Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninka ,a kiedy Ty udasz się na piwko z koleżankami albo na lampkę dobrego winka z koleżankami,co ? A mężulek popilnuje latorośli ;) co? Kobiecie pracującej też się relaks należy !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje niekapki tez kapały dopóki nie kupiła Aventa i teraz nic nie kapie :) Ninko - a stawy nie trzaskają ze starości tylko nam na przekór bo u mnie jest tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko witaj w klubie trzaskających niech zgadnę:) Najbardziej kolan ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mamy z Aventu i kapie niestety - Wiola potrafi kapać z niekapka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście, ja na \"pifko\" od urodzenia Martusi wybrałam się zaledwie 3 razy. Muszę to naprawić. Mówcie gdzie i kiedy ;) A tak poważnie, to ja jestem domatorka zakochana w swoim dziecku i tak mi jest dobrze. Wyjątkiem są te chwile,kiedy jestem już zmęczona, albo muszę zrobić coś, przy czym Martusia nie może mi towarzyszyć. Wtedy bezwzględnie potrzebuję pomocy mojego męża. Poza tym raczej nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, Karola powiedz nam szczerze nie brakuje Ci się przytulić do faceta ? Lepiej się zasypia z kimś niż samemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Mamy Aventa nakładki na butelki (też Aventa) i kapią niemiłosiernie. Kolana też. Zresztą miałam jedno kiedyś zwichnięte i ponoć nadaje się już tylko na operację :( Czesem mi jeszcze w jelitach gra i wtedy Martusia za nic nie może zasnąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,juz jestem.dostalam pozwolenie od brata:) Leos spi z babcia.w dzien pije z niekapka(nawet sam przynosi i chce zebym mu trzymala)w nocy z butli,ale teraz nie pije juz w nocy.czasami daje mu popic w nocy z niekapka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby też z domatorek,ale czasem się duszę i znikamy z Adrianem albo do kina ,sklepów ,znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti fajnie ,że wpadłaś :) Ninka ja mam piwka w lodówce ! CHyba czekały na tę okazję :) Kto Tyskie a kto Lecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zacznę Martusię jakoś przyuczać do tego niekapka co kapie ;) Ona sobie nawet nieźle radziz samodzielnym piciem z butelki. Kładę ją na podłodze, głowa na poduszkę i tak sobie leży i wypija. Ale to z butli ze smoczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Karolina czekalam az sie pierwszy odezwie,potem usypialam Leonka.teraz stwierdzilam ze juz za pozno .pewnie juz sie domyslil ze nie wroce na noc. ja poprosze piwko oj przyda sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepamiętam kiedy trzymałam Wioli butelkę żeby piła ... Od kilku dobrych miesięcy nic tylko sama i sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko- ja już długo nie trzymam butelki Maksowi. On chodzi, biega, siedzi, leży i w każdej z tych pozycji potrafi sam się napić i z butelki i z kubka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmmmmmmm Ale wieczorem, po kąpieli, jak jej daję kaszkę, to trzymam butlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niekapek z gerbera i jest ok,avent tez mam i tez jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka bez takich tekstów ! :) Właśnie miałam w ustach sok i mało brakło bym oblała monitor ,jak to przeczytałam ;) a w dodatku mam katar więc ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti, Karolina - ale ten niekapek, to niekapek, czy te cholerne nakładki na butelki (przyczepiana w miejsce smoczka?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wieczorna kaszke Leo dostaje z miseczki,rano tez z miseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, sorrki, ale u mnie takie przaśne poczucie humoru jest rodzinne. Z dziada, pradziada uwielbiamy wszyscy żartować, robić psikusy i śmiać się. :D A ten Lechu tak mi wyszedł z dużej litery i z Wałęsą skojarzył i z wąsami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym rózni się niekapek od nakładki. W Avent jest taki ustnik, potem taka membrana, która zapobiega nadmiernemu wypływaniu płynu a to wszystko montuje się w takiej otoczce na butelce, ale te butelki sa dość szerokie więc jak kubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerbera mam kubek niekapek,a z aventa zielony ustnik do butelki.zauwazylam ze z aventa kapie jak za duzo naleje plynu(cala butelke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O o o, to właśnie mam taką nakładkę i to paskudnie kapie. Nie z ustnika, ale gdzieś pomiędzy tym ustnikiem a tą objemką co normalnie jest od smoczka, a tu jest ten sutnik z membranką. Cholercia, ale nagmatwałam, Ale jestem pewna, ze rozumiesz o co mi się rozchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×