Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Oj dziewczyny miejcie wzgląd na mnie , żle się czuję :-0 i pieką mnie oczy od czytania, a jest tego sporo od rana ;) Wioletka spała dziś ponad 3 godziny!!! Ja musiałam wyjś upolować kurczaka i po coś do apteki na ból gardła :-0 U lekarza narazie nie byliśmy bo Adi nie mógł nas podwieżć ,a za zimno na piechotę :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę was opuścić bo wysiadam... Wrócę ,jak będzie mi i Wioletce trochę lepiej ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli - mam nadzieję, że juz Wam troszkę lepiej :) Simonko - a ty gdzie zniknęłaś? Napisz co u Ciebie i dziewczynek? Danti - jak Leonek? Ninko - zdjęia super :) Pięknie się uśmiecha :D A co to za artykuł prasowy na temat Twojej córeczki? Aniu - a jak ty sie czujesz? Lusterka wymienione? Ja dziś byłam zgłości szkodę w PZU i myślałam, że dostanę szłu . Maks, biedak, dziś tak płakał, że usnął mi na rękach przed czasem i nie obudzilo go nawet zakładanie śpiowrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - to nie jest prawdziwy artykuł. Koleżanka zrobiła taki \"kolaż\". W jakimś programie (Windows Picture Manager?) wstawiła zdjęcie Marty do takiego szablonu w formie właśnie pierwszej strony gazety. Dodała tytuły i wyszło to, co Wam przesłałam. Szkoda, że nie można tego trochę powiększyć. Ale i tak mi się bardzo podoba. :D Loli - zdrowiejcie obie jak najszybciej, bo nam Was tu bardzo brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) i od razu podnosze topik do góry :) Zaraz idę do apteki po jakis syropek dla Maksa :) Czekam tylko, żeby słoneczko zaczęło świecić na trasę naszego spaceru ;) bo w to zimno to ciut obawiam się z nim wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny niestety przez 3 dni bylam bez internetu:( mamy go z kablowki a tam cos nawalilo o klapa... Dopiero dzisiaj dziala. ale sie rozpisalyscie juz polowy nie pamietam:P 👄 i 🌼 dla wszystkich chorowitkow duzych i malych. Leonek, sama juz nie wiem czy mu lepiej czy nie:( wydawalo sie ze przechodzi a w niedziele wieczorem dostal takiego kataru ze splywal mu do gardelka ,biedny meczyl sie strasznie.cos jak u Wioletki zasypial na rekach na 10 min. budzil sie z placzem i znowu zasypial(na szczescie nie wymiotowal i mial tylko 37,5 goraczki).W poniedzialek jak reka odjal,tylko lekki katarek i czasami kaszelek. z syropkow dostaje Pyrosal,syr.tymiankowy Thymi,Calcium i na katarek Nasivin. siedze w domu i dostaje juz glupawki!!! u mnie jest bardzo zimno w dzien -7 do -10 ,w nocy jeszcze gorzej. zaraz ide na poczte poogladac Wasze urwiski,a przy okazji wysle pare fotek Leonka. Co do jedzenia w nocy to Leo sie chyba oduczyl na dobre:) tylko nad ranem ok.5 - 6 daje mu popic i jeszcze troche pospi.HUUURRRAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Danti 🖐️ A jak Leonek taki chory, to wychodzisz z nim na spacer, czy raczej siedzicie w domku? ostatnio Martusia była \"jakaś niewyraźna\" i przesiedziała w domu prawie tydzień. Szkoda mi było fajnej pogody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Leonka to tez juz ciagnie sie tydzien i tylko raz pojechalam z nim do mamay.w sobote a w niedziele atak katarku niewiem czy to ma zwiazek ale teraz siedze z nim w domu do odwolania :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies czytałam, że na taki katarek, co nie chce spływać (i jeśli jest tylko ten katarek), to pediatrzy zalecają wyjście na dwór, bo to pomaga \"przepchnąć\" nosek i ułatwia oddychanie. Ale sama nie ryzykowałam. Czy doszły zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko dostalam fotki Martusi,jest slodka i w gazetach o Niej pisza:) ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ten katarek splywa i jeszcze czasami jest kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie u nas nie spływa, a kaszelek tylko rano, po wstaniu. Tak kaszlnie ze dwa razy i na tym koniec kaszlu. No, ale powiedz sama, czy to choroba? Opiekunka wychodzi z nią na dwór i stan się nie zmienia. Głupio mi wołać doktorka skoro nie ma innych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wyslalas w czasie kiedy byla u mnie awaria neta,wiec czekaly az bedzie dzialal i doszly.dostalam 2 zdj. a moze wyslalas wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek tez tak mial na poczatku.potem jak zasypial na noc i po pol godz, budzil sie z przerazliwym placzem i kaszlem i tak do polnocy,to poszlam do lekarza.w sumie przepisala mi syropki ktore mialam i juz podawalam mu od poczatku. przynajmniej upewnilam sie ze nic nie zalega w pluckach i oskrzelach. skoro Martusi sie nie pogarsza to moze predko przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam fotke gazetowa i Martusia w samochodzie:) nic wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona tak ma już od drugiego dnia świąt. I w sumie, powolitku, ale coraj lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam fotki...motylki o tej porze roku?:)?:) super ma te skrzydelka i sukienka o lala prawdziwa ksiezniczka👄 przy okazji wyslalam fotki-bidulka Leonka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale tylko chwilkę :) Zaraz będę kładła Maksa spać to znikne na jakieś 15 minut :( albo jeszcze dłużej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - zdjecia dostałam :) I aż przykro mi się zrobiło jak zobaczyłam tą zbolałą minkę :( Ale cieszę się, że już jest poprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawa jest i mam nadzieje ze juz na dobre,bo ostatnio raz mu lepiej raz gorzej. Jak tam Maks kupilas syropki? jak zwykle Maks idzie spac , a Leos zaraz sie obudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cos w powietrzu jest, ze wszyscy lapia jakies przeziebienia. katarki i kaszelki a kysz a kysz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejej, Danti, aż mnie serduszko zakłuło. Taki smutny maluszek, grzecznie siedzący pod kocykiem. Dobrze, że te choróbska ostatecznie kiedyś się kończą. mam drobne przerwy, bo jestem w pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz1
Witajcie! Ja tez się melduję, komputer włączony, tylko czekam az Martyna pójdzie spać ;) Na razie siedzi na nocniku, mamusia ma nadzieje, że cos do niego zrobi, skoro juz siedzi. Ale ona woli mnie zaczepiać, jeździ tym nocnikiem po całyum pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×