Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karolinko mnie Maciek karmił dziś rano frytkami z wczoraj i panią Anię też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRYTKI ale jestem głoda :( A w lodówce pustka tylko całe półki dzemów i puszek rybnych no i ketchupów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Ty masz gust, więc na pewno będziesz ładnie ubrana (fotki mile widziane)! :) Karolina - nie mam konkretnego pomysłu, ale na pewno coś kupię. Najchętniej to coś na kółkach do ciągnięcia za sznurek. raz byłam w sklepie zabawkowym w Klifie i sprzedawczyni mi wygrzebała taką drewnianą maluteńką mrówkę, którą można ciągnąć na sznurku, za drobne 65 zł!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Wielkanoc chcielibyśmy kupić Wioli klocki DUPLO :) Ale są drogie :-0 a ja chcę duużo ich ;) bo oczyiwiście będziemy się bawiły razem ;) A BARBIAMI to już nie mogę się doczekać kiedy się będzie interesować ;) bo sama je uwielbiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks ma tyle zabawek, którymi wogóle sie nie bawi, że szkoda mi kasy na nastepne :O Nie, żebym była skąpa ale po co znowu ma mi się coś walać po mieszkaniu? A z ubrań to on nie będzie miał radości. No chyba, że kupie mu nową czapkę bo od kilku dni całymi dniami paraduje w czapce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli to kto się w końcu będzie bawił ;) Maćkowi kupiłam pieluchy z łopatką, teraz lata cały czas z nią po domu, widzę że najprostsze zabawki są najlepsze-przyjdzie teraz czas na piaskownicę muszę już pomyśleć gdzie ją postawić w ogródku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Ania, to jest pomysł. Namówię tatusia żeby kupił Martusi taka piaskownice w kształcie żabki z klapką zamykania na noc (mamy pełno kotów dzikich). Bardzo Ci dziękuję za przypomnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Karolinko a Maciek dziś rano jeszcze latając w piżamach założył sobie czapkę na głowę i przyniósł mi kurtkę, zebym mu ubrała :D ale on się teraz wyrywa na dwór Poza tym na głowę zakłada wszystko co się da, nawet wcześniej wspominany nocnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko nie ma sprawy sama chcę kupiś a u nas też pełno kotów więc musi być przykrywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - Maks wszystko zakłada na nogi ;) Ostatnio włozył sobie taśmę klejącą i chodził z taka bransoletą ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój tata piaskownice przykrywa taka grubą folią i obkłada kamieniami ;) pomysłowy Dobromir ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko na balkonie, albo w duzym pokoju i tak nie będzie różnicy przypuszczam że Maciek całą zawartość piaskownicy przyniesie mi do salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku nie dostałam jeszcze maila ... Ale posłałam wam Fotki z historii rodzinnych ;) Wiola wstała muszę zmykać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sąsiadka też przykrywa folią ale myślę że taka z przykrywką jest funkcjonalniejsza, a na razie to jeszcze nie wiem czy będzie miał piaskownicę z drewna czy plastikową muszę skonsultować z Markiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a to zdjęcie, gdzie Ty jesteś taka do kogoś przytulona, to z Adim? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moi sąsiedzi powariowali :O Najpierw wiercili i walili cały grudzień i styczeń 😭 A teraz zaczyna się na nowo 😭 Jak ja bym chciała mieszkać w domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra mówiła, że piaskownica przedszkolna jest tak przykrywana folią i obwiązywana (chyba), a to i tak nie przeszkadza kotkom :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam upartego psa , od 2 tygodni łazi za moją Misią i nie chce się od nas wyprowadzić i jestem zmuszona zadzwonić po chycli-duży pies niby łagodny ale skąd ja mam wiedzieć, że się na nas nie rzuci jak bedę z domu wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - lepiej zrób z tym pożadek bo Ty to może jszcze dasz radę się obronić ale pomyśl o Maciusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - wysyłam Ci dwa przykładowe zdjęcia tego, co mam na mysli mówiąc \"styl minimalistyczny\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąśnie dzwoniłam do schroniska mają przyjechać załatwić sprawę z nieproszonym gościem-robię to właśnie dla Maciusia, ja to ja ale on jest bardzo ufny w stosunku do zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Loli, niczego Ci nie wysyłam, bo właśnie zobaczyłam, że stworzyłaś kolczyki dla mnie!!!!! Ale powiedz mi co znaczy, że muszę je pomniejszyć? Łańcuszek skrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko chodzi o zmniejszenie rozmiaru zdjęcia niestety ja nie umiem, a które ci się spodobały?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to niczego nie musze zmniejszać. :D Nie wiem czy je dostałyście, bo tytuł był, że \"kolczyki ala Ninka\" :) Prosty sztyft, łańcuszek i na końcy przezroczysty kryształek. :D Piękne są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×