Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

A ja obiecuję sobie od dawna że nie będę kupować sobie chińszczyzny tylko porządne rzeczy i tak mam cała szafę ubrań które nie nadają się do chodzenia , co najwyżej \"koło domu\" wszystko przez tą moją wrodzoną \"oszczędność\" . Dziewczyny czy ja kiedykolwiek wyjdę z tego finansowego doła:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - wcale nie jest powiedziane, że Martynka dostanie drogie buty, jakie wyszperałam na stronie internetowej firmy Bartek :( A raczej jest to prawie pewne, że nie dostanie... Chyba, że zakochana babcia wyłoży sumkę ;) A tak powaznie to chyba będzie wybór - Martynka albo ja dostaniemy na wiosne nowe buciki - zgadnijcie, kto ma większe szanse? ;) Ale ja sobie kupiłam fajne różowe sandały w zeszłym roku i się jeszcze nie zniszczyły, więc z przyjemnością je założę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - pewnego dnia obudzisz się bogata!!! Zobaczysz, ja w to wierzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wybór jest prosty, bo ja mogę w jednych butach nawet 15 lat chodzić, pod warunkiem, że są dla mnie wygodne. Na mode i \"tryndy\" nie zwracam juz uwagi. Beatek - powiem Ci, że jestem za biedna żeby kupowac byle co. Więc zamiast np. 2 marynarek z Chin kupuję 1 porządną. I chodzę w niej aż ze mnie spadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, koleżanki, a dziś jest kumulacja w Totka. 3 milioniki do wygrania. Może damy szansę Bozi i wypełnimy kuponiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest kumulacja w Dużym Lotku już rozdysponowałam wygraną ;):P Jonko a tak na serio nie chcę być bogata tylko żyć jak normalny człowiek , pójść do kina pojechać na wakacje , kupić fajny ciuch bez wyrzutów itp itd;:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie obliczałam raz to by starczyło do końca życia a szaleństwa pewno by się znudziły Zaraz muszę spadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a propos chińszczyzny - :( :( Wczoraj Mariusz był na spacerze. Po powrocie zawyrokował, że mój wspaniały wózek, własny od nowości nie dotrzyma wiosny!!!!!!!!!!!! Pokazał mi jakieś nity i tulejki, które są o włos od złamania :( Jestem bardzo smutna, bo po pierwsze, bardzo lubię ten wózek i dobrze mi się go prowadzi, a po drugie, jak się zepsuje to nie mam najmniejszych szans na inny!!!!!!!!! :( A MAriusz, z wyżyn swojej mądrości skwitował tylko, że mogłam kupić używkę lepszej firmy 😡 On nie rozumie, że ja chciałam mieć coś swojego, nowego, żeby odreagować traume po poprzednim używanym złomie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No akurat w sprawie wózków, to bym nie szalała z firmowymi. Sama kupowałam nowe, ale niedrogie. Póki co nie zanosi się na jakieś \"rozpadliny\", ale kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś gdzies wyliczył, że wygrywając (lub zarabiając :P )jakąs tam okrągłą sumkę, nie pamiętam - około 5 mln, można życ tylko z procentów i mieć miesięczenie około 8 tysięcy... To by chyba styknęło na wygodne życie i odrobinę szaleństwa od czasu do czasu??? :) A ja nie gram w totka, bo zawsze zapominam, a za 1.25 zawsze wole kupic pączka albo batonika ;) Mariusz za to gra namietnie a jak \"znowu nic nie trafiłem\" to mu powtarzam, że pieniądze się zarabia a nie wygrywa ;) To taka mała złośliwość z mojej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D My tez z mężem zawsze powtarzamy, że z naszym szczęściem to nie ma co liczyć na wygraną, ale ... i tak próbujemy. Czasami. Jak nam się przypomni i jest kumulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Spadam, Martynka wstała :D Ze słowami \"am am\" na ustach i mokrą pielucha :D Buziaki, miłego popołudnia z Urwiskami!!!! Nie zapomnijcie wysłać kuponu, a ty Ninko - wymyśl solidny pretekst do ochrzanienia męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na moment :) Zaraz umyję garnki i biorę się za książkę :O Martynka ma nową zabawę, sama na siebie ten bicz ukręciłam ;) Zabawa to kółko graniaste, mama śpiewa a Martyna wywija dookoła (oczywiście ja też...) Tylko, że ja mam dość po dwóch kółkach, a ona...szkoda gadać ;) A przed snem nowy rytuał - nie położy się spokojnie, dopóki nie wypije pół kubka niekapka wody ;) A niech ma! Ząbki umyte, w końcu to tylko woda, a jak jej jest lepiej :) Miłego wieczoru Drogie Panie!!! Loli - zajrzysz żesz wreszcie, czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, jesteś jeszcze, czy już siedzisz w wannie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko ,Karola już pewnie pływa w wannie ;) Nie było mnie ,a to za sprawą pracy 😠 Musiałam przyjść dziś na 12h i jeszcze w piątek,a nie dość tego Wioli znowu wróciła gorączka, musi znowu brać antybiotyk :( z powodu gardła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oJ Karola :( same problemy ,biedna znowu miała taką wysoką temp. ,a ja musiałam iść do pracy :( Nie ma mnie przy niej :( ale wkrótce to się zmieni bo w piątek daję wypowiedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzień dobry wypowiedź mojego dziecka. Wczoraj po południu, jak zbliżała się godzina mojego powrotu z pracy, moje dziecko odezwało się do swojego taty w te słowa: \"Tata, dryn dryn mama\". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witajcie ! Ninko ,brawa dla Martusi !!!:) Wiola też podobnie reaguje na dzwonek do drzwi lub telefon: ale woła tylko mama-mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do mojego skarba :) Będę póżniej 🖐️ Aniu odezwij się na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie słucham pogody :klimatyczna wiosna ma nadejść pod koniec marca na południu Polski czyli u Nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×