Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko w Castoramie mają najszersze 105 cm ale jest duży wybór, ja potrzebuję aż 3 sztuki bo mam otwarte zejście do piwnicy, na górę i z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - ja co prawda nie Jonka ;) ale i tak napiszę ;) u nas zdecydowanie odradzali i lekarze i położne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - to pewnie wyślwietlacz LCD. No przyczyn może być kilka - mróz, woda (albo duża wilgoć), uszkodzenie mechaniczne. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - nie mam żadnego doświadczenia ani wiadomości na temat skuteczności pasów po cesarce. Ale jeśli czujesz, że Ci pomoże, to na pewno nie zaszkodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - dzięki. 105 to tylko połowa tego co chcę zagrodzić. Chyba, że można te bramki ze sobą jakoś połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko oczywiście nie chodzi mi o obciskanie się ale o uśmierzenie bólu, bo po cesarce to nawet jak się chodzi to ciągnie w dół. Nie należę raczej do osób które za cenę dobrego wyglądu zrujnują sobie zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - nie zapomnij, że to powiedziała moja ciocia-dziwaczka ;) Jonko - A może obiektyw jest brudny. Ja tak miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko sądzę że jak najbardziej da się je połączyć wystarczy tylko przykręcić skobelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ninko - tak myslałam, że to przez wilgoć, bo sam Mariusz opowiadał, że na tej sali było bardzo wilgotno 😡 Ale jeśli coś się uszkodziło, to raczej nie wyświetlacz, bo w domu kamera działa bez problemu a i odtwarzanie poprzednio sfilmowanych ujęć na dworze jest w porzadku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - to może zasięgnij opini lekarza poprostu? Ninko - mój brat dostał takie bramki, które można ze soba połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - jeśli to się u nas uda, to chyba Cię odwiedzę i osobiście wycałuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno zapytam się lekarki, bo ten pomysł to dopiero dziś mi zaświtał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Ninko fajnie, tyko jakby mój Marek zareagował, on nawet nie wie o waszym istnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - takie apsy chyba mozna dostać też na Allegro. Wydaje mi się, że kiedyś widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - ukryłabym się w Waszej altance ;) Albo bys powiedziała, że jestem koleżanką ... z wojska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąśnie dostałąm dowcip: - Dlaczego sejm jest okrągły? - A widział ktoś kwadratowy cyrk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm do allegro jestem troszkę uprzedzona mój kolega 2 razy dostał cegłę faktycznie a tej altance to się można zabunkrować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mój Marek twierdzi że ja chciałąm internet do pracy a wykorzystuję na głupoty-wolę nie drażnić lwa, a o was opowiadam jako o koleżankach ze studiów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ja????????? W życiu. To raczej Ty ze mnie - z niemieckimi bramkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - nie wiem czy chciałabym wrócić na studia? :O Mam mieszane uczucia :O Chociaż jak byłam jeszcze w liceum to rodzina twierdziła, że to najlepszy okres w życiu człowieka. Ale ja przez 4 lata wstawałam rano ze słowami: \"Nienawidzę Politechniki\" 😭 Ninko - :D Jonko - a Ty gdzie się podziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - a na policję nie mozna było tego zgłosić? Przeciez tak się chwala dużą wykrywalnością przestępczości w internecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj, Karolina, bo tak sobie miło dyskutujecie o bramkach i kolegach z Wermachtu ;) To się nie wcinam ;) Myslę intensywnie nad sposobem, jakby tu naprawić moją kamerę przez internet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - i dobrze. Czego oczy nie widzą... Karolina - a nie masz czasami koszmarnych snów, że idziesz do szkoły, a tam Ci mówią, że właśnie jest zaliczenie czy egzamin, a Ty nic o tym nie wiedziałaś? ja tak czasami mam. Horrrrrrrrrrrrrrror. Jonka - no właśnie, gdzie Cię wcięło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×