Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Mamo 22 cóż poradzić... Na którym roku jesteś ? Może uda się jakoś pociągnąć? Twoja mama lub teściowa -czy możesz liczyć na pomoc z ich strony? To naprawdę dużo daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ,a męża musisz ustawić -koniecznie ! ;) Tak nie może być ,że facet nie pomaga ,porozmawiej z Nim , jeśli się dogadujecie to zawsze jakieś ułatwienie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 22
na trzecim wem ze nikt mi tu nic nie pomoze, chyba po prostu musze sie wyzalic babcie sa za mlode - pracuja 47 lat, a prababcie za stare, zreszta z ewa i justynka nikt sobie nie da rady, chyba dopiero za rok ewentualnie studia musza poczekac a ja musze zacisnac zeby i jakos to bedzie ide przebrac małą dzieki za wsparcie i rada dla was - nie decydujcie sie tak od razu na drugie dziecko, chyba ze nie mace co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 22
maz jest kochany i pomaga, ale o wszystko go musze prosic jakbym to ja miala wszystko robic sama i jakby to byly tyko moje dzieci po dwoch godzinach w domu nie wytrzymuje i gada ze go boli glowa, chyba nie mam wnim wystarczajacego oparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 22- spokojnie. Są urlopy dziekańskie. Można się przenieść na studia zaoczne (jak kogoś stać). W końcu małe dzieci nie zawsze będą małe. Mam koleżankę, która na studia poszła rok później niż jej syn. Zrealizowała się w ten sposób trochę późno, ale miała za to ogromną osobistą satysfakcję. I tak jesteś wspaniała, że sobie radzisz z dwójką tak małych dzieci. Loli - chyba się pobijemy ;) z Beatkiem o te kolczyki z motylkami ;) Karolina - a Ty zbierasz bursztyny? Ja jakoś nigdy nie miałam szczęścia znaleźć. Ale może dlatego, że Marta nie umie zbierać kulek tak jak Maksiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 22 faceci tacy są ,a przynajmniej większość ;) No tak babcie pracujące, ale moja mama też młoda 44 i pracuje i chętnie zaraz po pracy bierze małą :) A prababcia ok 65 a niezastąpiona ❤️ No ale nie każdy ma tak jak Ja ... Tylko dziękować 🌻 Ważne żeby choś na chwilę miałaś czas tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - doszłam do wnisku, po wczorajszej konsultacji telefonicznej ;) z moją mama, że w Twojej zupie czegoś brakuje. No bo przecież, jak wyciagnę wszystkie te warzywa i części ryby to zostaje sama woda :O. No chyba, że na tym to polega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina :D Wyciągasz te rybie kawałki, bo tego się nie je. A po zaciągnięciu zupki mąką i śmietaną, warzywa na powrót wracają do garnka. :D Grzechem byłoby to wyrzucać. Chodzi tylko o komfortowe manewry przy tzw. zaciąganiu. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzisz! Mówiłam, że czegoś mi brakuje w tej zupie! :D No to ja robie podobnie tylko, że z lanymi kluseczkami i zostawiam samą marchewkę ale o tym juz pisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś dałam Maksowi zupy brukwiowej Wcześniej troszkę się obawiałam bo jest dość tłusta Zajadał aż mu się uszy trzęsły i zaglądał do miseczki ile jeszcze zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście posiliłam sie już zupą. Potem czeka na mnie spagetti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Ninko z racji tego iż pierwsza wyraziłaś chęć zakupu motylków to ja mogę poczekać aż Loli wyprodukuje następne , nie ma pośpiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wasze skarby śpią ,a mój buszuje ;) i ciągnie za mychę :-0 i szczypie mnie po rękach z żałosnym ,,mama-mama,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na moment, Martynie się wszystko poprzestawiało :( Śpi od 11.30 :O Ostatnie noce były koszmarne :( Nie wiem co jest grane, w ciągu dnia zachowuje sie normalnie, jest wesoła, nie płacze, je ładnie co mama daje, zaczęła wołać jak chce na nocnik :) oczywiście nie za każdym razem ale i tak dobrze. A w nocy... jak zaśnie około 20 to godzinkę śpi ładnie, a potem zaczyna się budzenie co 20 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie mówił, że mój skarb śpi Powiedziałam, że Maks usypia a to sa dwie różne sprawy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jeszcze nie wiem czy w moim \"wieku\" wypada nosić takie cudeńka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym na pogotowiu wczoraj i przedwczoraj siedziałam dłuugo, bo krążyliśmy po mieście, nie wracała karetka do podstacji, więc nie mogłam zabrać swoich rzeczy... A wieczorem korepetycje :( Jestem taka zmęczona!!!!!! Marzę o porządnie przespanej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko ja też mam problem z spaniem Patrycji od kilku dni , w dzień też wesoła , psoci itp a w nocy jakaś niespokojna , ale to przez 3. Karolinko-gdzie się kupuje brukiew i jak to wygląda , a smak do czego podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a u mnie jest na odwrót:O Maks ładnie śpi, budzi się między 5 a 6 ale udaje mi się uspić go jeszcze na 2 godzinki Ale za to w dzień jest porażka :O chodzi i jęczy 😭 A do tego doczytałam się, że jak dziecki nie mówi do 18 miesiąca chociaż \"mama\", czy innych prostych słów to może oznaczać jakieś problemy :O I teraz się martwię. nie chcę iść z tym do lekarza bo pewnie powie, że tak może byc i nic nie poradzi albo zacznie nas wysyłac na jieś specjalistyczne badania, które dla Maksa będą koszmarem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku naprawdę jesteś zinteresowana kupnem? Jeśli tak to pozostaje Nam kwestia dogadania się co do sposobu płatnośći ,adresu ,kosztów przesyłki(chyba ok 5zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - brukiew wygląda jak duży burak tylko jest jasnopomarańczowa, a smak ma pośredni miedzy ziemniakami i marchewka, jest bardzo słodka dlatego taka pyszna :) A "kupuję" w warzywniaku u mojego brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przepraszam, ale musze zniknąć na chwile bo Maks sobie chyba sam nie poradzi w tym usypianiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolino- moja siostra do 6 lat prawie nie mówiła ni , a teraz gada jak najęta :D , podobno chłopcy mają cięższą mowę , także się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×