nie nadążam. A co nie boli, to już nie będę wyliczać.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cześc🖐️ ! Jak zdrówko Szanownych Pań? Noc przespałysmy spokojnie (nareszcie!) Ale cos mi się widzi, że trójki górne chca wyjść :O Ale mi dobrze z mężem na szkoleniu w innym mieście :) Nic nie trzeba robić :) No, dziś sie kończy laba, wraca... Dobra, trochę sie cieszę ;) Szkoda tylko tego, że nie będę już użytkować naszej bryki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko, w moich kręgach są takie dwa powiedzenia: \"Jak się obudzisz rano i nic Cie nie boli to znaczy, że już nie żyjesz\" i drugie: \"Nie ma ludzi zdrowych, są tylko nie przebadani\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×