Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jonko - na szczęscie komentarze zdażają się naprawdę żadko bo ja nie potrafię się opanować i zaraz była by awantura :O Czy Wasze dzieciaczki też sie tak garną do innych dzieci? Maks nie przejdzie obok dziecka spokojnie, niewazne jakiej jest wielkości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - Marta jak widzi dziecko, to się bardzo analitycznie przygląda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :( taka jestem rozczarowana tymi koralikami z allegro 😭 Jedna totalinie doniczego porysowane :( Adi mnie zabije ... Sama jestem zła na siebie niby to grosze ale i tak 200zł w towarze utopiene 😭 (ogólnie) Ninko ,przykro mi z powodu tych krzyształków ale sama rozumiesz Adi robi mi przelewy ,a jak już zamawiam to nie opłaca się za kilka groszy bo przesyłka kosztuje mnie 6zł 😠 złodzieje ! Co do grupy krwi ,ja też nie znam ,bo oni robią testy jeśli jest to,konieczne w nagłych wypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Maciek zaczepia dzieci w sklepie czy w przychodni, nie wiem dlaczego ale najchętniej dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - mną się nie przejmuj. Doskonale Cię rozumiem. Może jeszcze jakies inne mi wpadną w oko? Trzymaj się swojej \"polityki\" :) Żałuję tylko, że nie jesteś zadowolona z zamówionego towaru. Właśnie dlatego boję się tego allegro. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - jak to nie wiesz dlaczego chłopcy zaczepiają dziewczynki? To \"odwieczne prawo natury\" ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Maksowi wszystko jedno, byle by zieckiem było i to nie koniecznie takim malutki ;) Ostatnio zaczepiał takich chłopców ze szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam tej babce ,że chcę te porysowane reklamować , zobaczymy co napisze ... Jak nie to dostanie negatywa albo neutrala bo tylko te najdroższe były w złym stanie ,tamte jeszcze ujdą w tłumie bo są O.K. tylko ,że plastikowe :-0 Niby dobrze bo lekkie ale ludzie są różniaści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego mojego szkraba straszny podrywacz, chłopakom próbuje palce w oczy wkłądać jakby sprawdzał czy są ludźmi, a dziewczynki traktuje bardzo szarmancko, uśmiecha się podaje rączkę, zagaduje oj nieraz miałąm z niego niezłą polewkę :D Loli i właśnie dlatego ja nie kupuję nic na allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam do wystwienia bardzo dużo ubranek po Maksie i cieszę się, że jest cos takiego jak Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak sprawdzony qunszt ;) Teraz wiem co się opłaca tam ,a co gdzie indziej ;) Wiola też ogląda się za dziećmi :) Tylko ostatnio lubi wszystkich bić :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko, nie wiem dlaczego ale znów nie dostałam zdjęc, opróżnię kosz na skrzynce, może to coś pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - jak będziesz gotowa, to daj znać. Wyślę jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ale ten twój aniołek to ma zniewalające spojrzenie, na prawdę będziesz miała problem z przeganianiem adoratorów Beatko a twoja mała jest niesamowcie wygadana, taką ma czystą mowę, super , a jak lubi parówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, poczekam :O Już sie chyba nauczyłam, że w życiu to na wszystko trzeba poczekać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja, jak ja, ale mój mąż, to chyba żadnego narzeczonego nie przeżyje. Już teraz się zamartwia o sprawy naszego dziecka w przyszłości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - wysyłam jeszcze raz, po jednym zdjęciu. Razem będzie 4! A Beatek wysłała filmik. Też nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak sobie pomyslę, że przyjdzie jakas panna i zawróci mojemu aniołkowi w głowie to aż mnie ciarki przechodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - juz opróżniłam skrzynkę całkowicie :) Martynka wstała w międzyczasie... A filmik od Beaty dostałam, ale nie udało mi się go odtworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka cos umilkła, pewnie Martynka się obudziła i woła \"am, am\" ;):D A chwaliłam się, że Maks znowu ładnie je? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chwaliłaś się :) To dobrze, że ładnie je, może miał fazę niejedzenia a teraz nadrabia :) Oby jak najdłużej... A ja ogladam ubranka dziecięce na allegro, jest duzo fajnych rzeczy, nawet kilka razy zalicytowałam sobie, ale zostałam na szczęście przelicytowana ;) Ale jakby się trafiła naprawdę fajna okazja to bym licytowała do skutku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×