Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

To teraz spróbujcie przetłumaczyć co tzn : mama monio aaa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - :D To z wiekiem czy tak ogólnie Cię ta skleroza łapie ;) Loli - to Ty chba bardzo daleko na tę pocztę masz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczenie: \"Kochana mamusiu, bardzo Ci dziękuję za tego pięknego smoczka, z którym nie muszę się żegnac od razu po wstaniu z łóżeczka rano\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka is the best , umiesz tłumaczyć dziecięcą mowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po intensywnym namysle: 1. Smrol = pileucha 2. mamut = mama 3. Olesław = wujek Olek na razie to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ciekawe, bo przyszło mi do głowy, że i ja robię takie własne słówka. Np. nosilek - nos, ale tylko ten Martusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - to własnie dlatego, że mój Maks nie mówi i czytam w jego myślach :) Ninko - Twoja interpretacja jest ciekawsza do moje, ale to jednak ja wygrywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam, że to konkurs na poważnie, bo bym się bardziej przyłożyła. A tak popuściłam ...... wodze fantazji i chciałam Was rozbawić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co Maks potrafi pokazac juz wiekszość części ciała ale uparcie twierdzi, że brzuch ma w pieluszce ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - częściowo ma w pieluszce. ;) dziewczynki, muszę lecieć do pracy, a potem do domu! Trzymajcie sie dzielnie. Pozdrówcie pozostałe dziewczyny 👄 i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak moja Patrycja też pokaże części ciała u siebie . lali i misiów. Ale ostatnio mnie rozbawiła bo powiedziałam jej że zaraz będzie obiad a ona poszła do tatusia i powoiedziała tata am , czyli go zawołała na tenże obiad.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - no niby masz rację, ale on pokazuje raczej na jajka ;) 👄 dla Martusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba uznała, że tata musi byc bardzo głodny ;) Maks z kolei pokazuje na klucze ibuty jak tylko zobaczy pranie w misce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego czyżbyś pralnię miała gdzieś poza domem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie dobrze ale w domku najlepiej :) Ninko ja mam wszędzie blisko ,na pocztę ok 5min ,a może mniej ;) Tylko włóczyłyśmy się z siorką po sklepach i zeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek pieniążki doszły ;) Niestety nie wiem ,jak pokaże Wam moje kolejne kolczyki, ponieważ na fotce zabronili mi ich publikować bo są komercyjne 😠 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale poślę Wam maile :) Jak oczywiście cosik stworzę narazie brak czasu :( i materiałów blokuje mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzwigam Nas razem z Tobą ;) Właśnie usiłuję coś stworzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×