Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

wczoraj miał wysypke tylko na karku i szyi aż do lini włosów,takie większe plamki. dzisiaj wysypało go na plecach-pokrzywka-.na karku i szyi ma dużo większe ciapki i jakby ze strupkami,ale Leo tego nie drapie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Jonka to by najlepiej doradziła. Ale wydaje mi się, że może byc po czopkach, po jedzeniu. Mój siostrzeniec jest umiarkowanym alergikiem, ale jak go kiedyś wysypało, to nawet na nóżkach, a dokładnie na udach i pośladkach miał pokrzywkę. Może szybko to zejdzie? A wiesz, jak Marta ma jakieś krostki czy zasklepione już ranki, to jej smaruję to maścią nagietkową. Ona działa cuda. Krostka posmarowana wieczorem do rana znika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ninka za odzew.Leonek do tej pory wszystko jadł i nie miał na nic uczulenia. podpytam jeszcze Jonke :) może coś poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Danti a moze to trzydniówka?? podobno zdaza sie ze dziecko nie goraczkuje, czyli tylko wysypka i pojawia sie od gory i schodzi w dol ciala, a po kilku dniach zanika od doly ku gorze troche zamotalam :-) chodzi mi o to ze zawsze mowiono ze trzydniówka to trzy dni goraczki a potem wysypka, moj lekarz powiedzial ze teraz przed te trzy dni goraczki moze nie byc ale dziecko ma prawobyc marudne, niespokojne itp a byc moze to alergiczne tylko ze wysypka alergiczna zadko na plecach wychodzi.. tak dermatolog mi mowil. ale czy wierzyc lekarzom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Brednie Leonek już miał trzydniówke,zastanawia mnie głownie ta wysypka na karku i szyi o wiele większe ciapki niżwysypka na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz nie wiem, moj nie mial wysypki chyba nigdy, moze lepiej idz do lekarza z nim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam tu z doskoku , bo Leonek szaleje i co chwila coś chce od mamusi:) chory chyba nie jest ,gorączki nie mam, apetyt jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam jeszcze dzisiaj,jak nie zejdzie to jutro ide do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Danti - 👄 dla Leonka U Maksa wysypka alergiczna zaczyna się zazwyczaj na karku i plecach, nie mówiąc o ty, że cały czas ma brzydka skórę na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nie warto wierzyc we wszystko lekarzom... kazde dziecko jest inne i kazde inaczej alergie przechodzi :-) czytam sobie jak piszecie o bolesnym i uciazliwym ząbkowaniu i ciesze sie ze u nas tak nie bylo, jedynym objawem ząbkowania byla luźna kupa :-), zero goraczki, zero marudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti---- razem z moim mezem zastanawialismy sie nad imieniem dla naszego synka i mielismy do wyboru dwa - Bartosz lub Leon Ja sie upieralam na bartka a maz na leona (po dziadku) Wiec poszlismy na kompromis i synek jest Bartosz Leon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina myślisz ze powinnam jak najszybciej iść do lekarza? Brednie my też mieliśmy 2 do wyboru i zostało Leon-Michał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta miała już 3-dniówkę. Jak już miała wysoką temperaturę, to spanikowałam i pojechałam na pogotowie, a tam pani doktor stwierdziła, że to zapalenie gardła. Jak po 3 dniach dostała wysypki, to wezwałam lekarza do domu i wtedy dopiero okazało się, że to ta 3-dniówka. Ale ta wysypka zaczęła się od buźki i schodziła w dół. To były takie maleńkiw czerwone plamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, muszę wyjaśnić dlaczego wezwałam lekarza do wysypki. Nigdzie, podkreślam, nigdzie, w żadnym miejscu, gdzie czytałam o 3-dniówce, nie znalazłam informacji o tym, że po ustąpieniu gorączki wychodzi wysypka. W życiu bym nie wpadła na to, że to 3-dniówka. :) A złapała ją prawdopodobnie w sklepie dla dzieci, jak kupowaliśmy fotelik samochodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti Uważam, że wizyta u lekarza nie jest konieczna bo wysypka może być spowodowana ząbkowaniem. U Maksa tak było przy jedynkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek miał trzydniówke na Wielkanoc w zeszłym roku,miął gorączke pojechaliśmy do przychodni która miała dyzur, myśleliśmy że ząbki idą.młody lekarz chyba się zasugerowł nami i przepisał żel i coś na gorączke :D . jak Leo wysypało byliśmy już u naszej pediatry,tylko go zobaczyła i od razu powiedziała że to trzydniówka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tak zacichłyście? Karolina - co z Twoim palcem? Pewnie stłuczony, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
położyłam Leonka do łóżeczka,narazie leży i śpiewa sobie,zobaczymy czy zaśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pękam ze śmiechu:D ,Leo leży z pluszowym tubisiem i wykrzykuje \'\'heja,hejaijaija ,, heja) z różną częstotliwością raz głośniej raz ciszej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti :D nagraj to i wyślij nam Chciałabym to usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda. Marta tez czasami śpiewa, ale to tylko jest \"lialialialia\" i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec występów zaczynają sie wrzaski.idę spacyfikować,aaa może jednak sam zaśnie?.poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam kubek z piciem i wyszłam.chyba był spragniony,przyssał się, pokrzyczał i jest cisza. Chyba śpi,ide sprawdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale Ci zazdroszczę, że Leonek sam potrafi zasnąć. Moje dziecię bez kołysania w ramionach mamy nie zaśnie za nic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wypił połowe kubka i wywalił go z łóżeczka na podłoge,położył się na brzuszek i smacznie śpi :) Ninka ,ale nie zawsze tak jest,chociaż coraz częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to wieczorem mam gorzej,wrzaski tupanie nogami,jak mam dosyćto biore go do siebie szeptam bajeczke,śpiewam aaa kotki dwa i po wielkich bojach Leo zasypia.potem przenosze go do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pod tym względem Marta jest grzeczna. Po 330 ml kaszki biorę ją n arece i średnio w ciągu 5 minut odjeżdża do Morfeusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Maks nie usypia sam już teraz wogóle :O Na wspomnienie dawnych czasów kiedy to spał 2-3 razy dzienni i całą noc łza kręci mi się w oku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×