Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jasne. U nas sie pomieści sporo osób. Ale musicie przywieźć jakieś materace czy karimaty, bo z tym mamy problemik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad morzem bylam jakies 3 czy 4 lata temu.Leonek uwielbia wode wiec byloby super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteśmy umówione, zwalamy się w weekend ;) Mariusz jedzie na ten ślub więc będę miała czas ;) A u nas chata wolna! Można skorzystać ;) Danti, może w tym roku na wakacje pojedziesz z Leonkiem, będzie miał swoje \"chap, chap\" ale w ogromnej wannie o nazwie Bałtyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Wam się przyznam - Martusia jeszcze nie zasmakowała kąpieli wodnych poza domem :( Zupełnie nie zna morza. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko, Martyna też jeszcze w morzu się nie kąpała, na wakacjach byłam z nią sama, ona jeszcze nie chodziła, tylko \"tuptała\" za rączki, weszłam z nia ze dwa razy zamoczyć stópki i to było wszystko :) To był przełom sierpnia i września, więc woda już trochę zimna była :) Ja nie kąpałam sie ani razu przez 3 tygodnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym widziec mine Leonka:) kiedys synek mojej kuzynki na widok morza(mial moze z 5 lat) otworzyl szeroko oczy i powiedzial- ALE WIELKA KALUZA-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czasami śmiesznie wychodzi w większym towarzystwie, kiedy okazuje sie, że ludzie znad morza rzadziej kąpią się w Bałtyku niż np. mieszkańcy Poznania czy Rzeszowa. Ale w sumie w górach tez częściej sa turyści niż prawdziwi górole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - super zdjęcia!!! Martusia biega!!! Kiedy ja się doczekam :) A na zdjęciu z wózkiem zupełnie nie wygląda na niespełna półtora roczku tylko co najmniej 2!!! I nie chodzi o wzrost, tylko ogólne wrażenie!!! A \"śpiące\" zdjęcia są słodkie :D Znika łobuzerski wyraz buzi i zostaje sam miodek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Rzeczywiście Martusia uwielbia biegać czym doprowadza opiekunkę do rozpaczy, bo się o nią boi. A na tym ujęciu łózkowym, to ona wcale nie spała, tylko oglądała Domisie. Poprosiłam, żeby zamknęła oczka i ona to zrobiła. Aż się zdziwiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Martynka nie biega? No ale chodzi przecież. Może jest taką bardziej roztropną dziewczynka i dlatego woli powoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko zdj. doszly.Martusia jest slodziutka i faktycznie wyglada na 2 latka.uwielbiam patrzec na spiace dzieci sa takie kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje za komplementy. No trzeba przyznać, że nasze forum \"zrzesza\" wyłącznie urodziwe i mądre urwiski - i te dziewczęce i chłopięce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek tez biega musze przytrzymywac go za kurtke,u nas jest duzo zmrozonego sniegu i upadek bylby bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Mamy na poziomie, to i Dzieci nie odbiegaja ;) ;) Muszę się z Wami rozstać moje Drogie Koleżanki, bo Martynka zdecydowała sie zakończyć sjestę i woła \"mama oć\" Miłego popołudnia i Danti - smacznego obiadku, chetnie bym się wprosiła na fasolkę po bretonsku mniam!!! :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - a ja tez mogę?? Jak byłam w ciąży, to miałam ogromna ochotę na fasolke po bretońsku. I moja dzielna (śp.) Babunia nagotowała mi wielki gar tej fasolki. Część zamroziłam, ale większą część zjadłam ze smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej :) oj Leos sie budzi musze uciekac na-ra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka35 - dziękuję za zdjęcia Martusi , wiesz że są z Patrycją podobne do siebie tyle że moja niunia ma niebieskie oczy . Loli21-dziękuję za świetne żarciki,musiałam uciekać z naszych pogaduszek bo przyjechał mój szef,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gluczasku :) Co byśmy bez Ciebie poczęły ❤️ Jonko rodziłam o własnych siłach ;) ,ale może spróbuję bardziej opisać te objawy ;) : -czuję się ,jakbym miała rozcięty brzuch... -najgorzej jest kiedy : -kicham -kaszle -dzwigam Wiolę lub coś innego ;) Czasem kiedy chcę się podnieść z łóżka czy położyć... :( kurcze chyba umieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - nie piekłam całego tylko takie porcje. Co do zakupów to Adi też często robi ,ale mnie to nie przeszkadza bo nie muszę wydawać swojej kasy :P i starcza mi na dłużej :) Co do Twojego męża ,to nie możesz mu powiedzieć co ma kupić? Ja zawsze kupuję całego kurczaka, a potem go porcjuję :) Wkońcu białe mięsko jest najzdrowsze ,tanie i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieobecność Simonki coraz bardziej mnie zastanawia i martwi :( Czyżby mąż zabronił jej komunikowania się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ,jaka ta Martusia już duża :) No na spacerek z wózeczkiem w zimę- nie wpadłabym ;) śliczne fotki ,a Martusia jeszcze śliczniejsza:) Widzę,że Martusia ma już górne 3 ,na które my ciągle czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluchy jeszcze nie śpią? Moja Wiola nareszcie padła ... Miałam dziś naprawdę już dość ,taka była nieznośna, a ja jeszcze bardziej :P bo zimno i tyle mam roboty w mieszkaniu ,a nie chce mi się nie chce samo zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekałam na Was ,ale niestety wrócę po ,,Wspólnej,, ;) o ile Adi mi pozwoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę z nim porozmawiać ,jak wróci od syna... Jego była żonka to podstępna bestia 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D poczytam o czym pisałyście w dzień a nazberało się tego prawie 3 strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×