Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dobrze że nie mieszkam w bloku tam chyba wiadomo co kto gotuje ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - no tak było napisane na kartce, ale myslę, że on i tak był smozony w tłuszczu, tylko do ciasta nie ma dodanego nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uFFF Przypomniało mi się jak sąsiad kiedyś przypalił kapustę ....:( Śmierdziało chyba przez miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ona na 100% przypala to ten smród jest nie do opisania. A zreszta techniczni kiedyś u niej byli i widzieli jak grnek się kopci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropne , ale nie musisz chociaż grabić liści tak jak ja:( i pielić w ogródku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek teraz mieszkam w wieżowcu i powiem szczerze ,że jedna sąsiadka jak gotuje to zawsze tak pięknie pachnie ,że zapachem idzie się najeść ;) Żartowałam kiedyś ,że wprosimy się kiedyś do niej na obiad (z Adrianem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - 1000 razy wolałabym grabić i palic liście niż co rusz wąchać te smrody Szczególnie, że nie moge nic na ta babcię z góry poradzić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek teraz nie ma liści więc masz przerwę ,a i plewić nie ma co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale teraz to snieg odsnieżać trzeba :O Ale naprawdę wolałabym 1000 razy to niż tych wrednych starych sąsiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - zupełnie zapomniałam :O Wioletka ma piekny usmiech :) A świecidełka też bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co cały ogród odśnieżac? Tylko tunel się robi ;) Karola ,a może zaproponuj ,że będziesz im gotować :) tanio ,dobrze ,bez zapachu smrodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie! Nie będę karmiła tych smierdzieli! Ma wnuczka, niech jej gotuje jak ona zapomina, że garnek postawiła na kuchence!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola jeszcze kima ;) A ja już czekam ,żeby się wumknąć z chaty :) Tylko się pomaluje ,ubiorzemy się i do babci na zupkę pójdziemy bo u mnie tylko drugie dania zazwyczaj się serwuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Ty to masz dobrze z tymi babciami :) tylko pozazdrościć! Maks też spi ale pewnie zaraz obudzą go techniczni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, ale ja łykam tyle specyfików, że aż boje się wziąść cos nowego :O Tabletki wystarczja mi za śniadanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocniczek wylany :) zaraz się ubieramy i lecimy pa dziewczynki 👄 Karola będziesz wieczorem? Która jeszcze zajrzy ? PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzyć! Przyszedł techniczny i powiedział tak: \"co za ludzie? Pewnie znowu cos przypaliła\" I poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi nawet melisa w niczym nie pomaga poprostu chce mi się płakać 😭 z bezsilności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - policję wezwij. Przecież ona może chatę z ogniem puścić, albo kogoś zaczadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko olej to:D:D:D Wiecie że ja chodzę tunelami po podwórku tyle u nas jest jeszcze śniegu , a że podwórko mamy małe to musieliśmy taczkami wywozić ten śnieg na ulice HIHI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!! jestem silna, nie tknęłam dziś żadnego pączka ;) ale.. Wczoraj Mariusz nasmażył faworków, czy, jak kto woli - chruścików i od rana się zajadam :O A poza tym wciągnęłam pół kilo ptasiego mleczka w czekoladzie... I teraz mi nie dobrze... Nic dziwnego, że nie zjadłam żadnego pączka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - jeszcze nie jestem tak zdesperowana, szczególnie że mam niemiłe wspomnienia związane z policją :O No i nie chcę z siebie robić jakiejś narwanej wariatki :O Chociaż pewnie i tak mnie za taką uważają :O To samo było w zeszłym roku więc do babci wprowadził się wnuczek :O Teraz jest jeszcze gorzej niż było Bo babcia i tak całymi dniami jest sama a wnuczek słucha jakiegoś technicznego łomot, zwykle w porze kiedy mam kłaść spac Maksa :O Ile ja bym dała, żeby miec własny domek Moga to byc tylko dwa pokoiki z kuchnia i łazienką ale zdlala od podłych sąsiadów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jonko! Ależ masz zdolnego mężczyznę , mój Marek w temacie Wypieków totalne beztalencie, ale za to robi pyszne smażone ziemniaczki z cebulką i kartoflaka , mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko wiesz podli sąsiedzi to są też jak ma się własny domek .Mnie notorycznie podtruwa sąsiad wyziewami z lakierni + pali w piecu starymi oponami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłysmy na spacerze z Martynką, miałysmy ubaw z rzucaniem śnieżkami :) A poza tym próbowałam ja namówić na zjechanie z górki na sankach, ale nie bawi jej to... Woli zbiegać z górki, a już super jest jak się wywali na twarz, ale się wtedy cieszy!!! Wczoraj wieczorem postanowiłam wydepilować górną warge, bo już \"zarosłam\" Niby nie pierwszy raz to robiłam, ale coś sie nie udało i bardzo sobie podrażniłam skórę nad ustami... Wyglądam teraz jeszcze gorzej, zwłaszcza, że nadal walczę z pryszczykami pod ustami więc dookoło warg mam czerwone plamy :O bleeeee Musiałam przed wyjściem zaciapać to jakimś fluidem. A teraz siedzę z grubą warstwą Bepanthenu na tych podrażnionych miejscach, może pomoże, na poranione brodawki pomogło świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - wiem, wiem ale pomarzyć wolno :) i mi się własnie marzy takie prawie bezludne miejsce w samym centum miasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×