Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jonko - Maks na początku tez preferował tylko gotowe zupki, potem wolał moje a teraz powrotem gotowe :) No właśnie mam problem z kolacją bo Maks nie chce jeść juz kaszek mleczno-ryżowych, ani parówek. Jajek nie może więc odpadają i placki i nalesniki. Chleb odstawiłam więc kanapki też. Na razie wciskam mu te kaszki a on dojada w nocy, wtedy mu wszystko jedno co je ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia dzieciaczków odebrałam, jak zwykle super, Maks na drugim zdjęciu, przy drzwiach ma dokładnie taka sama minke jak Martyna, u nas ona oznacza niechybne kłopoty i demolkę, a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - u nas oznacza to, że Maks zaraz bedzie trzaskał drzwiami alo robił inne zakazane rzeczy ;) więc w sumie podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Danti, łatwiej jest nakarmic przez kilka minut zmiksowaną zupka, niż męczyc sie pół godziny i wciskać dziecku mniej rozdrobnione... Potem to wszystko zimne... Ile razy można podgrzewać??? ;) Ale czasem mam wyrzuty sumienia, że zepsuje dziecku zgryz i nie będzie umiała żuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina moze platki kukurydziane z jogurtem naturalnym albo jakims serkiem.pisalas ze serki zjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz Jonko, masz kolejny przykład, że Maks jest dziwnym dzieckiem bo mi łatwiej nakarmic go jedzeniem w kawałkach ;) Danti - a wiesz, że o tym nie pomyślałam :) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina to niejest dziwne dziecko,tylko sie ciesz,ja chcialabym zeby Leo juz jadl normalnie.nie bawic sie w miksowanie, rozdrabnianie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - czy może byc tak, że Maks nie będzie tolerował mleka Bebiko a Nan juz tak? Albo, że wogóle nie będzie tolerował mleka modyfikowanego a zwykłe, takie od krowy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, nie wyszukuj dziwności, bo według mnie to właśnie jest normalne, Maks \"uczłowieczył\" się szybciej niz Martynka :) A najlepszym dowodem na jego normalność jest właśnie to zdjęcie przy drzwiach ;) Lubi walić w szybę łapką z całej siły? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie czasem wydaje, że Mask mysli, że jest juz dorosły ;) je jak mama, spi w jej łózku, nosi buty jak tata ;) I ze wszystkich tych rzeczy jest bardzo dumy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rodzajów mlek modyfikowanych to masz rację, mogą być różnice w tolerowaniu. Ale co do krowiego to musisz po prostu sama spróbować, ja daję Martynie mleko z worka (po tym, jak napisałaś, że UHT jest bez wartości) i jakoś toleruje, nie zauważyłam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodnie z waszą radą zarezerwowałam swojego nicka. beataf2@vp.plStara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys dalam Leonkowi Bebiko i go wysypalo,od tej pory daje NAN i jest ok.teraz czasami kupuje takie zwykle w proszku i Leo nie protestuje,a krowiego niechce mi sie gotowac , podgrzewac oj leniwa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz dużego chłopczyka w domu, tylko się cieszyć! Oby jak najszybciej minęły problemy z alergią! Danti, a Leonek je już wszystko, czy masz jakieś pokarmy, których Mu jeszcze nie wprowadziłaś? I jeszcze jedno - idziecie dziś na spacerek z Dzieciakami? Ja chciałabym pójść odwiedzić tate i kota, to jest jakieś 10 minut spacerkiem od na. Wczoraj zadzwoniła moja mama specjalnie po to, żeby powiedzieć, żebym z nia nie wychodziła, ale u nas nie ma takiego strasznego mrozu, jest jakieś -14... Wczoraj też tak było i byliśmy u dziadka z okazji Dnia Dziadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - to moja Martusia tez jest dziwna, bo uwielbia tak mocno trzaskać drzwiami, że nam szyby w oknach dzwonią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, ale możesz sobie wpisywać z dużej litery Twój login i też wejdzie :) Jak chcesz to poślę Ci jakieś w miarę świeże zdjęcie Martynki ;) Na dobry początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaay
a podcieracie im smierdzace zarosniete dupska? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a z tym mlekiem UHT to się podpytaj wśród lekarzy bo mi sie tylko cos tak o uszy obiło i nie pamietam dokładnie o co chodziło. Beatek - czyli jak jest ten Twój adres? beataf@vp.pl? a co to stara znaczy na końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie wiem o ci chodzi z tą stara , wykasujcie to słowo i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję :O Na szczęście u nas jak ktoś wali, to wiem kto i dlaczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka-Leo narazie jest super pod tym wzgledem ,wszystko co dostaje zjada.jeszcze niedawalam mu szpinaku ale ja go nie jem i niewiem jak sie go przyzadza. dzieci w tym wieku moga juz wszystko jesc czy czegos nie powinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - :D to są własnie uroki zycia w bloku z dziadkami ;) ciągle im coś się psuje, ciągle coś naprawiają, i ciagle walą w rury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArtynka wstała :) Juz się zaczynałam martwić, w nocy spała 12 godzin bez przerwy, a teraj juz ponad godzinę... Żeby jej się żaden katar nie szykował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×