Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

he he ale literówki robię :( wstyd Moja teściowa kiedyś nawet mi się zwierzyła, ze ona to już straciła nadzieję, że Marek się ożeni ;) Bo on nigdy czasu nie miał, he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a ja wyobrażała sobie Ciebie zupełnie inaczej Cholerka, złapał mnie skurcz w nodze!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - nie wiem o czym pisza dziewczyny bo dostałam tylko zdjęcia Patrycji, żadnych Twoich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina i wszystkie dziewczyny - no mam nadzieję, że Was swoim wyglądem nie rozczarowałam, bo się dziś tu juz kolejny raz przewijam jako dziwo ;) Loli - tak! Takie kolczyki pt. Minimalizm to jest to! Nawet chyba lepiej na takim łańcuszku, niz na prostym druciku. A czy byłyby takie tylko z większym kryształkiem> Od razu bym wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - przepraszam - nie zglądałam od wieków na skrzynkę na tlenie, a tam właśnie są maile od Ciebie!!! ❤️ Zwykle korzystam ze skrzynki jonkar@poczta.onet.pl bo mam ją skonfigurowaną w outlooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam o Waszych ogrodach i stwierdziłam, że za 12000 zł mogłabym się czyimś zająć. Ninko, może Twoim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - wielkie dzięki. Za te pieniądze, to nawet z nosem przy ziemi, ale sama bym się zajęła. Tylko kot miza to zapłaci? Odsyłam Was jeszcze do moejgo wpisu na popprzedniej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe. Dopiero teraz przeczytałam... nie KOT, ale KTO mi za to bym zapłacił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge zjechać do 10000 :D Ninko - nie dziwo, tylko niezgodność z wyobrażeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko mnie nie rozczarowałąś przeciwnie, super jest nie wyglądać na swoje lata, ja jak przyjechałąm do Elbląga jako już narzeczona Marka miałam 20 lat, a sąsiedzi dawali mi ......16 he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - a Ty już o wakacjach myślisz? Jeszcze wiosna nie przyszła, więc do lata taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis nagotowałam cały gar krupniku. w trakcie gotowania musiałam przelac do wiekszego garnka bo źle wymierzyłam. Jak ktos jest chetny to zapraszam bo sama to bedę przez tydzień jadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he diabeł to mało powiedziane, ale rzeczywiście tylko w oczach to widać, zdjęcie tego nie oddaje. Dobrze, że kanapę mam skórzaną, bo wczoraj upodobał sobie rozlewanie na niej soku z czarnej pożeczki. Przez smoczek słabo się wylewa więc mocno butelką potrząsał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi nie broję, tylko kopiowałam zdjęcia od Loli ze skrzynki na tlenie ;) A poza tym pałaszuję mrożonkę ;) Martynka przed chwila zapłakała, poszłam do niej, myśląc, że już skończyła drzemkę, a ona zobaczyła mnie, powiedziała \"nie!\", odwróciła się na brzuch i śpi dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka też lubi \"lać wodę\" ;) Najfajniejsza zabawa jest jak weźmie swój niekapek, naciągnie wody do buzi i potem wypluwa na podłogę, a mama i tata zawsze tak śmiesznie reagują, lecą z jakimiś szmatami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - Maks pluje na szybe tylko po to żeby móc ja potem wyczyścić :) Potrafi tak stać z pół godziny, pluc i wycierać :) A jak mu w buzi zaschnie to sie napije i zaczyna od początku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i zauważyłam że alergię chyba ma na tą pozeczkę bo poliki czerwone dostał i takie drobne krostki, zresztą nie pierwszy raz po pożeczce ale dopiero teraz to sobie uświadomiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - dzięki ;) A jaka wyrozumiała dla mamusi ;) Loli - ja poproszę Turkusowe Pucharki, są piękne, wysyłaj natychmiast, napisz czy na to samo konto i ile, bo nie doczytałam??? No i myśl o tych kołach dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - no to sie nie zastanwiaj wiecej tylko mu nie dawaj. A ja podejrzewam cebulę. Musze to tylko sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Marta całuje drzwiczki od piekarnika i swój ślad całuska rozmazuje, leci po ściereczkę i pucuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×