Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Niby tak ... No ale moja mama też poświęciła pracę dla dzieci ,a ja niepamiętam siebie jako 1-2 letniego dziecka ani 3-4-5letniego Wiola będzie mnie widywać i nie wyrządzi jej to wielkiej krzywdy , a mnie trochę da wkość ;) i kasy trochę zarobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Zanim zasnęła twardo uciekała mi z łóżeczka -pokręciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja nie martwie sie o Wioletkę, bo jestem pewna, że u prababci krzywda jej się nie stanie, tylko o Ciebie. Ja bym nie dała rady, dlatego odrazu napisałam, że bym się nie zgodziła. Wogóle ja nie biore pod uwagę pracy w takich godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godziny są okrutne,ale co zrobić... Zobaczymy ,jak to wytrzymam pewnie umowa będzie najpierw na miesiąc lub trzy więc będę miała próbę . A potem Adi może mnie zatrudni i będę miała spoko pracę . Mówiąc szczerze to dobrze mi zrobi jak się poruszam i postresuję ;) bo od plaszczenia tyłka w domu tylko grubnę;) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godziny są typowe dla solarium,więc nic nie poradzę. To jest takie duuże solarium z 15 łóżkami ,więc jest co sprzątać ,podłoga do mycia i trochę papierkowej roboty i z pieniędzmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale zazwyczaj pracuje sie na zmiany. Myślałam, że to takie solarium z jednym łóżkiem i zastanawiałam sie gdzie Ty tam chcesz sie tak napracować i zmęczyć ;)? No ale jeśli tak to zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie babcia bedzie mogła przyprowadzic Wiole od czasu do czasu do Ciebie w czasie dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net pada 😠 5 minut ładuje strony 😠 Karola padam ze zmęczenia 🖐️ Miłej kąpieli :) Ucałuj Maksia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie zaswa jak formuła 1 :) No ale jeśli jesteś zmęczona to wybaczam ;) Spokojnej nocy, bo moja spokojna napewno nie będzie. Maks nie chciał jeść w dzień więc pewnie znowu będzie się budził na sniadanie, obiad i kolację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja będę musiała dojeżdżać :( jakieś pół godziny drogi autobusem... Najgorsze wracanie nocą:-0 napoczątku Adi mnie może odebrać ale jak ruszy interes sam będzie pracować do 11 a w weekendy do 2.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co za interes ma otworzyć Adi? Kiedyś myslałam, że pracuje w hurtowni rybnej, potem coś wspominałas o sklepie a teraz znowu o czymś innym. pogubiłam się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzja jeszcze nie podjęta więc :) zobaczymy. Muszę jutro jeszcze pogadać z mamą ,babcią i siorką wtedy rozważe na 100% :) Bo wkońcu to ja będę robić 12h i wracać póżno sama a potem opiekować się Wiolą ,która wymaga sporej uwagi i siły;) A kiedy coś ugotuję i posprzątam to pojęcia niemam:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie mam pojecia :O ale widzisz, są mamy, które sobie radzą. Zobacz Ninkę czy Anię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi jest przedstawicielem handlowym. Firma sprzedaje kilka markowych produktów : kotlin-ketchupy, super-fisch -ryby oraz elbro-mrożonki Remontują sklep bo chcą otworzyć z bratem ,,kebaba,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wszystkie moje informacje po trochu sie sprawdziły ;) loli - lecę na telekonferencję z szumem wodospadu w tle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomniałam ,że może mnie zatrudnią tam bo w imię miłości do Ojczyzny nie będę im tam sprzątać i pomagać rezygnując z pracy w solarium :P A U.P. może dać im 7.000 jeśli zatrudnią bezrobotnego na 2 lata-mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale musiałabyś byc bezrobotna, więc może ta praca to wcale nie taki dobry pomysł. Zastanów sie dobrze. A może nie podpisuj umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodospad moim wybawieniem ,bo inaczej bym nie poszła spać ;) a padam ze zmęczenia ,a do tego staw kolanowy znowu cholernie mi dokucza :-0 Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz idę na 100% bo musze się umówic jak i kto mnie odbierze z dworca, bo jutro musze jechac kolejka do mamy na obiad :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim oni to otworzą to mogłabym popracować te trzy miechy w solarium tak to sobie wymyśliłam ,a potem odpocząc w rodzinnym interesie ;) przy moim Adim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze jestem u mamy. bede tu zagladac zrywami,niemam teraz glowy na neta:( powiem Wam co i jak pozniej.do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Pojechałam do mamy. Ale to jest wyprawa. Najpier 15 minut spacerku, potem 20minut kolejką, ana koniec 20 minut autobusem. w sumie miałam dobre połączenie i zajęło mi to tylko 1 godzinę ;) a samochodem potrafie dojechac w 20 minut przy dobrych wiatrach :) Danti - mam taką propozycję, napisz nam na maile co sie dzieje bo po co obcy ludzie mają czytać o Twoim życiu i problemach a tak ograniczysz dostęp do tych informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka-
widocznie mają inne sprawy niż pogadanki z tobą karolino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 na początek dnia ! Dziś zaczynam się szkolić :) od 15-niewiem której ... przez cały tydzień. Moja siorka wzięła cały etet ,a ja pół czyli piątek,sobota (8h), a w niedzielę 12h Życzcie mi wytrwałości ;) Karola ,a jak Maksiu przetrwał podróż do babci? Danti lepiej rzeczywiście napisz na maila bo ludzie są okutni 😠 i ,,lubią kopać leżącego,, Lecę sprzątać i wszystko przygotować. Wiolę do babci wyprawić i do roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Strasznie dużo pisałyście przez weekend !!! Szkoda,że nie mam w domu netu myślę,że czas najwyższy to zmienić ! Wczoraj Natalka dała mi trochę w kość, a to wszystko przez to,że mieszkamy z moją mamą. Babcia ją bardzo rozpieszcza, ja się naprawdę martwię co z tej sytuacji wyniknie. Najgorsze,że mała nie może nawet zapłakać żeby mama nie robiła nam wyrzutów,że nie chce nam się dzieckiem zajmować Mam jej już po prostu dosyć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fiszka! Doskonale Cię rozumię ;) choć mieszkam od roku oddzielnie. Ale tak to już jest ,że tak żle ,a osobno też ciężko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×