Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Pepsi is the best! Ale wystrzegam się. Ostatnio kupiłam sobie specyfik o nazwie błonnik. I nie powiem, dość skuteczny. 1 tabletka dziennie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zobaczenia, Beatek 🖐️ Jonko, dla Ciebie także, 🖐️, bo będę się zbierać. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z Mariuszem mamy zgodne podejście do kwestii liczby posiadanego potomstwa - na razie 2, potem, za jakieś 10 lat może kolejne 2, ale niekoniecznie. Z radością myślę o następnej ciązy, bo pierwszą wspominam bardzo dobrze. Uwielbiam małe dzieci, a swoje to juz w ogóle ;) No i jeszcze jedno - finanse. Gdzieś były topiki na cafe o tym, że ludzie wydają miesięcznie po 1200 zł na dziecko. Skłoniło mnie to do podliczenia, ile mnie kosztuje Martynka i wyszło mi max 450 zł (na szczęście mała nie choruje) to nie jest aż tak strasznie dużo... Także z optymizmem patrzę w przyszłość, bo przecież kiedyś będę bogata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Dziewczyny!!! ❤️ Miłego popołudnia z Urwiskami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko ja nawet nie liczę ;) Ale napewno nie 1200 miesięcznie ;) Te 450zł to też się dużo wydaje ale jak podliczyć cały miesiąc to penie coś by takiego wyszło ;) Posłałam Wam fociki zrobione przed wyjściem do babci:) Zjadłam 3 pączki ze śmietaną :-0 :) Na spacerek jednak było trochę za zimno mimo wszystko i wróciliśmy do domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej :) Właśnie otwarłam swoją pracownię i tworzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - czy Ty sie przypadkiem nie pomyliłaś? Wysłałaś chyba te same zdjęcia... popołudniu dostalam kolczyki (te niebieskie i czerwone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kosztów utrzymania Maksa to wolę nie liczyć, szczególnie, że sporo kupuje mój tata i wole nie wiedzieć ile musiałabym mu oddać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ,ale ja wysyłałam rano te fotki. Była tam kolekcja turkusowa, zielony motylek i czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wielu trudach wyszły spod moich rąk pierwsze puchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale o 15.31 napisałaś, że slesz inne zdjęcia i te inne okazały sie takie same jak te z rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa już wiem o co chodzi ;) !!! Posłałam ale nie fotki kolczyków ale Wioletki:) doszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są kolczyki z białych piór Marabuta :) Są śliczne w sam raz do sukni ślubnej ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Karola wysłałam znowu pusty mail ? :) Co ja robię ? Zaraz zobaczę co ja tam wysłałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. co? Masz dla mnie jakiegoś delikwenta? Przeciez sama do .slubu nie pójdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Loli, Loli! nic nie kumasz! Dostalam drugi raz zdjęcia kolczyków, a żadnych zdjęć Wioletki A propos zdjęć Wioletki - dziś oglądałam je z Maksem i żebys widziała jak się śmiał, jak zobaczył Wiolke umzaną tym czekoladowym ciastkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny strasznie Was przepraszam:( Fotki mi się pomyliły ,pewnie macie już dość tych kolczyków ... Ale już się poprawiłam :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka reakcja to chyba u wszystkich maluszków :) Wiola też z zaciekawieniem ogląda pozostałe Urwiski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kum,kum zakumałam ;) nareszcie :) Nie wiem jak to się mogło stać ? A co tam pochwalę się ,że Jonka będzie moją trzecią klientką :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz postaram się je ładnie uchwycić :) Mam ostatnio z tym problem wiecznie się prześwietlają 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złóż Wiolce życzenia od nas: szczęścia i spełnienia marzeń I usciskaj ją od nas ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dziękuje za życzonka dziś ma wg miesięcy 1.5 roczku ! Zdjęcia zaraz wyślę więc zniknę na minutek dwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola tę kurteczkę też kupiłam na allegro :) Na początku zimy była jej za duża ,a teraz jest dobra ,taki płaszczyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×