Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Loli - właśnie mi uświadomiłaś, że ten Twój \"stary\" Adiś jest o 10 lat młodszy ode mne :( Ojej, ale ten czas leci. Mój mąz w tym roku kończy 40!!!!!!!!!!!!!!!! hehehe taki z niego czterdziestolatek, że mu wszyscy dają 28-29 lat :) Loli - a jak Wioletka? Ciągle o niej myślę, bo mi jej bardzo żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ,ja sobie tak żartuję z niego ;) Wysłałam wam fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko :) Wioletka czuje się baardzo dobrze :) o rączce już zapomniała ,że ją bolała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ale fajne zdjęcie!!!! Świetne. A Wioletka nie bała się tak położyc na wodzie? No i fajny ten pomysł z kamizelką ratunkową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - zdjęcie super :) A my juz po spacerze i całe szczęscie bo właśnie sie zachmurzyło a nam jeszcze trafiło się słoneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - Ty chyba coś zamawiałaś w Szipszopie? Czy mi się wydaje? Bo ja zamówiłam szlafroczek dla Martusi :) Niestety, u nas jest dość zimno i po kąpieli latam z nią po bardzo zimnym korytarzu. Tak więc szlafroczek się przyda, a cena przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Ninko, nie kupowałam nic w szipszopie. Wydaje mi się, że to Beatek mówiła o jakims body

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, pamiętałam, ze ktoś zamawiał coś. Ciekawe czy juz dostała i czy jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś kupiłam świtne body i pajacyki na Allegro, ale teraz patrzyłam i nie maja juz takih duzych rozmiarów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio kupiłam body na 104 w Akpolu. Fajne, białe, z długim rękawem. Chyba za 11 zł. Uspokoiłam się, że są też body w rozmiarze 116 i 122. Także jeszcze długo możemy ich używać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - pytałam Cie już kiedys ale nie odpowiedziałaś, może teraz będziesz łaskawsza ;) Gdzie jest Akpol w Gdyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbyłam dziś wizytę w pupie ;) Czyli Powiatowym Urzędzie Pracy :O Stałam w kolejce ponad 2 godziny :O Między niemytymi ludźmi bleeee A jak już weszłam do tej rejestracji to załatwienie mnie trwało 3 minuty... Nie mam pojęcia, dlaczego ta kolejka tak długo się ciągnie... Kolejna wizyta 9 marca... Mam nadzieje, że to pierwsze i ostatnie spotkanie z pupą ;) i że zaraz po Lepie znajdę świetna dobrze płatna pracę w dobrych godzinach, od 8 do 12 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuu, nie odpowiedziałam, bo musiałam nie usłyszeć. Nie mam w zwyczaju ignorowania ludzi i ich pytań. Akpol jest na Grabówku, przy przelotowej ulicy (Morskiej). Tuż przed estakadą po prawej stronie jadąc w kierunku Rumii. Kojarzysz? Tam jest taki charakterystyczny kościół. To zaraz obok w budynku supersamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a co to za praca od 8 do 12? Też chce taką! a najlpeiej żeby była płatna jak za cały etat ;?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - najpierw Tobie napiszę a propos body - ja też się ucieszyłam, że są większe rozmiary niż 98, ale potem zdałam sobie sprawę, że jak przestaniemy nosić pieluchy, to trzeba będzie się przestawic raczej na koszulki, żeby mała mogła swobodnie w każdej chwili opuścic majty i wskoczyc na nocnik czy kibelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka :D Fuj :O A tak swoją drogą, to dlaczego stałaś między niemytymi ludźmi? Ponoć w polsce jest jedna z najwyższych na świecie zużyc wody na miejszkańca. Więc o co chodzi? ;) A po co masz tam przyjść drugi raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - jak jade z Sopotu to za estakadą czy przed? Ale to chyba i tak dalej ode mnie niż do Wrzeszcza :O A duży ten Akpol, bo we Wrzeszczu jest taki dość spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - masz rację! I oby te pieluchy jak najszybciej poszły w niepamięć. Ale sądzę, że np. zimą to i tak, oprócz majteczek, takie body będzie wskazane np. na sanki i inne harce na śniegu czy mrozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a ja ostatnio słyszałam reportarz, że 67% mężczyzn zmienia bleizne żadziej niż raz dziennie, i że ponad połowa kobiet myje żeby tylko raz dziennie :O Widać zurzycie wody nie ma tu nic do rzeczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - oczywiście, że płatna jak za cały :D I to taki \"lepsiejszy\" cały ;) a tak poważnie, to jestem w stanie pracować za mniej, byle być z Martynką jak najdłużej... Jęzorek się zrasta :) Prawdę mówiąc, to prawie wcale nie ma śladu... Dzieci tak szybko się regenerują... jakjaszczurki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam,a właściwie Maksowi majtki jeszcze długo nie będa potrzebne :o bo go nie interesuje nocnik nic a nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie miałam szczęście, że i przed mną i za mną stały jakieś śmierdzące osobniki :O Dziś było tylko pobranie papierów, które mam wypełnić w domu, 9 marca nastąpi rejestracja właściwa, od tej daty będę się zaliczać do grona bezrobotnych. Z prawem do zasiłku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - przed estakadą stoi kościół. Musisz wjechać w uliczkę bezpośrednio przed tym kościołem (w prawo) i tam zaraz za takim niskim pawilonem handlowym będzie budynek i wejście do supersamu. Na jego drugim końcu (czyli idąc w stronę Sopotu) jest wejście do Akpolu. Nie byłam we Wrzeszczu, więc nie mogę porównać, ale zajmuje mniej więcej połowę budynku tego starego \"komunistycznego\" supersamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - i tyle zawracania głowy o te marniutkie pieniążki? Ehhh Karolina - no nie chcę się chwalić, ale jak już komu co tłumaczę to tak, jakbym sama miała tam na ślepo dojechać. Jak się tam już wybierzesz, to nie ma takiej możliwości żebys nie trafiła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - o nocnik się nie martw, chłopcy tak mają, więc nie sugeruj się Martusia ani Martynką Nawiasem mówiąc, po kilkudniowym okresie zainteresowania nocnkiem i wołania sisi za każdym razem, Martynka nagle przestała tak robić :O Teraz bardzo trudno ja namówic na dobrowolne posiedzenie ;) chodzi po mieszkaniu i powtarza \"sisi - nie! kupa - nie!\" Zresztą już to pisałam, jak i to, że drastycznie zmniejszyła się jej ilość wydalanych kupek (przepraszam za temacik ;) ) I teraz się zastanawiam - czy teraz jest prawidłowo, czy było wtedy, kiedy tych kupek było np 2 -3 dziennie... A synek mojej sąsiadki, który w listopadzie skończył 2 latka i jest normalnym dzieckiem, tylko trochę nieśmiałym, na nocnik nie siada i już! A jak ma kupę w pieluszce i śmierdzi na cały dom to i tak zaprzecza i nie da się przewinąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie! Maks prze jakis czas jak go pytałam czy ma kupke to kiwał głową, że tak a teraz za każdym razem jest nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko czy wysłałaś przelew pocztą czy przez internet? Idę właśnie na pocztę wysłać kolczyki, jeśli nadal jesteś zainteresowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×