Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

kooochani - w nic sie nie wciełaś tylko, że troche trwa zanim zbaczymy wpis i na niego odpowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koochani - ja kupuje Maksowi takie ksiązeczki z twardymi kartkami gdzie na stronie jest jeden duży obrazek. Czasem jest na nich coś napisane. Też bym chciała żeby lubił książki bo ja bez nich żyć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś kupiłam mała książeczke o Murzynku Bambo i Leonek biega za mna i woła Bamba Bamba,muszę ją czytać kilka razy dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooochani
nie wiem, ale tak prosił lekarz jak byłam ok 8 miesiąca na wizycie, jak będzie chodzić, więc idę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ksiązki z dużymi obrazkami i 1-2 zdania na strone,Leoś sam przynosi zeby mu czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooochani
murzynek bambo i to jest myśl chyba muszę złożyć wizytę w empiku myślałam tekże o płycie z pisenkami coś zuzia lalaka nie duza... lub lokomotywa czyli jedzie pociąg z daleka, ale nigdzie nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kooochani - no pewnie, że idź! To przecież nie zaszkodzi :) Danti - a kiedy Maks tak bedzie za mna biegał i wołał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla spokojności warto odbyć wizyte. jak ma na imię Twoja pociecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooochani
mój synek miał urodzić się w dniu w którym twoj leonek zdecydował wyjść z brzuszka mam wielki sentyment do tej daty, a skoro starszy o 10 dni kolega czyta książeczki to maciusiowi także powinny sie spodobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina może Maksiu jeszcze nie ma ulubionej książeczki.Jak trafisz w gusta to się nie opędzisz od Maksa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooochani
Maciuś to moja mała miłosci bo tatuś to ta duża, teraz przerabiamy sanki którymi nawet w domu ślizgamy i ciuchcie którą jak sądzieci słyszą to chyba już wiedzą że nie mam talentu ani słuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książeczke to on ma ulubina, taką ze zwierzątkami :) ale mi chodziło raczej o to wołanie bo narazie to on tylko muczy i jęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dziewie temu co piszecie bo nie zauważyłam u Maks ani ulubionej zabawy, ani zabawki, ani chyba nawet pokarmy (nie licze jabłek i rodzynek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek miał termin na 19.10 ale zaczekał do 23 i ma urodzinki razem z babcią:D Maciuś pewnie polubi czytanie,a są jeszcze książeczki z obrazkami zwierząt,przedmiotow,różne tematy.Leo nauczył sie bardzo szybko je rozpoznawać i naśladować dzwięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooochani
była z wizytą u mnie starsza koleżanka synka, mówi pięknie i bez przerwy zadaje pytania A DLACZEGO??? może nie ma tak się do czego spieszyć urocze to bardzo, ale przyznam że brakowałao mi słów i wyobrazi na uzasadnienie niektórych pytań i próśb mam czas może jeszcze dorosne do mojego synka, bo mam nie jasne wrażenie że ja także muszę jeszcze wiele się nauczyć aby być mamą dobrą mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie kolejna rzecz, której Maks nie robi a jest od Leona starszy o 2,5 miesiąca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina a jabłka i rodzynki to nie pokarm? a serniczek babuni? co do zabawek to Leo też nie ma ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ulubione pokarmy ma ale dlaczego to nie jest marchewka, brokuł i szpinak? ;):D ale ogólnie to on nie ma czegoś tak bardzo ulubionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koooochani wiem coś o tym,Leo cały czas powtarza-co to? i -nie ma-wszystko chowa i woła a czasami krzyczy NIE MA , MAAAAA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooochani
zabawki to na chwilkę są ulubione... tak myślę karolinko że twój synek to musi być bardzo wszędobylski i tak ochoczo poznaje świat że tam na jakieś naśladowania nie ma czasu, gdzieś czytałam że tak dzieci skupiają się na ruchowych zabawach że inne pozostają w mniemaniu rodziców oczywiście w tyle przepraszam że nie mam usmiechów ale mój synek tak wyszarpał mi klawiaturę że nie które klawisze nie działają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co? Twierdzicie, że wszystko ok? A ja mam wrażenie, że inne dzieci w jego wieku a nawet młodsze jakos lepiej sie rozijają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina wszystko jest ok !!! nie szukaj dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooochani
będę zmykać bo usiadłam popracować a sobie mile rozmawiam a praca czeka będę zaglądać i oczywiście się zaloguje buziaki dziewczynki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kooochani - a gdzie Ty pracujesz o tej godzinie? i do tego w domu? Pewnie prowadzisz swoją firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koooochani zaglądaj często i napisz cos więcej ,co robisz i duuużo o Maciusiu.PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooochani
aj a jeszcze słówko jestem z zachodniopomorskiego a z maksiem napewno jest ok każde dziecko inne, jak zacznie mówić albo odszczekiwać co mojemu synkowi juz coś tam się wymknie choć w nie znanym mi języku to co mówisz to mi przypomnia fazę byczka fernado muuu i jęki albo mimimimi - tak mawia moja doświadczona koleżanka i składa to na geny po tatusiu oczywiście maks już tak poprostu ma i już... już naprawdę zmykam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz z innej beczki,jak jest z obcinaniem pazurków? Leonek na rączkach pozwala sobie obcinać , ale na nogach tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×