Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

20 spać 6,30 -7 pobudka Muszę z przykrością was opuścić , pa , do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to dobry temat, Maciek jak się wścieka to piszczy i pręży się, a ja go przedrzeźniam, strasznie go to wkurza ale uspokaja się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcxze kapcioszki ma zamykane na klamerki więc zawiązywanie odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - pa, pa Widzę, że wszytskie dzieci śpią mniej więcje w tych samych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Maks chyba nie wie :O bo chodzi spać później niż wasze dzieci ale też wstajemy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mask nie nosi kapci więc ten problem mamy z głowy. Choć musze przyznać, że w spzitalu mialam kłopot, bo zdejmował je z nóg i nie chciał założyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio często kłądę Maćka z nami, a że my lubimy wcześnie kłaść się spać to on też to przyjął, nawet nie przeszkadza mu telewizor, jak jest wykąpany nakarmiony i położony między mamę i tatę to lepszej kołysanki nie potrzeba, a jak zasypia to go przenoszę i mamy czas dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Maks też by tak najchetniej usypiał ale nie chcę go tego uczyć, zwłaszcza, że jak kłade go spac to jeszcze nie jestem gotowa na spanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, spadam już! Miłego popołudnia i 👄 dla dzieciaczków. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek zawsze zasypiał sam, ale odkąd zmienił łóżko to wychodzi z niego i leci do nas, z łóżeczka nie miał wyjścia i tym samym nie pozostwało mu nic innego jak tylko spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - cześć! Ja też będe się zbierać bo czas nastwić jakies żarełko dla Maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa ja też zmykam, chcę zrobić małe przemeblowanie w biurze zeby znaleźć miejsce na kwiatki Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek, Karolina - bardzo dziękuję za info o ogórkowej. To najlepsza ogórkowa jaką w życiu jadłam. Nawet mój mąż chwalił :P 👄 🌻 Do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mam chwilkę :) Martynka u siebie w łóżeczku, ale jeszcze coś pojękuje. Dałam jej do łapki niekapek z wodą, więc nie ma pretekstu, żeby mnie wołac i nie woła! :D Co do godzin spania - kładę ją między 19.40 a 20.00, zasypia zwykle około 20.15 - 20.30 spi do 6.30 - 7.00 Mało :( A Mariusza wypchnęłam na siłownię :D Niech dba o formę :) Dziś po południu na spacerku Martynka po raz pierwszy sama weszła po schodach trzymając się szczebelków poręczy :D Ale zejść jeszcze sama nie umie ;) I po raz pierwszy dałam jej budyń do jedzenia - bardzo jej smakowały pierwsze łyzki, ale potem już nie chciała ;) A jak Mariusz wrócił, wtrąciła mu pół schaboszczaka ;) Kurczę, jak ja jej daję, to mięsko w ząbki kole, a kotleta odgryzała i zajadała ;) Dobra, idę do psychiatrii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że nie macie jeszcze dosyć zdjęć Martynki ;) Bo właśnie nie mogłm sie oprzeć i wysłałam Wam jeszcze jedno - obrazujące ulubioną czynnosć ostatnio. Martynia rozwiązuje bucika, łapie za końcówkę sznurówki, wkłada ją w te otworki w buciku i z triumfem woła \"kłuj - kłuj!\" :D I robi przy tym właśnie taka minke, jak na zdjęciu :D Beatko - bardzo Ci ładnie w motylkach i Patrysia jest do Ciebie bardzo podobna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie posiedzę z Wami ,Adi ma dużo pracy przy kopmie :( Ale Jonko jutro wysyłam kolczyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek ;) Martynki pierwsze słowo dziś brzmiało \"pajak\" = pajac :D I chyba też jakims niezrozumiałym sposobem przestawia się na nowy czas, bo wstaje o 6 i juz nie chce spać... Mariusz chciał ją wczoraj nauczyć mówić \"cymbał\" ale się nie udało, za każdym razem jak ja prosił \"powiedz cymbał\" to ona mówiła \"tatuś\" :D Do zobaczenia potem 🌻 Acha - Martynka ostatnio woła na mnie asiamama albo mamaasia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikend 👄 :D :D :D :D :D :D :D Beatek - o kolczykach nie będę pisać, bo sama miałam ochotę je kupic, ale Ty bardzo ładna dziewucha jesteś. U nas nie tylko maluszki urodziwe, ale i mamom niczego nie brakuje. No, może za wyjątkiem kilku worków pieniędzy i możliwości \"spotkania się\". ;) Jonka - ale zdjęcia \"na kotku\" i tak na razie nic nie przebiło! Loli - coś Wioletka w objęciach kuzynki nie ma szczęśliwej minki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Noc minęła nam spokojnie , Patrycja wstała dzisiaj o 5,30 hihihi , pobudziła starych do pracy , dba dziecko o rodziców żeby się nie spóźnili czasem \"trzy\' zarabiać :D Jonko minka Martynki bardzo ciekawa , Patrycja robi taką po cytrynce:D Ninko oczywiście dziękuję za komplementy ale też nam wszystkim chyba nic nie brakuje :D:D:D ale ja tak jak Loli mam kompleksy różnego kalibru i niestety nie mam o sobie zbyt wysokiego mniemania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżaneczki 👄 Zaraz idziemy z Wiolą do dziadzia :) Aniu napisz mi dane adresowe APEL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli Wioletka nie była za bardzo szczęśliwa tak jak widać na fotce? :) Zainteresowały mnie \"turkusowe pucharki\" czy możesz napisać ta kula na końcu jest szklana bo coś mam niewyraźne zdjęcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ Loli Wioletce chyba te szpony nie odpowiadały :) Beatko fajnie wyglądasz w tych motylkach, a z twarzy bardzo przypominasz mi moją koleżankę z liceum ;) Karolinko Maciuś śpi teraz w górze od łóżka piętrowego, ma barierki, ale jest jak zwykłe łóżko, bo łóżeczko się rozeschło szczebelki zaczęły wypadać, a chcę jeszcze je ocalić dla Michasia. Jonko mina Martynki niezła :D Ja mam jutro zaliczenie z excela funkcji Jeżeli wrrrr a w niedzielę z rachunkowości. Maciek wczoraj zaczął zrzucać pufy ze schodów i muszę błyskiem załatwiać bramki :( KIEDY ??????? Może urwę się z wykłądów do Castoramy, chyba nie mam wyjścia bo wczoraj spadł z jednego (na szczęście) schodka i się potłukł, a ja nie mogę wiecznie siedzioeć przy schodać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Blondi a gdzie można kupić takie bramki bo sama jestem zainteresowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
II śniadanie, zapraszam :) Mam bułki z powidłami śliwkowymi i serek stracciatella :D A zaraz będzie herbatka - zielona o smaku cytrynowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - dla mnie poprosze wszystko jak leci w ogromnych ilościach :D Beatek - wiem, że np. w Ikea tez można kupic takie bramki. A my nie mamy zrobionych schodów, zero barierek, zero bramek. Ponieważ kasy też zero, to nie zrobimy tego zbyt szybko. Pozostają nam inne \"wynalazki\" zabezpieczające dziecko przed wyjściem na klatkę schodową :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 🖐️ - a czy przez waszą firmę nie możesz tych bramek kupić? Może jakiś dostawca ma je w ofercie, żebyś nie musiała zarywać zajęc??? Beatko 🖐️ - Turkusowe Pucharki sa już w drodze do Wrocławia :D Ninko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×